Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mf-690

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krupek

krupek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 12:01

Mf-690 witam mam pytanko dotyczące przedniego napęd otóż przy jeździe ok 20km po asfalcie zaczyna wyć i czuje że przednie koła hamują jakby szły dużo wolniej natomiast jak zdejme wał to jest ok. może byc przyczyną ten rozdzielacz od włącznia? (przepuszcza olej przy dużych obrotach)??? bo przy zimnym silniku jest też ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mf-690 Dzisiaj, 22:05
  •  

#2 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 12:06

Mf-690 Po asfalcie nie jezdzi sie z właczonym przednim napedem. jesli ci nie rozłancza to szukaj przyczyny w załanczaniu owego napedu.

#3 Share krupek

krupek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 12:28

Mf-690 kolego wiem że po asfalcie nie jeździ się z napędem ale on sam się załąncza tylko chodzi z opóźnieniem czyli hamuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share macin87

macin87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 12:34

Mf-690 Jak napęd ci samoczynnie sie włącza to elektrozawór jest do d... (jeśli masz załączany elektrohydraulicznie- taki przewód idzie do przedniego mostu), a jak za pomocą drążka (dzwigni) to wyrególuj (ustaw dzwignie na włączenie napędu a następnie ustaw tak aby był luz- co tu dużo mówić tak jak sprzęgło regulujesz)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share krupek

krupek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 13:02

Mf-690 nie wiem czy da rade wyregulować bo niema czym tam jest mały skok i dzwignia mechaniczna. Przypuszczam że jest nieszczelny i przy dużym ciśnieniu przepuszcza. ale spróbuje pokombinować w poniedziałek. Dzięki

Dodaj odpowiedź