Zaloguj się, aby obserwować  
UrsusCzesio

Za ile trolla??

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Witam, mam taki problem, od jakiegoś czasu pożyczamy od teściowej mojego brata trolla, który widnieje u nas w galerii, i chcemy go kupic tylko nikt nie wie ile za niego wziąć/dać, na allegro są ale powyżej 90 roku a ten jest z 88 i nie wiem ile mnie wyjdzie, powyżej 3,500 to kupujemy tura na władka bo będzie miał wieksze zastosowanie w gospodarstwie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba55    501

chłopie dolóż 5 tys i kup cyklopa , trole to szajst te tury tak samo


coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No nie wiem tur dobra rzecz wiecej zrobie niz cyklopem a nie mam kasy na cyklopa. cyklopem nie odśnieże, czy tam cos z garazu wystawić, czy w stodole na zapoli turem ustawie. Bo chodzi że u mnie sie nei narobi tylko gnój do ładowania jest od czasu do czasu rolka słomy, kamień wapienny na drogi to wszystko, tylko chce wiedziec ile taki troll moze kosztowac bo ja używam tego trolla kazdorazowo i się świetnie sprawuje tylko niektórych prac nie wykonam nim :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

Jak masz tura zakładać to tylko do C-360 władek ci długo nie pociągnie przy turze, a i c-360 więcej podniesiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Co ty mówisz waldekps2 ma i nie narzeka, jak wysiadzie, przecież, to nie bedzie wielkie obciazenie dla niego a jak mam do C-360 jak nim bede woził gnój?? odchaczać rozrzutnik i ładwoac nie, ja bede ruskiem. Ty chociaz widziałem jakie tury zakładaja na T30 i większe bys się ździwił co może ja sie ździwiłem :) :) PZDR


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

Mój wujek kilka lat do tyłu dał za Trolla bodajże 5.000 + koszt wymiany pompy czyli razem około 5.500 (i kilka puszek farby na malowanie)


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Jeśli wyciągasz obornik z obory maszynowo to tur do c360 się po prostu nie nadaje... musi to byc co najmniej 80KM 4x4

A do trola to dorobiłem koła i c330 spokojnie w nim chodzi... trolem też włożysz belke słomy i oprócz tego możesz doły kopac :P tylko koniecznie na kołach z boku bo jak podniesiesz jak będziesz chciał wyjechac z obory to c360 przewrócisz :lol:

wiem bo próbowałem :lol: cyklop jest dużo mniej poręczny bo jest na kołach i dyszlu i jak chcesz gdzieś cofnąc zwłaszcza do niskiej obory to potrzebne są dwie osoby... trol na kołach zamiast łap to najlepsze wyjście

Pozdr. :lol:


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj