Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#761 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 07 maj 2013 - 21:19

Żużel No ja też w Gnieźnie nigdy nie byłem, a za rok mogło już takiej okazji nie być to pojechałem :P Ktoś sie szwedzką ligą interesuje?

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 03:30
  •  

#762 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów
  • Zainteresowania:Posiadacz małych włości, uwielbiający prace na wsi :D

Napisany 07 maj 2013 - 22:59

Żużel W poprzednich latach Elitserien była pokazywana na OrangeSport, wiec jak był mecz w Tv i miałam czas to oglądałam. Nie wiem jak to jest w tym roku ale żeby śledzić na bieżąco wyniki to nie.

#763 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 16 czerwiec 2013 - 23:06

Żużel Jak wrażenia przed krótką przerwą w lidze?
Super że falubaz pokonał Gorzów, trochę szczęścia zabrakło do bonusa. Ogólnie kolejka trochę dziwna bo we Wrocławiu i Gnieźnie to goście sprawiali wrażenie jakby jechali u siebie. W Rzeszowie znowu szacun dla Przedpełskiego bo we 3 bronili bonusa w mocno osłabionym składzie, bo do przewidzenia było że pulczyyńscy przywiozą 0, lepiej już było w ich miejsce innego juniora wstawić, przynajmniej doświadczenie by zbierał.
I dziś mocno nsport mi podpadło. We Wrocławiu zaprosili do studia jakiegoś eksperta który ciągle się zachwycał pawlickimi, jakie to wielkie talenty, jacy są skromni i jak jeżdżą fair. Nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać, bo te wielkie talenty czasami uruchamiają opcje w mózgu "bandytyzm na torze". Zresztą to nie pierwsi jeźdźcy unii leszno a takich walorach...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#764 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 21:38

Żużel Milanreal a jakiego byś juniora wstawił w miejsce Pulczyńskiego ?
I co z tego ze mamy tyle młodych chłopaków po licencji skoro żaden w pomorskiej lidze młodzieżowej nawet nie jest dopuszczony do jazdy!?
Na dzień dzisiejszy mamy pełno zawodników po licencji którzy w żadnych młodzieżowych zawodach nie wystartowali... A takich nie można wypuścić na ekstralige oni najpierw muszą sie obyć z ,,torem i motorem,, w swojej grupie wiekowej. Doświadczenie, pewność siebie i odwaga to podstawa w tym sporcie, a gdzieś trzeba się tego nauczyć .

Jak ja słyszę wypowiedzi komentatora Olkowicza to mi odbiera to całą przyjemność z oglądania żużla w Tv...

A byłeś na Derbach ?

Edytowany przez Vinnie, 05 lipiec 2013 - 21:42.

#765 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 23:32

Żużel Powiem tak już każdy inny junior lepszy. Np brat Przedpełskiego. Uważam tak ponieważ 0 pulczyńskiego i 0 innego juniora to dla drużyny to samo. Ale ten inny junior przynajmniej zbiera cenne doświadczenie. A Pulczyńscy zawodzą. Startują ostatni rok jako juniorzy więc oczekiwania są wyższe.
Na derbach nie byłem bo akurat badania do magisterki mi wypadły. Ale wybieram się na Falubaz. To może być ciekawy mecz.

Ale bardzo zła wiadomość to kontuzja Holdera. Co za pech, chyba Toruń do końca sezonu nie będzie startować w pełnym składzie.

Co do Falubazu to mam nadzieje że w końcu odstawią Davidssona bo już chyba nawet Adamczewski by więcej punktów zrobił...
Zapraszam na swój profil

#766 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 22:41

Żużel Tak Milanreal tylko ze brat Przedpełskiego jest w wieku Pulczyńskich i na treningach wypada gorzej od chłopaków po licencji. On i tak nie ukrywa że gdy skończy wiek juniorski to zostanie mechanikiem u brata, a ze wykazuje sie dość słabym talentem to do treningów specjalnie sie nie przykłada . Jeszcze są Piernikowski, Rumiński, Kwiatkowski... niby sa ale słuch po nich zaginął :/
Zawsze zostaje Oskar Gollob ale to już wole te zera bliźniaków niz bydgoszczanina w składzie Aniołów....

Nie da sie ukryć ze Holder ma po sezonie, a my po medalu. Ciekawa jestem, tego Edwarda Kenneta, jeszcze go w akcji nie widziałam, moze być dobrym zawodnikiem, w Anglii na ich trudnych torach daje rade ;) Jakaś tam nadzieja zawsze jest.

#767 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 23:54

Żużel Ano rzeczywiście, nie sprawdzałem jego wieku, myślałem że jest młodszy. W ostatnim meczu łodzi zdobył 8 pkt w 5 startach czyli dobrze, ale jak za rok kończy wiek juniorski to rzeczywiście nie bardzo. 2 Golloba nie chce widzieć w Unibaxie. A reszta rzeczywiście przepadła, choć za rok będą musieli kogoś wystawić.

Kennet to wielka niewiadoma ale na pewno lepiej będzie startował niż Pulczyńscy. W Anglii tory są sporo krótsze, techniczne. W Polsce znacznie dłuższe i trochę ciężko się do nich przestawić. Mamy przewagę w tabeli, play offy mamy raczej pewne ale potem w walce o medale żeby myśleć o wyższych celach to Ward, Miedziak, Gollob nie mogą zawinić, Przedpełski przywozić swoje, podobnie jak Brzozowski który ma papiery na dobre ściganie tylko brakuje mu dobrego sprzętu.

Rozumiem że Ty na Falubaz nie idziesz bo robisz sobie wakacje od meczy?
Zapraszam na swój profil

#768 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 01:10

Żużel @Vinnie

jak Wy macie po sezonie to my spadamy. Przedpełski wykręci Wam finał, zresztą, wasz sztab pomysli tak zeby na po miec zz za holdera

na Falubazie będzie coś pod komplet, sam sie moze wybiore na MA

KS Falubaz

#769 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 23:41

Żużel Myślę że będzie komplet. Są promocje na bilety co widać we frekwencji, na Gnieźnie było ponad 15tys, na Bydgoszczy ponad 16tys. To mecz na szczycie ekstraligi więc komplet powinien być. Ja już bilety kupiłem, patrząc na stronę już wiele miejsc jest zajętych.
Zapraszam na swój profil

#770 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 23:20

Żużel Dawno sie tak nie uśmiałem jak zobaczyłem Davidssona jako jokera w DPŚ :D Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby tak kaskaderski pomysł wymyśleć, istne szaleństwo

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#771 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 00:20

Żużel Dopiero przed chwilą zobaczyłem wyniki tego półfinału. Na jak zobaczyłem ! przy davidsonnie to myślałem że to błąd :D A jednak nie, czyli pewnie standardowo reszta stawki prawie go dublowała :D

W sobotę może być bardzo ciężko, ciężko będzie złapać Danię... niech Dudek dojdzie do ładu z tym motocyklem, 2 już tak dobrze nie jechał.
Zapraszam na swój profil

#772 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 07:06

Żużel ostrzyłem sobie zęby na starcie gigantów w biegu 20 tzn, Manzares vs Davidsson, ale niestety Jonasa zmienili :(

No Dania wydaje się byc mocna, ale Jensen jest do objechania, Bjerre też stantard (3,3, potem gorzej) Po drugie wydaje mi się że Gollob nie pojedzie w Pradze nie przez kontuzje tylko przez problemy kadrowe Apatora. Jakby tam sie przypadkiem przewrócił w pierwszym łuku to moglibyście mieć problemy żeby wymóg KSMu spełnić

KS Falubaz

#773 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 00:06

Żużel Ja wakacje od meczy? Niee... karnet mam trzeba go do końca wykorzystać ;)

Matey - zapraszamy to bedą bardzo ciekawe zawody

Nie da się ukryć ze Gollob w sobotę w DPŚ zarobi o wiele mniej niz dzień później w lidze, wiec nie bedzie chłopak ryzykował zdrowia...

Ja myślę ze jeśli nasi chłopcy będą mieli dobry dzień i spasowani sprzętowo to i Duńczyków objedziemy :)
Wystarczy spojrzeć na ostatnie GP na ich rodzimym torze w Kopenhadze... Nicki, Puk, MJJ żaden u siebie nie dostał sie do półfinału :D

#774 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 00:09

Żużel No to jest jakiś kompletny dramat co się dzieje z kadrą unibaxu. Jeszcze trochę to będzie problem nawet ze skompletowaniem juniorów po kontuzji Pulczyńskiego. Ale na niedziele dobra wiadomość to Kennet ma jechać na maszynach Holdera. Ale mimo wszystko sytuacja jest ciężka...
Niech coś wreszcie zrobią z tymi tłumikami...
Zapraszam na swój profil

#775 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 20 lipiec 2013 - 21:41

Żużel To co sie dzieje z drużyną Unibaxu, my na to mówimy : Klątwa Golloba :D

#776 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 21 lipiec 2013 - 23:51

Żużel Nie wiem po co kartki wprowadzili, za sytuacje bodajże w 8 biegu to boyce powinien wrócić i potrenować nokauty, nie cierpie bidona i nawet jego zasługi dla Polski tego nie zmienią

na MA nie bylem, nie wyrobiłem się, ale wpadne na finał (oby był). Powiem nieskromnie że tydzień przed tym meczem wyczuwałem wynik i jednak się udało. A w tabeli coraz ciaśniej :P

KS Falubaz

#777 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 23 lipiec 2013 - 00:02

Żużel A co niby takiego w 8 biegu się stało? W sumie nic nie zauważyłem.

Na finał na MA nie zajedziesz. Wczoraj falubaz wybił PO z głowy. Z taka dyspozycją do końca rundy zasadniczej zgarniemy 1-2pkt a to nie wystarczy na PO. Trudno to powiedzieć ale bez Golloba wczoraj by był pogrom. Dobrze pojechał Brzozowski no i oczywiście nasz geniusz Przedpełski. 2 razy objechać Hampela. Chciałbym zobaczyć minę Hampela po 4 biegu ;)
Nie wiem czemu w 15 biegu nie jechał Paweł za Miedziaka (ma złamaną kość śródręcza, co było widać bo jeździł tak sztywno). Silniki Holdera lepiej niech dostanie Brzozowski, a za Kenneta Paweł jako RZ. Ward nie wiem gdzie był ale na pewno nie na MA. Zawalił mecz, a w 14 biegu złapałem się za głowę i po prostu nie wierzyłem. I w sumie nie ma dla niego usprawiedliwienia, po kontuzji wygrał turniej GP, a teraz jeździ na poziomie Brzozowskiego który ma KSM 2,50...

A falubaz z AJ jedzie po mistrza.
Zapraszam na swój profil

#778 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 12 sierpień 2013 - 23:08

Żużel Co sądzicie o już można otwarcie powiedzieć wojnie BSI z one sport? Ja już jestem ciekaw co będzie za rok. Nich w SEC wystartuje jeszcze kilku zawodników ze światowej czołówki, niech wrócą stare dobre tłumiki i BSI dostanie mocnego łupnia.
Organizacyjnie zawody w Togliatti były super, ale ogólnie to były co najwyżej średnie. Mijanek to już chyba w Gorzowie jest więcej. I tradycyjnie tor ubity na beton.
A z drugiej strony były MS na długim torze w Rzeszowie gdzie były dziury ale tak przyczepny że Kylmakorpi kilka cm od band jeździł więc można zrobić przyczepny tor.
Zapraszam na swój profil

#779 Share Vinnie

Vinnie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 19:51

Żużel Panowie i jak nastrój przed jutrzejszą pierwszą batalią o złoto ? Wybieracie sie na mecz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#780 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 14 wrzesień 2013 - 23:39

Żużel Kilka godz po otwarciu kas nie było biletów. Dostać je to cud porównywalny do biegu 15 w czewie :D Czuje że mistrz jedzie do ZG. Żeby Toruń myślał realnie o mistrzostwie to musi wygrać 50-40 i więcej. A to jest niewykonalne, nawet jakby falubaz słabo jechał to hampel, pepe, dudek czy AJ na RT swoje zrobią.

Mi osobiście od kilku dni czasami chce się śmiać z czewy. Obwiniają Wojaczka że sprzedał mecz, a tymczasem powinni dziękować szombierskiemu za popis w 3 biegu. Jakby mecze były kupione to oba by się skończyły wysokimi zwycięstwami Torunia, i nawet w 15 biegu wykluczony by został Holta. W sumie to nawet dobrze że Toruń utarł im nosa, byli strasznie pewni siebie, a po 1 meczu już bardziej myśleli o finale niż o rewanżu, 8pkt straty uznali jak awans do finału i się przejechali.
Zapraszam na swój profil