Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej1988    293

Nigdy nie sprzedaje zboża na wymianę... kiedyś raz to zrobiłem i okazało się że te 20zł więcej na pszenicy oddałem i jeszcze dopłaciłem 10zł skupowi na nawozie.... Wystarczyło spojrzeć na paragon. Niby sprzedajesz 20zł drożej zboże ale w miedzy czasie te nawozy liczą Ci w cenie dużo wyższej niż można kupić gdzie indziej bezpośrednio. nie wiem czy wiesz o co mi chodzi :)

 

Wiem o co chodzi. Nigdy nie brałem na wymiane ale podejrzewałem że wtedy policzą sobie wiecej za nawóz niz w innych sklepach nawozowych że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

gdzie  i jaka ilość ?

Edytowano przez ksys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz3jmr    0

Opolskie, pszenica paszowa

Neorol 650 netto

Agro AS proponował 665 netto

 


Producent materiału siewnego zbóż oraz roślin strączkowych.

Dystrybutor pasz Neorol, Lnb, Sano

www.milde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrz3jmr    0

@up Od Mrugały jesteś ?

 

Tak


Producent materiału siewnego zbóż oraz roślin strączkowych.

Dystrybutor pasz Neorol, Lnb, Sano

www.milde.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Na Opolagrze poznałem Waszą firmę, dlatego Twój avatar od razu rozpoznałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    124

Brutto, netto? paszowa, konsumpcja? No ręce opadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcpenza    3

Brutto, netto? paszowa, konsumpcja? No ręce opadają...

Brutto paszowa. Spokojnie doprecyzowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Wczorajsze  kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 725pln netto czyli na porcie 755 cena marzec, gęstość min. 77 cena na kwiecień +5pln

Pszenica 12.5 - 715pln netto czyli na porcie 745 cena marzec, gęstość min. 76 cena na kwiecień +5pln

Pszenica o niższych parametrach 700pln netto

Pszenica nowe zbiory (sierpień) 680pln netto , 685 netto (wrzesień)

Rzepak 1845netto loco gospodarstwo marzec

Rzepak nowe zbiory 1585pln netto

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcpenza    3

Solarcorn - a kupują dla komagry ale to już słyszałem tylko więc nie wiem czy prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

660netto pasza z wczoraj ale cena ugadana z przed tygodnia-na wczoraj 20 zł już mniej, 2 auta poszły na resztę czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

lubelskie 665 netto paszowa odbiór z gosp

 

czyli w lubelskim płacą więcej za paszówkę niż w wlkp? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gen    50

Agri plus Zamość paszowa 670 netto a mówił mi kolega że u Kapki konsumpcja 700 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32

Agri plus Zamość paszowa 670 netto a mówił mi kolega że u Kapki konsumpcja 700 netto

 

nie ma zboza = cena w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj