yanki

Filtr hydrauliki 3350

Polecane posty

yanki    0

Witam, zmieniał ktoś z użytkowników wklad filtra hydrauliki znajdujac się pod skrzynia w tylnej części ciągnika pod taką aluminiową kopułą? Mianowicie interesuje mnie czy muszę wypuszczać olej hydrauliczny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yanki    0

Ok kolego, więc nie ma co, będę wypuszczal, trudno jedna robota więcej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
    • Przez AgroKamil03
      Witam. mam do kupna jh 3130 z przednim napędem hydraulicznym. Napęd przy podłączeniu na krótko cewek działa. Ale brak instalacja elektrycznej i czy ktoś ma schemat instalacji albo wie jak to podłączyć. I może ktoś ma zdjęcie styków czy jakiś czujników przy dźwigniach zmiany biegów bo są wyrzucone i nie wiem nawet jak to ma wyglądać. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj