kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

pedro2    7136

Ma ktoś ceny valtry n104?
Krzychuu ile dopłaty za oske, obciążniki i opony Michelin pewnie masz tam? I jaka moc dla agencji jest tej 104?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALIxG    0

Witam chciałbym zapytać czy ktoś wie jaka jest cena Ciągników JD serii 5M dokladnie to 5075M i 5085M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

Wczoraj oferta Case ( wyposażenie dostane na e-mail po weekendzie)
- Case Maxxum 120 cena 190 netto

- Case Farmall 115 U cena 170 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

Nie spodziewałem się tego. Myślałem że cena będzie dużo wyższa nawet za najsłabszy model w tej serii. A ciągnik całkiem przyzwoity - silnik już 4,4l pojemności, 420 Nm przy 1600 rpm nie zachwyca, jednak też da to 96 KM przy 1600 rpm, potencjał do chipowania jest na pewno spory, bo najmocniejszy model ma około 130 KM. 255 cm rozstawu osi - osie więc są rozstawione znacznie szerzej niż u New Hollanda T5 - 238 cm czy JD 6 MC/RC - 240 cm. Masa podobna do NH T5, ale trochę mniejsza 4300 vs 4550 kg. Większe modele są cięższe, ważą około 4800 kg bez obciążników.

Plus że jest sam SCR z AdBlue bez DPF.

 

Udźwig tylnego podnośnika znacznie lepszy niż u większości ciągników JD serii 6MC/RC - przynajmniej ze std. podnośnikiem, podobny do NH T5, ale od najsłabszego modelu wygląda, że tylny tuz jest kategorii 3. Ciekawe czy jest to pełna kategoria 3, bo wtedy jest też szerszy rozstaw ramion, co wtedy z maszynami pod tuz kategorii 2? Da ich się jakoś bezpiecznie podczepić? Dla 3N jest większa tylko średnica wewnętrznych kul do haków, a to już da się obejść przejściówkami.

 

Edit: w broszurach jest mowa o końcówkach haków, wygląda to mi więc na kategorię 3N.

Nie ma też ścisłości odnośnie masy bez obciążników dla modelu 5710 SL raz jest 4300 kg, w innej 4800 kg. Ale tak czy inaczej, to fajny jest ten MF.

Dalej nie wiem czy MF czy T5 lepszy? martwi mnie te 3.4l pojemności... Edytowano przez machtomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

Czy zna ktoś cenę Belarus 1523.5 skrzynia 24/12 ,klima i  czy są jakieś inne opcje co do skrzyni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

Valtra n114 z miekka osia , amortyzacja kabiny,czarny metalik, 3 wyjscia hydrauliczne, opony najszersze, wszystki obciazniki,wszystkie zaczepy. Cena 255tys.

wersja z przednim tuzem zielony, 4 pary hydrauliki, opony najszersze, doslownie wersja full  280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Co powiecie na to

 

NH TD 5.105 (105 KM)

12x12 rewers , 40 km /h, koła 380r28 i 480 r 38

540/540E

klima

2016 r

140 000 netto

 

Case Farmal 95 A (99 KM)

to samo jak wyżej tylko koła 380r24 i 480r34

też 2016

135 000 netto

 

 

NH T4.95

99KM

24x24 rewers , półbieg

40km/h

540/540E

380r24 i 480r34

2015 r :huh:

143 000 netto

 

Case Farmal 99 C

niby to samo co NHT4.95 ale 2017 rok

to koło 165 000 netto

 

 

Hmm :huh:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Znacie cene JD 6105mc lub 6110m w dość standardowym wyposażeniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kejsi1    0

t7.175 ac , miękka os, 4 pary ehr, przedni tuż i obciaznik, os rozstawiona, przygotowany pod navi, koła Michelin, 300 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

t7.175 ac , miękka os, 4 pary ehr, przedni tuż i obciaznik, os rozstawiona, przygotowany pod navi, koła Michelin, 300 netto

Jest to cena na model Tier IVB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

t7.175 ac , miękka os, 4 pary ehr, przedni tuż i obciaznik, os rozstawiona, przygotowany pod navi, koła Michelin, 300 netto

Kolego gdzie taka cena? Podłokietnik zwykły czy SW jeśli tak to monitor też posiada?. (Przygotowany pod navi) co w tym tak mniej więcej się zawiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kejsi1    0

Jest to cena na model Tier IVB ?

Tak

Skoro Auto Command tylko SW jest w nim,czy się mylę?

SW może być przy skrzyni PC również

Kolego gdzie taka cena? Podłokietnik zwykły czy SW jeśli tak to monitor też posiada?. (Przygotowany pod navi) co w tym tak mniej więcej się zawiera?

Dolnyśląsk/Opolskie 

W AC masz tylko SW i monitor IntelliView 4. Przygotowanie zawiera pełne okablowanie pod antene i modem, puszczona hydraulika, orbitrol itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

New holland T6 155 4B ten nowy 4 cylindry, amortyzowana os  kabina, skrzynia EC, przedni tuz bez wom, pompa 113l za 250 netto cena z zeszłego tygodnia na teraz, diler straszy żeby szybko się decydować bo podwyżki a jak prow ruszy pełną parą to wtedy cena 20 tys w górę. Mi za ciągnik 4 cylindrowy wydaje  się o wiele za dużo tym bardziej że to NH, za tą kasę mam spokojnie JD 6120M, czy Claasa ariona 440 cis które wydają mi się jednak trochę lepszymi ciągnikami. Za claasem przemawia też serwis w moim regionie mają najlepszy i ekspresowy.

New Holland chwali się się ze jest liderem sprzedaży tak było dopóki mieli 6 cylindrów przy 115 i 125 km. Teraz już nie są konkurencją bo każda marka  6 cylindrów ma od 140 km. Moim zdaniem takim firmom jak New Holland czy Zetor w d*pach się poprzewracało, dobrze szła sprzedaż to teraz ceny w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

A ktoremu dilerowi w d*pie sie nie poprzewracalo?
Kazdy kto moze to cene podnosi zeby zarobic ile sie da.
A o tym ze new holland jest klase gorszy od jd czy claasa to sie nie zgodzie bo uwazam ze nie odbiega on niczym od innych marek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek81ja    13

To że podnosi ile się da to nie znaczy że ja muszę płacić ile się da. Ja nie napisałem że jest o klasę gorszy, napisałem tylko że claas i JD są trochę lepszymi ciągnikami np. JD jest na ramie co jest dużym plusem przy montarzu ładowacza czołowego a claas to ten dżojstik wielofunkcyjny którym możesz zmieniać biegi obsługiwać tuz. hydraulikę i ładowacz czołowy bez odrywania ręki świetna sprawa jak dla mnie. Nie sugeruję też że nh jest nie warty uwagi, po prostu wcześniej NH był ogromna konkurencją dla tych marek ze względu na cenę a teraz ceny są bardzo podobne. Gdy by NH był tańszy przynajmniej 20 tys to bym się na niego śmiało zdecydował.

Edytowano przez tomek81ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ceny valtr t144, t154, t174 z przednim tuzem i womem, amortyzowaną kabiną i przednią ośką? I jaką polecacie wersję? Ewentualnie inny ciągnik około 160km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

NH t6 125 z amortyzacją osi i kabiny min. propozycja za 240 netto, JD 6110m w podstawowym wyposażeniu 250 netto  

doliczając amortyzacje i wychodzi ok 30tys drożej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



    • Przez Cezar81
      Witam Kolegów
      Chcę kupić nawigację  do prowadzenia ciągnika - sam wyświetlacz z anteną do samodzielnego korygowania toru jazdy ........co polecacie 
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez albertonolan2075
      Pasaporte garantizado las 24 horas, ciudadanía, tarjetas de identificación, licencia de conducir, diplomas, títulos, servicio de certificados disponible. Servicios de visa de turista y negocios disponibles para residentes de todos los estados, todas las nacionalidades en todo el mundo. Somos productores únicos de pasaportes auténticos de alta calidad, pasaportes reales genuinos registrados y no registrados en la base de datos y otros documentos de ciudadanía. Puedo garantizarle una nueva identidad a partir de un nuevo certificado de nacimiento genuino, tarjeta de identificación, licencia de conducir, pasaportes, tarjeta de seguro social con SSN, archivos de crédito y tarjetas de crédito, diplomas escolares, títulos escolares, todo en un nombre completamente nuevo emitido y registrado en el sistema de base de datos del gobierno.
      Póngase en contacto con nosotros directamente: Email-: ((albertonolan2075@gmail.com)/Whatsapp:+(237) 696638710))
      Somos capaces de producir los siguientes artículos;
      PASAPORTE BRITÁNICO REAL.
      PASAPORTE CANADIENSE REAL.
      PASAPORTE FRANCÉS REAL.
      PASAPORTE AMERICANO REAL.
      PASAPORTE RUSO REAL.
      PASAPORTE JAPONÉS REAL.
      PASAPORTE CHINO REAL.
      Y PASAPORTE REAL PARA LOS PAÍSES DE LA UNIÓN EUROPEA.
      LICENCIA DE CONDUCIR REAL, TARJETAS DE IDENTIFICACIÓN, NACIMIENTO
      CERTIFICADOS,DIPLOMÁTICOS,MARRIGE
      CERTIFICADOS Y VISADOS.
      PASAPORTE BRITÁNICO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CANOSANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE FRANCÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE AMERICANO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE RUSO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE JAPONÉS REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE CHINO REGISTRADO Y NO REGISTRADO.
      PASAPORTE REGISTRADO Y NO REGISTRADOPASAPORTE PARA
      LOS PAÍSES DE LA
      UNIÓN EUROPEA.
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos),
      Compre pasaportes australianos registrados y no registrados,
      Compre pasaportes belgas registrados y no registrados,
      Compre pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes canadienses (Canadá) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes finlandeses (Finlandia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes franceses (Francia) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes de Israel registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes registrados y no registrados del Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes españoles (España) registrados y no registrados,
      Comprar pasaportes mexicanos (México) registrados y no registrados,
      Compre pasaportes sudafricanos registrados y no registrados.
      Compre licencias de conducir australianas registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir canadienses registradas y no registradas,
      Compre licencias de conducir francesas (Francia) registradas y no registradas,
      Comprar permisos de conducir holandeses (Países Bajos/Holanda) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir alemanes (Alemania) registrados y no registrados,
      Comprar permisos de conducir registrados y no registrados en el Reino Unido (Reino Unido),
      Comprar pasaportes diplomáticos registrados y no registrados,
      Pasaportes de camuflaje registrados y no registrados,
      Duplicados de pasaportes registrados y no registrados,
      Pasaportes registrados y no registrados de EE. UU. (Estados Unidos) para la venta,
      Pasaportes australianos registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes belgas registrados y no registrados para la venta,
      Pasaportes brasileños (Brasil) registrados y no registrados para la venta,
      (albertonolan2075@gmail.com)
      Whatsapp: +(237) 696638710
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj