Polecane posty

Tomek90    2165

Zamykać temat wracamy do tamtego tam więcej informacji. Chyba z nudów zakładałeś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2120

Łodzkie, pobliski famer skupuje paszówke po 640 + vatt, chyba nie ma co sie oglądać i trzeba wypchnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

@ zalezy jakie parametry jesli inne sa bardzo dobre to daja 630 netto a jeden chocby inny jest slaby to 600 netto .. mi akurat zlapalo wszystkie inne bardzo dobrze

 

najbardziej mnie wkurza ze nie podaja jakie parametry musi miec na jaka cene, w Jarosławiu jak byłem we zniwa to była wywieszka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Łodzkie, pobliski famer skupuje paszówke po 640 + vatt, chyba nie ma co sie oglądać i trzeba wypchnąć :D

 

nie wiem jak tam u was ale u nas styczeń to najkorzystniejsze ceny i jutro chyba pojade pochandlować. nasypane już dawno stoi. agrolok na dzisiaj u mnie z podwórka 650 netto kons, i 610 pasza też netto. ciekawe co u naszych pośredników?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2120

U nas tez od dobrych kilku lat zauwazyłem ze grudzien styczeń sa najlepsze ceny, potem zaczynaja ludzie wywozic i tanieje i nieraz w kwietniu w maju powraca do ceny z stycznia an nieraz jzu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

nie wiem jak tam u was ale u nas styczeń to najkorzystniejsze ceny i jutro chyba pojade pochandlować. nasypane już dawno stoi. agrolok na dzisiaj u mnie z podwórka 650 netto kons, i 610 pasza też netto. ciekawe co u naszych pośredników?

 

 

Ostatni samochód pojechał po 640 netto do parcewa, ale jak mówisz że Agrolok daje 650 to trzeba się targować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

640 parcewo!!! to już rozsądna cena i 10 zł przy ilości powyżej 20t Brzozowski dorzuci a agrolok znajdzie robaki i parametry spadną w transporcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

najbardziej mnie wkurza ze nie podaja jakie parametry musi miec na jaka cene, w Jarosławiu jak byłem we zniwa to była wywieszka

 Wszędzie tak powinno być... Kiedys w Sieniawie też tak było, ale po zmianie własciciela, kierownik szacuje po ile może kupić. Trzeba się targować... 


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Są. Mają 90 dni na umowie i dokładnie 90-tego dnia mi wypłacili. Strasznie nieżyciowy termin wypłaty...

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    12

Noooo wlasnie tez slyszalem ze zaplacili po 3 miesiacach , a wiesz moze jaka daja cene ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Szału nie ma, tydzień temu było po 570 netto ,ale za jakie parametry to tylko oni wiedzą... Tak jak mówiłem, kierownik bierze wydruk i zaczyna negocjować. W żniwa im woziłem to wyszło mi po 615 na łapę.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

U mnie coś się podniosły firmy skupujące o 10-15 złoty w stusunku do okresu przed świętami 

 

ceny z wczoraj : 

pszenica paszowa 600 netto 

jęczmiń 570 netto 

pszenżyto 555 netto 

 

ceny z podwórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DamianChuchro
      Czego to może być objawa. Zboże zaczyna żółknąć na końcach liści ? Za duża dawka oprysku dolistnego? Czy susza?

    • Gość
      Przez Gość
      Witaj, dziś planuje zrobić zabieg T1 w pszenicy bez skracania. Planuje dać Mirage 450EC do tego siarczan magnezu, plonvit z zboża, Tytan i PLONVIT OPTY i powiedz mi czy nie za dużo odżywek ost padało z niedzieli na poniedziałek i czy dodać do tego jeszcze Duett Star 334 SE BASF ?
    • Przez Romek3249
      Witam, z uwagi na panującą suszę nie było możliwe wykonanie u mnie skracania w fazie BBCH 30-31 w pszenicy i pszenżycie, teraz przez weekend spadło 8mm, rośliny odżyły i powraca temat skracania, obecnie rośliny są w fazie 3 kolanka więc zaczął się wielki okres w którym nie powinno się stosować regulatorów wzrostu, pozostaje więc skracanie w fazie liścia flagowego, tylko jakimi środkami najlepiej to zrobić ? Myślałem o samym cerone w dawce 0,6-0,8, mieszance moddusa 0,2 i cerone 0,4, oraz o medaxie (max czy top ? nigdy nie stosowałem medaxu, jeżeli już to jakie dawki ?) Dodam że odmiany to Arkadia i Rotondo, w obu przypadkach nawożenie 160kg N. Ktoś z większym doświadczeniem coś poradzi ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj