kamik90

Ceny Ciągników 2017

Polecane posty

pestek666    1

Ja początkowo też nastawiłem się na t5 blisko serwis i trochę tego pracuje w okolicy i nikt nie narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

Za w miarę wyposażonego NH T5.100 zaproponowano mi 200 tys netto do negocjacji. Przedni tuż szerokie opony ogólnie bardzo bogate podstawowe wyposażenie

U jakiego dealera otrzymałeś taką ofertę.Wydaje mi się że cena do przełknięcia aczkolwiek ceny ciągników i tak są wygórowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

U jakiego dealera otrzymałeś taką ofertę.Wydaje mi się że cena do przełknięcia aczkolwiek ceny ciągników i tak są wygórowane

 

W rolserwisie w podobnej opcji 190netto bez targowania taka T5. W starych modelach t5 wydawała mi sie droga w porównaniu do t6 a teraz jest wręcz przeciwnie t5.100 190 a t6.125 ok 230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084
Napisano (edytowany)

Ja w raitechu.
Cena katalogowa to była.

Orientuje się ktoś ile może kosztować w podobnym wyposażeniu Deutz Fahr serii 5 lub 5c?

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Raitech i Wrońscy mają chyba najwyższe ceny na hollanda w polsce z tego co sie orientowałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kos_pl    107

Możliwe że jeszcze MF-a 5710 SL można kupić za 200 tys zł netto, ale w podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestek666    1

A ktoś orientuje się w cenie john deera 5r  w nowej odsłonie.na full wypasie i z turem.na youtube jest filmik redakcji RPT odnośnie tego modelu i ktoś skomentował że taki wypasiony to okolice 280 tys.netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Jakies 230-240 netto za max wyposarzenie plus 40-50 netto za tura-no cóż, czytając jakie oferty cenowe otrzymują forumowicze za jd, ta cena jest prawdopodobna +/- 10 tys netto. Ale widzę ze nowe nh t5 troche potaniały bo w styczniu 240 netto mozna bylo usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

A na temat Deutz Fahra ktoś się orientuje? Pytam o nową serię 5 model 5115 lub 5125


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

Witam czy ktoś mógłby mi doradzić co lepiej kupić do 190 netto MF, john deere czy NH zaznaczam że miałby być to traktor do 100km i z turem do głównych prac w gospodarstwie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43

Witam czy ktoś mógłby mi doradzić co lepiej kupić do 190 netto MF, john deere czy NH zaznaczam że miałby być to traktor do 100km i z turem do głównych prac w gospodarstwie???

ciekawe jakiego mf kupisz za 190 tys- serii 56 czy 57 na pewno nie- jd tez pewnie tylko  serii 5m bo 5r raczej te cenę przekroczy chyba ze 90 konny i wszystko w podstawie -a ta podstawa jest niczego sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

ciekawe jakiego mf kupisz za 190 tys- serii 56 czy 57 na pewno nie- jd tez pewnie tylko  serii 5m bo 5r raczej te cenę przekroczy chyba ze 90 konny i wszystko w podstawie -a ta podstawa jest niczego sobie

a co seria 5R ma w podstawie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Witam. Oferta na dziś od rolserwis oddział kalisz.
Nh t6.125 w podstawowych bajerach plus przedni tuż nie oryginalny uwaga... 242 tyś netto..
Cena mnie zdziwiła i zapytałem co tak drogo skoro inni koledzy np. z forum dostajecie po 225 netto. To koleś stwierdził że to ciągniki z wystaw tak tanio sprzedawali. To możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

ciekawe jakiego mf kupisz za 190 tys- serii 56 czy 57 na pewno nie- jd tez pewnie tylko  serii 5m bo 5r raczej te cenę przekroczy chyba ze 90 konny i wszystko w podstawie -a ta podstawa jest niczego sobie

Jakbyś poczekał jeszcze z rok to Massey pójdzie  w doł Korbanek ma MF i fenda tylko do końca roku a później to dziki zachód dilerzy jeden przez drugiego bedą coś kombinować z cenami chciało by sie powiedzieć W KOŃCU  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebel21    22

Jakbyś poczekał jeszcze z rok to Massey pójdzie  w doł Korbanek ma MF i fenda tylko do końca roku a później to dziki zachód dilerzy jeden przez drugiego bedą coś kombinować z cenami chciało by sie powiedzieć W KOŃCU  

 niestety nie mam aż tyle czasu gdyż umowa podpisana i trzeba działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    331

Chciałbym zauważyć, że claas tez miał być taniutki po rozstaniu z korbankiem a wcale tak nie bylo.
Te 190 netto to rozumiem ze bez ladowacza? Za 190 netto t5.100, mf 5710 sl jakies 200-210 netto. Na plus dla mf dałbym wieksza pojemność silnika no i dyna4 wydaje mi się że jest lepsza od nowych ec, napewno sprawdzona bo w nh są nowe ec i ciezko powiedzieć jak to tam działa teraz i po latach eksploatacji, przy najmniej, podobno juz tak nie wyją. Na temat jd 5r nie wypowiem się. Wydaje mi się ze gabarytowo do nh i mf raczej porównać należy 6mc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

5r może być przy maławy do ciężkich prac i ładowacza, spytaj się może Valtra N93 by nie była taka droga, też super ciągnik do ładowacza i do prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREG1987    0

Witam. Dostałem ofertę na new hollanda t7.175. Amortyzowana przednia os. Skrzynia PC z podłokietnikami side wider.fabryczny tuz z balastem 1100 kg.4 pary hydrualiki.pompa 113 l i najszersze siłowniki sterowanie hydr.w joystick. Kola 650 i 540. Cena 320 netto... co myślicie warto?? Dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15
Napisano (edytowany)

Witam. Dostałem ofertę na new hollanda t7.175. Amortyzowana przednia os. Skrzynia PC z podłokietnikami side wider.fabryczny tuz z balastem 1100 kg.4 pary hydrualiki.pompa 113 l i najszersze siłowniki sterowanie hydr.w joystick. Kola 650 i 540. Cena 320 netto... co myślicie warto?? Dobra cena?

 

Do utargowania z 20 tysi conajmniej. Mam zamówionego T7.190 AC przedni tuz i WOM, na michelinach, hydraulika 140 l, 2 zawory miedzyosiowe, 4 pary wyjsc z tyłu, full Led, szyny boczne itp. za 322 netto.

Edytowano przez bocianov90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rebel22    0

Byłem dziś u dilera 5M 85 km 175 netto jak sądzicie ? a Nowa R 230 netto tylko niestety zabraknie mi kasy na R :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kewin123    43
Napisano (edytowany)

Byłem dziś u dilera 5M 85 km 175 netto jak sądzicie ? a Nowa R 230 netto tylko niestety zabraknie mi kasy na R :(

nowa r od 185 do moze 285  wiec jak piszesz 230 dodaj jakie wyposazenie a 175 za 5m to chyba nie tak tanio

Edytowano przez kewin123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Arion 630 wszystko podstawa tylko skrzynia heksa cena 270 tyś netto . Drogo mi się wydaje , co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj