Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#121 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 27 kwiecień 2007 - 20:35

Żużel Powodzenia ze Staszewskim :lol: Zawodzi cały czas. Musicie liczyć na jokera, a w koncówce wygrać co będzie trudne ;).

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 00:11
  •  

#122 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 28 kwiecień 2007 - 09:37

Żużel

Mają Golloba co zawsze pare punktów uskrobie, a reszta zobaczymy. U was niezawodny duńczyk :lol: ;) Chciało by się mieć takiego zawodnika.

Jest jeszcze u nich teraz Holta ale liczę na wygraną Marmy, choćby minimalną. Bo w tamtym sezonie to było 71:18 dla rzeszowa na tym słynnym spreparowanym u nas torze, obiektywnie patrząc to trochę przesadzili wtedy u nas z tym torem. Był baaardzo przyczepny ale dało się jeździć bo Pedersen i Holta robili dla rzeszowa komplety punktów, nawet Pedersen po meczu wypowiadał się, że zawodowniec na każdym torze powinien walczyć a niepoddawać się tak. No ale każdy lubi oglądać jednak zwyciestwa po ładnej walce a nie w takiej złej atmoswerze.

#123 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 28 kwiecień 2007 - 23:35

Żużel No i już po GP. Niezawodny PEDERSEN :lol:. Brawo Wiesiu ;) Jakoś tak trafiłem na :

pozdro

KS Falubaz

#124 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 29 kwiecień 2007 - 19:59

Żużel no i niestety porażka :lol:
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno 40:49
szkoda Jonssona miał wypadek i te dwa biegi po 5:1 i jeden 5:0 :angry:
a tu tabela
lp. zespół m pkt. różn.
1. Unia Leszno 4 6 +28
2. Unibax Toruń 4 6 +8
3. Atlas Wrocław 3 4 +33
4. Unia Tarnów 4 4 -5
4. Polonia Bydgoszcz 4 4 -8
6. Marma Polskie Folie Rzeszów 4 4 -10

#125 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 29 kwiecień 2007 - 21:09

Żużel @tomek
Chyba o kimś zapomniałeś ;)

Jeaaaaaa wkońcu :)
Falubaz 49:41 Sparta Crump zawalił im mecz, Brawo Walasek, to już jest ten Walasek! Iversen ładnie, Protas słabiej, juniorzy wkońcu. Alden mnie rozbroił totalnie :) Świetny mecz, oprawa, na koniec fajerwerki :lol:. Brawo Leszno! Ajj Tarnów.. :) Będzie dobrze ;)

KS Falubaz

#126 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 kwiecień 2007 - 10:11

Żużel W rzeszowie dobry był mecz, o wszystkim decydował ostatni bieg! Od siódmego biegu cały czas remis lub dwu punktowe prowadzenie unii. Przed biegami nominowanymi prowadzili o 2 punkty. I u nich w 14tym jechał Tomasz Gollob i przyzwoicie jeżdżący Iwanow, u nas Kuciapa i Miesiąc i Kuciapa objechał Golloba :lol: i 4:2 dla marmy, przed ostatnim biegiem remis! Ostatni bieg Dobrucki, Pedersen kontra Holta, Kołodziej. Holta wywiózł Pedersena na ostatnie miejsce jednak na pierwsze wyszedł Dobrucki i ułożyło się na 3:3 i cały mecz na remis, jednak Nicki wyprzedził na dystansie Kołodzieja a na mecie o błysk szprychy Holtę! I Było 5:1 i cały mecz rzeszów wygrał 47-43. W marmie niezawodny Nicki "Power" Pedersen, dobry Dobrucki, na dobrym poziomie Miesiąc. Jednak o zwyciestwie zadecydowała świetna postawa juniora Lesia (Leś przywiózł 9 punktów)! i przebudzenie się Kuciapy. U nich mecz zawalili Jacek Gollob(0) i Jacek Rempała(1).

#127 Share ROLNIK7

ROLNIK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 281 postów

Napisany 01 maj 2007 - 20:49

Żużel Jak tak dalej pójdzie to Unia w czwórce, a Intar w ekstraklasie. Tak trzymać!!!
http://pl.youtube.co...h?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

#128 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 01 maj 2007 - 21:41

Żużel no mam nadzieje ze Unia Leszno będzie w czwórce pierwszej!!:lol: w czwartek u siebie z Zieloną a w niedziele jadą do Rzeszowa. powinny obydwa mecze wygrac ;)

#129 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 04 maj 2007 - 02:27

Żużel Unia Leszno rozjebala Zielona Gore 50-40 Unia the best!! ;] :lol: ;) ;) :o

#130 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 maj 2007 - 19:45

Żużel i d*pa!!! unia wygrywa mecze z najlepszymi a pojechali do Rzeszowa i przegrali 49-41!!:blink:
moim zdanien to hampel zawalił.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 06 maj 2007 - 19:55

Żużel @dziku tez tak sadze, unia przegrala ;/ ****** nicki petersen. Mam nadzieje ze u siebie wygrala z 2 tygodnie z atlasem

wulgaryzmy sa zabronione!

#132 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 maj 2007 - 19:58

Żużel Hampel przykłada sie do Gp a nie do ligi. on sie stara zeby w Gp jak najlepiej pojechac a w lidze jak starczy czasu. Balińskiem tez cos nie szło ale sie starał chociaz bo słuchałem w radiu. a adams jak zwykle klasa!! a miskowiak i juniorzy tez jak zwykle

#133 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 06 maj 2007 - 21:38

Żużel

unia przegrala ;/ j**any nicki petersen.

wiem, że zły jesteś że Unia przegrała ale weź się trochę pochamuj :angry: też sądzę że Hampel wam zawalił mecz ale to nie powód rzeby obrażać zawodnika rywali. Brawo Marma Stal !

#134 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 06 maj 2007 - 21:44

Żużel

@dziku tez tak sadze, unia przegrala ;/ j**any nicki petersen. Mam nadzieje ze u siebie wygrala z 2 tygodnie z atlasem

Po pierwsze: Wulgaryzmy na forum- report. Już to zrobiłem.
Po drugie: Nie żaden "petersen" tylko PEDERSEN. A dlaczego go tak nazywasz ? Bo był w tym meczu bezkonkurencyjny i tyle.
Po trzecie : Falubaz rozjechał Jaskółki :blink: 48:43. A bydzia baty :D. Szkoda Okonia, widać, że coś mu nie idzie.

KS Falubaz

#135 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 07 maj 2007 - 20:34

Żużel Pedersen to jest super gośc. w tym roku jak nie będzie miał kontuzji to będzie mistrzem świata.

#136 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 08 maj 2007 - 13:44

Żużel Pedersen w elite league i u nas w extralidze w 3 dni 50 punktów :blink:

#137 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 08 maj 2007 - 13:55

Żużel Wiadomo, świetnie zaczął, ma rakiety a nie silniki ;] Ciekawe czy we wrocku GP wygra :blink:

KS Falubaz

#138 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 08 maj 2007 - 14:11

Żużel Mi się podobało jak z Lesznem w jednym biegu jak jechał na 3cim miejscu za parą Unii, i ściął pomiędzy nimi i jak wychodził na pierwsze miejsce to momentalnie rękę podniósł do góry a przecież nic pewnego jeszcze nie było bo to było pierwsze czy drugie okrążenie ale on już wiedział, że już nie da się wyprzedzić.

#139 Share URSUS5314

URSUS5314

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 08 maj 2007 - 14:21

Żużel pedersen to super gośc!! mi największy żal ze Adams w lidze objeżdża kogo chce a w Gp mu nie idzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 08 maj 2007 - 14:36

Żużel Jaka szkoda że był ten przepis, że jeźdzcy z GP nie mogli jeździć w 1 lidze. I poszedł do rzeszowa, a tak byłby nasz :blink: Ale myślę, że wróci.

KS Falubaz