Polecane posty

Gość   
Gość

pszenica 730zł chemirol ,odbiór koniec marca 

daj namiary na tego handlowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

td agro

 

tylko wiadomo że ceny są też zależne od lokalizacji . takie są u mnie w promieniu 50 km

Edytowano przez adrian3005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

U mnie coś się podniosły firmy skupujące o 10-15 złoty w stusunku do okresu przed świętami 

 

ceny z wczoraj : 

pszenica paszowa 600 netto 

jęczmiń 570 netto 

pszenżyto 555 netto 

 

ceny z podwórka

 

 

 Można wiedzieć kto tyle płaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

Coś jęczmień w Podlaskim ktoś wie gdzie więcej niż 500?

4 stycznia Agrolok proponował mi w mazowieckim za jęczmień 560netto i 600 za pszenicę paszową. To u Ciebie powinno być podobnie lub 10 zł więcej. Jakpol Gołymin, rozmowa przed świętami 540 netto jęczmień.

Dzisiaj rozmowa Bak-Rol Lipsko 600 brutto jęczmień i pszenica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Tomek90  byłem w parcewie i max bez targowania to 610zl netto przy parametrach 14,4 białko 31gluten opadanie 270 gestośc 76,5  wilgotność 15.1% Inter Rol  63zl netto za takie parametry i tu zaklepałem zbyt po takiej cenie minimalnej na przyszły tydzień. ty musiałeś pare węglarek im sprzedać stąd cena czy było drożej na wyjściu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2167

620 bodajże wyjściowa dawał, idzie zależnie od parametrów trochę się miesza żeby te parametry były. Pierwsze 2 auta chyba nawet po 595 były gdzie wyjściowa, 560, ale to już wcześniej było. 

Jakościowa ma ponad 13 białka 440 opadanie 82 gęstość. 

 

PZZ dają 650,- tylko że dla mnie daleko ciągnikiem. 

 

 

4 stycznia Agrolok proponował mi w mazowieckim za jęczmień 560netto i 600 za pszenicę paszową. To u Ciebie powinno być podobnie lub 10 zł więcej. Jakpol Gołymin, rozmowa przed świętami 540 netto jęczmień.

Dzisiaj rozmowa Bak-Rol Lipsko 600 brutto jęczmień i pszenica.

 

 

Agrolok jak z płatnością? Co prawda zakupy tam się robiło  i robi, ale zboża nie odbierał od Nas. 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

Coś jęczmień w Podlaskim ktoś wie gdzie więcej niż 500?

 

kurde współczuję ceny u nas po 580-590 netto i ciężko kupić jęczmień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię pszenżyto, jęczmień i inne zboża. Płatność przy załadunku. Skup z całego kraju, odbiór z gospodarstwa. Ilości od 20 ton.

 tel  508 430 051

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowboj27    0

td agro

 

tylko wiadomo że ceny są też zależne od lokalizacji . takie są u mnie w promieniu 50 km

 

skąd oni są i możesz podać nr tel. ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forsze    15

pszenica 730zł chemirol ,odbiór koniec marca 

 

Oddział Mogilno, czy inny? No i na pewno na porty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

Agrolok jak z płatnością? Co prawda zakupy tam się robiło  i robi, ale zboża nie odbierał od Nas. 

Nie handlowałem, ale chyba problemów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K100    98

Dobrze że z ukrainy trochę idzie bo by hodowla padla przy tych cenach za paszówkę 700 już chcą B)

To przeprowadź się na ukraine... nie będziesz musiał sprowadzac

Oddział Mogilno, czy inny? No i na pewno na porty

Mogilno 

tak na porty  za 14.5 białko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

dzis podpisalem umowe z Cargill Ropczyce niezaleznie od zawartosci bialka na 620netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za 690 Ci sprzedam, będziesz dychę do przodu. Pasi??? :D

 

Ja kupiłem p 580 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

No ale kiedyś Ci braknie, więc możesz już klepnąć ze mną umowę. Miesiąc mogę jeszcze potrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

Dobrze że z ukrainy trochę idzie bo by hodowla padla przy tych cenach za paszówkę 700 już chcą B)

 

to dokup ziemi i bd  sobie produkowal i bd mial swoje i zobaczysz jakie koszty sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    886

netto. 13 białka 620. 14 białka 635. paszówka 590, jęczmień 590, pszenżyto 570, suche qq 590, całe samochody oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale 700 zł to chybanie jest zla cena skoro ludzie się o ziemię biją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

niewiem skad jestes ale ja mazowieckie to u nas 630  650 pszenica nie 700 ale na ten rok gdzie sporo wymarzlo a plony szczerze mowiac srednio to nawet 4 ton nie doskoczylo bo jara slabo sypala pszenica az szkoda gadac to cena powinna byc lepsza ,bija sie o ziemie u nas ale to kupuja po 80 tys i wiecej za ha ale to wielkie bambry albo osoby co firmy maja i gospodarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

netto. ... jęczmień 590, ... całe samochody oczywiście

Nie wiesz gdzie idzie - na porty czy Niemcy bezpośrednio?.  Bo jeśli na porty to sporo drożej niż u mnie, a odległość do podobna. Jak dla mnie na ten rok bdb cena. Miałem sprzedać za 600 brutto ale chyba się wstrzymam do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert9595    4

wczoraj pojechała pszenica po 630 netto 14,5 białko 70-72 gęstość, pszenżyto 560 netto, mazowieckie

Edytowano przez hubert9595

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Witajcie 

Dzisiejsze kwotacje GoodGrains

Ceny wyjściowe netto na gospodarstwie (liczony w tej cenie transport 30pln/tona) w promieniu ok. 100km od portów gdansk/gdynia

W dalszych lokalizacjach cena uzależniona od kosztów transportu.

Pszenica 14 - 725pln netto czyli na porcie 755 cena styczeń, gęstość min. 77 szybkie odbiory

Pszenica 14 - 730pln netto czyli na porcie 760 cena luty, gęstość min. 77

Pszenica 12.5 - 705pln netto czyli na porcie 735 cena styczeń, gęstość min. 76 szybkie odbiory

Pszenica nowe zbiory 705pln FCA

Rzepak 1855netto loco gospodarstwo grudzień

Rzepak nowe zbiory 1645pln netto

Bobik 740pln netto

Peluszka 800pln netto 

Kukurydza cena na porcie 675pln netto

Zapraszam na priv w razie pytań.

Przy większych ilościach cena do negocjacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

warchest chyba wiesz na jakiej zasadzie większość rolników chce sprzedawać innym rolnikom jak nie to podam ci na moim przykładzie 

skup płaci 600 ja dam 620 ale mi nikt nie sprzeda mimo że odbiorę z podwórka sprzedali by ale po 700 

a za jakiś czas ładują na przyczepy i wożą na skupy po 600 ale mi nie sprzeda bo bym się na nim dorobił 

ostatnio zamówiłem u gościa na skupie 20 ton bo nie miałem skąd wziąć jakie było zdziwienie sąsiada jak auto ze skupu z wagi jechało do mnie na podwórko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj