Skocz do zawartości

Zdjęcie

Za ile trolla??

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 12 marzec 2009 - 20:02

Za ile trolla?? Witam, mam taki problem, od jakiegoś czasu pożyczamy od teściowej mojego brata trolla, który widnieje u nas w galerii, i chcemy go kupic tylko nikt nie wie ile za niego wziąć/dać, na allegro są ale powyżej 90 roku a ten jest z 88 i nie wiem ile mnie wyjdzie, powyżej 3,500 to kupujemy tura na władka bo będzie miał wieksze zastosowanie w gospodarstwie :)
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Za ile trolla?? Dzisiaj, 07:07
  •  

#2 Share kuba55

kuba55

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 147 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , robienie zdjec

Napisany 13 marzec 2009 - 21:24

Za ile trolla?? chłopie dolóż 5 tys i kup cyklopa , trole to szajst te tury tak samo

coraz gorzej

#3 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 21:33

Za ile trolla?? No nie wiem tur dobra rzecz wiecej zrobie niz cyklopem a nie mam kasy na cyklopa. cyklopem nie odśnieże, czy tam cos z garazu wystawić, czy w stodole na zapoli turem ustawie. Bo chodzi że u mnie sie nei narobi tylko gnój do ładowania jest od czasu do czasu rolka słomy, kamień wapienny na drogi to wszystko, tylko chce wiedziec ile taki troll moze kosztowac bo ja używam tego trolla kazdorazowo i się świetnie sprawuje tylko niektórych prac nie wykonam nim :)

#4 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2646 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 21:49

Za ile trolla?? Jak masz tura zakładać to tylko do C-360 władek ci długo nie pociągnie przy turze, a i c-360 więcej podniesiesz :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 13 marzec 2009 - 22:24

Za ile trolla?? Co ty mówisz waldekps2 ma i nie narzeka, jak wysiadzie, przecież, to nie bedzie wielkie obciazenie dla niego a jak mam do C-360 jak nim bede woził gnój?? odchaczać rozrzutnik i ładwoac nie, ja bede ruskiem. Ty chociaz widziałem jakie tury zakładaja na T30 i większe bys się ździwił co może ja sie ździwiłem :) :) PZDR

#6 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 24 marzec 2009 - 21:25

Za ile trolla?? Mój wujek kilka lat do tyłu dał za Trolla bodajże 5.000 + koszt wymiany pompy czyli razem około 5.500 (i kilka puszek farby na malowanie)
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 24 marzec 2009 - 21:38

Za ile trolla?? Jeśli wyciągasz obornik z obory maszynowo to tur do c360 się po prostu nie nadaje... musi to byc co najmniej 80KM 4x4
A do trola to dorobiłem koła i c330 spokojnie w nim chodzi... trolem też włożysz belke słomy i oprócz tego możesz doły kopac :P tylko koniecznie na kołach z boku bo jak podniesiesz jak będziesz chciał wyjechac z obory to c360 przewrócisz :lol:
wiem bo próbowałem :lol: cyklop jest dużo mniej poręczny bo jest na kołach i dyszlu i jak chcesz gdzieś cofnąc zwłaszcza do niskiej obory to potrzebne są dwie osoby... trol na kołach zamiast łap to najlepsze wyjście
Pozdr. :lol:
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72