Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#641 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 21:40

Żużel Rowniez sobie nie wyobrazam sytuacji ze jade na mecz u siebie z Tarnowem do Torunia. Z takim rozwiazaniem klub traci pelno kasy, bo ile osób pojedzie na taki mecz? Strzelam że ledwo ponad 1-1,5tyś

Co sezon jest jakas szopka, teraz stadion, wczesniej trybuna.. Co prawda stadion nalezy do miasta, a jesli miasto domaga sie kasy od klubu za wszelkie naprawy na stadionie (pewnie chodzi o trybune, która spieprzyli po całosci) to sie nie dziwie ze na takich warunkach nie chca podpisac umowy. Falubazowi ciagle rzucaja klody pod nogi w tym miescie

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 04:30
  •  

#642 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i żużel :)

Napisany 22 marzec 2012 - 21:55

Żużel Z tego co czytałem miasto chce taką umowe w której klub będzie ponosił odpowiedzialnośc za wszelkie remonty na stadionie więc sie nie dziwie ze sie nie zgadzają.

#643 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 18:43

Żużel i jak tam wrazenia po dzisiejszych sparingach?

Falubaz-Unia
Tu mozna tyle powiedziec, ze nawet w oslabionych skladach druzyny sa wyrownane. Mysle ze jakby Protas jechal normalnie, Jonas byl w stanie jechac wynik bylby inny, no ale nie o to tutaj chodzi :P Ogólnie to Protas wporządku, Jonas poza jednym biegiem też ok, Holta niech sie lepiej wezmie za swoja forme bo Jablonski go wygryzie, Batchelor jest szybki, Pavlic chyba wiecej jazdy jeszcze potrzebuje, Pawliccy nawet nawet, ale piotrek powinien troche spokojniej jezdzic

!

Mam nadzieje ze Jonasem bedzie ok

KS Falubaz

#644 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 26 marzec 2012 - 16:33

Żużel Ciekawy meczyk był. Brak Hampela i Jonssona sie równoważy więc widać ze Unia i Falubaz jest na równym poziomie jak narazie ;) Jakby jechał Musielak to tez pewnie jakies pkt by dożucił.
Jeśli chodzi o Unię to Batchelor ładnie, wkońcu jechał tak jak pownien, Bali widać, że po połowie się odblokował (0,2,2,3,3) Pavlic - brakowało mu szybkości i takiego "obycia" z motorem jak innym. Przemek - chyba myślał ze ma szybsze motory bo wie jak atakować ale nie miał na czym. Piotrek zdecydowanie za ostro jeździ. Niech jeździ agresywnie ale bezpieczniej. Robi takie ataki jak często Sajfudinow robi, podjeżdżaj od spodu pod zawodnika i na centymetry chce za nim przejechac i w 12 biegu przez to zahaczył o Dudka. Adamczewski tez widać że sie stara i jak dobrze wystartuje to dowozi pkt.
w Zielonej Protas wiadomo dobrze a Holta słabo. te pkt co zdobył to głównie na juniorach. Zaskakuje mnie Jabłoński. Czasem moze byc kluczowym zawodnikiem. Davidsson myśle ze tez ma dobrą forme, szkoda tego wypadku podobno ma cos z ręką ale nic poważnego. Juniorzy walczą ale sporo błędów robią. A Jankowski to chyba jednak nie jest zawodnik do ekstraligi. Wyglądał jakby pierwszy raz jeździł.
(Sparing oglądałem :) )
Jeszcze tylko tydzien do GP i dwa do ligi ;)

#645 Share Tomek19

Tomek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny rolnicze,fajerwerki,petardy,żużel

Napisany 27 marzec 2012 - 20:04

Żużel No to chyba jonasa nie zobaczymy w pierwszych meczach a w zielonej jednak brakuje Grega i koniec!

#646 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 27 marzec 2012 - 21:10

Żużel Davidsson cięzko będzie miał w ogóle o miejsce w składzie jeśli Jabłoński będzie tak jeździł. Chyba że Holta wyleci pierwszy ze składu.

Ciekawe jak będzie z sobotnim Gp w Nowej Zelandii. Trzeba wstać o 5 rano i oglądać :)
Jak obstawiacie?

mój typ :
1 Hampel
2 Crump
3 Pedersen
4 Sajfudinow/ Jonsson/ Bjerre

#647 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 00:35

Żużel ja obstawie pudło, ruski, holder i hampel, kolejnosc dowolna

KS Falubaz

#648 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 09:29

Żużel Warto było wstać przed 5 i oglądać :)
3 zawodników których typowałem było w finale :)
1. Hancock
2. Hampel
3. Pedersen
4. Crump
5. Gollob
Ciekawe zawody były. Widać kto jest w formie w tym sezonie

#649 Share Tomek19

Tomek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 15:27

Żużel Hancok jak zawsze klasa sama w sobie :D

#650 Share Tomek19

Tomek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 13:47

Żużel Już tylko dwa dni pozostały do pierwszej kolejki Enea Ekstraligi jak typujecie kto z kim wygra
RUNDA ZASADNICZA:

1 runda: 9 kwietnia 2012 (poniedziałek)
Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa
Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław
Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów
Stal Gorzów - Unibax Toruń

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#651 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 20:35

Żużel no ja stawiam na wygrane minmalne wygrane Wybrzeża, Stali i Falubazu, wyższe wygrane zaliczy Unia Leszno i Unia Tarnów

o wrażenia po dzisiejszym turnieju Dobruchy to nawet nie pytam, troche szkoda ze była taka pogoda, no i data w sumie też moglaby byc inna

KS Falubaz

#652 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 21:21

Żużel Moje typy :
Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra : 50-40
Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa :56-34
Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław : 58-32
Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów : 45-45
Stal Gorzów - Unibax Toruń : 48-42

A wczoraj w ZG Hampel zrobił tyle pkt co Protasiewicz Jonsson Jankowski i Strzelec razem wzięci :))
Juz jutro się zaczyna wkońcu!!

#653 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 kwiecień 2012 - 21:37

Żużel Witam.Również interesuję się żużlem.Jestem kibicem Unii Leszno.Skład całkiem niezły i liczę na zwycięstwo z Włókniarzem.

#654 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 21:56

Żużel

Moje typy :
Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra : 50-40
Unia Leszno - CKM Włókniarz Częstochowa :56-34
Azoty Tauron Tarnów - Betard Sparta Wrocław : 58-32
Lotos Wybrzeże Gdańsk - PGE Marma Rzeszów : 45-45
Stal Gorzów - Unibax Toruń : 48-42

A wczoraj w ZG Hampel zrobił tyle pkt co Protasiewicz Jonsson Jankowski i Strzelec razem wzięci :))
Juz jutro się zaczyna wkońcu!!

szkoda ze nie widziales warunków torowych, po drugie po tym turnieju nie wyciagalbym pochopnych wniosków, bo moze byc tak ze jutro beda zupelnie inne wyniki

KS Falubaz

#655 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 08:39

Żużel No warunki torowe, ale dla wszystkich były takie same. Hampel nie jeździł w innych przecież. W każdych zawodach potwierdza że jest najlepszym zawodnikiem w Polsce. No ale wiadomo ze takie turnieje nie mozna porównywać do ligi. Dzisiaj się wszystko okaże kto ma jaką formę

#656 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 11:54

Żużel No tak, ale interesujesz sie zuzlem i powinienes wiedziec ze trudno o realna ocene formy zawodników na takim torze, to jest bardziej loteria. Zostanie ktos z tylu na starcie (mimo ze jest szybki) jedzie drugi czy trzeci, lapie sie na szpryce, a ze jest bloto to nic nie widzi. Oczywiscie nie kwestionuje tutaj umiejetnosci Hampela, bo on jedzie doslownie wszedzie :)

KS Falubaz

#657 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 20:22

Żużel No i po pierwszej kolejce.
Wszystko tak jak sądziłem. Falubaz wysoko przegrał z Bydgoszczą, nie istnieli tam praktycznie. Pewnie będą zwalać wine na tor bo co chwile się czepiali ale było widać ze był nie równy.
Leszno - Częstochowa 49-41 myślałem ze wyzej wygrają ale Baliński i Adamczewski kompletnie nie jechali. Na następny mecz mam nadzieje ze Pavlic pojedzie. Za to reszta juniorów rewelacja Musielak 11+3 Prz, Pawlicki 10+1 Pi Pawlicki 11 no i wiadomo Hampel swoje zrobił chociaz dwa biegi zawalił.
Gdańsk - Rzeszów Crump i Walasek sami meczu nie wygrają. Reszta beznadzieja a w Gdańsku Nicki ładnie 16pkt.
Gorzów - Toruń, tak jak myślałem ze Toruń się nie pozbiera. Tylko Holder i Ward starali się walczyc no i Miedziak w ostatnim biegu. Gorzowianie bardzo dobrze byli spasowani z torem i cholernie szybcy byli. Denerwuje mnie tylko to ze tego Zmarzlika na siłe wciskają do biegów.
No i Tarnów wiadomo że wysoko wygrał z Wrocławiem. We Wrocku nie ma kto punktować

#658 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 20:33

Żużel meczu z Polonią nie ogladales, sędzia też dosc ladnie zapunktował po stronie Bydgoszczy :) Tor jaki był widziales, taka sobie taktyke obrali, zeby wyeliminowac Falubaz torem, niekoniecznie pochwalam ale ok

Leszno niby takie mocne, a tutaj tylko 49 punkcikow ze skazywanym na pozarcie Włókniarzem :)

Co do Gorzowa to akurat dobrze ze puszczaja młodego jak najczesciej, w innych klubach powinni sie od Palucha uczyc. Po drugie czuje, że Gorzów w tym sezonie nie przegra ani jednego meczu u siebie

KS Falubaz

#659 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 20:46

Żużel Oglądałem mecz w Bydgoszczy.
Nawet jak juz tor był równy to nie punktowali. Holta Jabłoński i Jankes mozna powiedziec beznadzieja ale to poczatek sezon dopiero więc nie ma co nikogo skazywać. A sędzie nie słuszne decyzje podejmował. Zwłaszcza wtedy jak Gapiński miał wypadek. Jonsson nawet go nie dotkął. Jak juz chciał wykluczac falubaz to prędzej Dudka.
Leszno trzeba powiedzieć ze bardzo słabo pojechało a Częstochowy nie skazywałbym na spadek. Mają dobry skład. Łaguta wymiata (16pkt) i reszta tez nie najgorzej.
Dobrze ze młodzi duzo jeżdżą ale najpierw jak zastąpił Jensena (który dobrze jeździł) nie zdobył punktu to po co jeszcze w 14 biegu Kasprzaka zmienił?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#660 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 21:08

Żużel no sedzia obiektywny nie byl, ale nawet z jego slusznymi decyzjami ten mecz bysmy przegrali

Włókniarz spasc to nie spadnie, maja taki sklad z ktorym ciezko bedzie spasc i ciezko bedzie wywalczyc medal, taki srodek tabeli. Co do Zmarzlika to hmm, ja jakbym był trenerem Falubazu to samo robiłbym z Dudkiem i Strzelcem, Zmarzlik ma papiery na jazde, jak dalej bedzie sie rozwijał w tym tempie to podejrzewam ze bedzie z niego drugi Hampel

KS Falubaz