Marcin6

Sprzedam kombajn John Deere 2058 HM

Polecane posty

Marcin6    0

vatu 23% spawany nie był w żadnym miejscu, jeśli chodzi o malowanie to ma kilka takich miejsc gdzie ktoś coś poprawiał (takie "plamy" +/- 15 cmx20cm) ale prawie nie widać, trzeba się przyjrzeć, wygląda jakby ktoś pozbywał się źródeł korozji ale ogólnie wszystko proste, niepogięte (jedynie lekko obudowa przy hederze), my nic nie robiliśmy, mamy go 4 sezony i większych problemów nie było, wiadomo jakiś pasek strzelił ale to rzecz normalna, klima sprawna, odrzutniki plew sprawne, przy zakupie gość chciał nam urwać 5 tysięcy ale pod warunkiem, że zabierze odrzutniki, hydrauliczne zawieszenie na większych skłonach poprawia stabilność kombajnu i utrzymuje go w pionie przez co sita są przez cały czas w poziomie, nie ma sytuacji przesypywania się ziarna na jedną stronę sita.  jeśli chodzi o wyposażenie to po pierwsze hill master, mocny wycofywacz i reszta jak w każdym janku z tych lat, elektroniczny licznik hektarów, zapamiętywanie ustawień do poszczególnych rodzajów zboża, kombajn naprawdę wydajny, w zeszłym roku pomagaliśmy wujkowi kosić pszenicę i jego medion 310 (kombajn ze słabszym silnikiem i ogólnie wydaje mi się mniejszy ale i z węższym hederem) "zostawał w tyle". Ktoś powie, że każdy chwali swoje, ale ten kombajn naprawdę robi robotę. Hydrostat działa bez zarzutu, w zeszłym sezonie wymieniliśmy sprzęgło przeciążeniowe na górnej osi podajnika pochyłego bo przy wilgotniejszej słomie zaczynało się odzywać, teraz śmiga aż miło, koszt samego sprzęgła to ponad 2 tys netto. Kombajn kupiliśmy dla siebie, nie na handel więc każdy szczegół był robiony jak należy, żeby do tematu nie wracać, w tym sezonie strzelił nam tylko pasek napędu motowideł i to wszystko. dzwonić, pytać (najlepiej kolo 15)  wszystkiego można się dowiedzieć:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

kolego nie będe sie z tobą kłucił bo na miejscu nie byłem nie oglądałem na żywo ale na 5 zdj ewidentnie widać spawaną rurke przy rozrzutnikach plew a na 7 zdj widać osłony hedera spawane nie twierdze że to jest zły kombajn czy nie jest wydajny poprostu wyrażam swoje zdanie i pisze to co widze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin6    0

fakt są tam spawy, ale to są jedyne, nie pisałem o nich bo to pierdoły z resztą nie robione przez nas. nie czepiajmy się szczegółów bo maszyna ma 21 lat, na elementach konstrukcyjnych nie ma żadnego spawu te tutaj to pierdoły, nie wiem od czego, może od drgań a na hederze ktoś widocznie o coś zahaczył na miedzy i pospawał obudowę bo pękła, ale to tylko obudowa, nie sam heder więc bez przesady kolego


po drugie gdyby było coś do ukrycia to robiłbym takie zdjęcia, żeby nie było widać, a ja do ukrycia nic nie mam, po trzecie jeśli jesteś zainteresowany to przyjedź i zobacz a później będziemy dywagować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikMati    46

A jak to jest z tym hill master? On sie poziomuje automatycznie czy recznie trzeba? I to jest tylko na przednia os czy i tylna na silownikach? Pytam bo patrzylem janki bez niego.
Dlaczego sprzedajecie i ile mtg?

Edytowano przez RolnikMati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin6    0

możesz ręcznie ale możesz i automatycznie, oczywiście wygodniej na automacie bo nic Cię nie obchodzi:) poziomuje się tylko na przedniej osi + sam heder możesz sobie poziomować ręcznie


sprzedajemy bo kupujemy nowy a mth coś koło 4000 dokładnie nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertmoczko    10

Sprzedany ?  Rozglądam się za takim Szukałem Claas 108 lub 98 ale taki jelonek jest chyba dobra alternatywą W porównaniu do dominatora jest bardziej zaawansowany technicznie i ogólnie  tańszy od  claasa ale trudno mi ocenić jak się nim pracuje i typowe usterki  W okolicy same claasy lub nowsze jelonki Napisz może na pw jak będziesz miał ochotę trochę o tych modelach JD 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj