Polecane posty

bizon1    228

Wygląda na to że ze zbożem będzie to samo co z rzepakiem -cena sporo wyzsza niż na rynkach światowych

a Ci co myśla ze przyjdzie z Ukrainy to pragnę uspokoić że Chiny u nich biorą


Na matifie pszenica wali w dół jak wściekła...

 

Bo ludzie w czerwonych szelkach chcą kupić taniego towaru.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Też coś mi się widzi że to nie wynik działań maklerskich że pszenica tanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek37    37

odbiera samochodami ale można samemu dostarczyć mniejsze ilości tel 601862597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Spokojnie, towaru nie ma w kraju a straszą prognozami. U mnie w okolicy prawie wszyscy już się wyprzedali z towaru. Pszenica zaraz po żniwach poszła, a kukurydzy prawie nikt nie ma. Jak chcą to niech ściągają z Ukrainy, ciekawe czy im taniej wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

lokalne skupy paszówka 680 brutto
dziś telefon od firmy Plon oferta paszówka 660 jakość 700  - ceny netto  handlował ktoś z nimi i jakie wrażenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Ssanie jest na pszenicę, z Unexu żyć nie dają, na igrit same oferty kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

Panowie chciałbym się dowiedzieć coś o firmie Grupa D5 z Żuromina jak ktoś coś wie to pisać .Dzięki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pionier    1

Handlował ktoś z ampol-merolem ?

Tak handlowałem ,wszystko ok,pięniądze po 2 tygodniach od sprzedaży.

Edytowano przez pionier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Sprzedawał ktoś z Was zboże do Mlodzaw w świętokrzyskim ilości calosamochodowe? Tylko nie do agropolu tylko do tego drugiego, nie wiem jak się nazywał. Może ktoś coś o nim napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Co słychać w cenach pszenic? Kilka euro w dół na matifie i od każdego skupującego ta sama śpiewka, że mocno poleciało i generalnie obniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

To niech dalej szukają. W newsach faktycznie, że obniżki, ale chyba nie biorą raportu usda o zasiewach w Usa i braku towaru na rynku. Mi parę dni wcześniej dawali po 640 netto, przedwczoraj jeden zaśpiewał 660 netto. Dzisiaj kolejny dzwoni, że obniżki. Ale chyba jeszcze zaczekam ze sprzedażą, bo oddzwięk rapotu musi chyba jakiś być, a parę eurasów też powinno na matifie niebawem skoczyć, także niech się w portach i skupach cmokną w cztery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj