Skocz do zawartości

Zdjęcie

Class Protector

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mankog

mankog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 21:12

Class Protector Witam wszystkich. Zakupiliśmy niedawno kombajn Class Protector. Dostaliśmy do niego oddzielnie sieczkarnię, i teraz mam kilka pytań:
1. Jak ją zamontować. tzn, nie mamy paska klinowego, także nie wiem jaka jest jego długość,
2. Nie wiem gdzie jest napęd do tego paska. Oglądam wszystkie koła pasowe i znalazłem tylko jedno wolne przy wyjściu napędu z silnika, tak mniej więcej na środku tego wyjścia, ale jeśli to to koło to myślę że powinno być dodatkowe koło na wysokości oczu.
3. Czy można kosić z tą sieczkarnią nie używając jej bez konieczności jej demontażu. Wiem że w innych kombajnach, np. Mercator 75 sieczkarnię można po prostu opuścić, a tutaj mocowania jakoś dziwnie mi pasują.

Jeśli podobny temat już był to proszę o przeniesienie. Szukałem w dziale Class ale nic nie znalazłem na ten temat.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Class Protector Dzisiaj, 08:10
  •  

#2 Share zdruj77

zdruj77

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 21:31

Class Protector a nie ma możliwości podpatrzenia u kogoś kto ma taki sam kombajn

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mankog

mankog

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 23:02

Class Protector Będę szukał, pojadę do kogoś kto się trudni sprzedażą maszyn rolniczych. może akurat będzie Protector. Mogę zobaczyć jak jest w Mercatorze, ale tam jest inna sieczkarnia właśnie i jest trochę nowszy chyba.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share marcin789

marcin789

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 maj 2013 - 12:43

Class Protector na tym dolnym kole które napadza młocarnię, skrzynię trzeba dokręcić dodatkowe koło z którego później napęd jest przeniesiony na przystawkę i potrem na sieczkarnie. To dodatkowe koło znajduje się tak po środku tego dużego koła.