Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#621 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i żużel :)

Napisany 19 styczeń 2012 - 15:13

Żużel Przerwa zimowa ;)
Ale faktycznie cicho w tym temacie. Trzeba rozruszać ! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 17:56
  •  

#622 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 17:15

Żużel jak tam po transferach, zadowoleni ?

KS Falubaz

#623 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 17:57

Żużel Ja co do naszego (Unia Leszno) składu mam jakoś mieszane uczucia. Nie wiem czy to było dobre posunięcie wymieniać Kołodzieja na dwóch juniorów, Pawlickich. Patrząc na skład to praktycznie jest Hampel a reszta to druga linia. W meczu pojedzie prawdopodobnie czterech juniorów więc różnie może byc.
Hampel
Baliński
Batchelor
Pavlic
Pawlicki
Pawlicki
Adamczewski
Musielak.

A ogólnie patrząc to myśle że za duzo się nie zmieni dalej o medale będą walczyc Leszno, Zielona, Gorzów, Toruń no i Tarnów chyba do nich dołączył ale czasem te ich kosmiczne transfery mogą nie wypalić. Osobiście Bydgoszcz widze na wylocie z ekstraligi.

#624 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 19:09

Żużel Nie no sklad macie całkiem dobry, powiedziałbym ze nawet lepszy niz w poprzednim sezonie. U was wszystko zalezy od postawy Pawlickich, jak beda jechac tak jak w poprzednim sezonie to moze wam byc ciezko wyrwac jakies punkty

Malo kto patrzy na przepis o 4 polakach w skladzie, akurat te ekipy co maja duza ławke rezerwową nie maja z tym problemu, ale taki Gorzow w przypadku kontuzji Golloba czy Kasprzaka musi jezdzic z juniorem w skladzie

Dla mnie najlepszy sklad na papierze ma Apator, Holder, ward (celowo z małej litery) i Miedziak swoje zrobia, Pulczynscy tez cos dorzucą

KS Falubaz

#625 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 19:18

Żużel W Toruniu jeszcze Sullivan jest przede wszystkim. a co Ci ward zaszkodził ? :)
Tak jak mówisz, większość klubów jakby nastawia się na to że nie będzie kontuzji i jednym składem wszystkie mecze objadą. W Gorzowie jakby zbrakło Golloba Czy Kasprzaka to nie wstawią np Jensena za niego tylko juniora. Ciekawi mnie co Częstochowa pokaże. Mają taki w miare ten skład.

#626 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 22:10

Żużel a zaszkodził sobie finałem 2009 :P

Włókniarz mysle ze na spokojnie sie utrzyma, podejrzewam ze kilka niespodzianek też sprawi, skład maja lepszy niz przed rokiem. W ogóle, po wprowadzeniu tego przepisu o 1 zawodniku z GP sa mocne kluby w pierwszej lidze, np. takie Gniezno pake ma dosc dobra, Grudziądz podobnie, więc walka o ekstralige moze byc całkiem ciekawa

KS Falubaz

#627 Share leslaw00

leslaw00

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów
  • Zainteresowania:żużel

Napisany 19 styczeń 2012 - 22:24

Żużel Napewno będzie ciekawie na w69 i na innych torach też.Ja osobiście stawiam na lubuski finał ale napewno łatwo nie będzie.Apator napewno mocny,w lesznie napewno dużo zależy od postawy młodych byków a jaskółki z Cieślakiem napewno będą grożne.

#628 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 styczeń 2012 - 22:31

Żużel Myśle że Grudziądz albo Gniezno wejdzie.
Przez 1 z GP może te kluby są silniejsze ale spadł napewno poziom GP.

Proponuje jak się zacznie liga zrobić w tym temacie coś takiego jak "typer". Będziemy obstawiać wyniki :)
Ciekawy sezon się zapowiada. Już nie moge się doczekać. Ale przed sezonem sparingi z Zieloną i Gorzowem oraz Memoriał Smoczyka :)

#629 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 19 styczeń 2012 - 22:35

Żużel U nas po staremu - sezon zaczniemy sparingami z Bydzią, Grudziądzem i Gnieznem. Koncepcja składu czysto toruńskiego bardzo przypadła mi do gustu. Sezon zapowiada się ciekawie, będzie dużo meczy i o to chodzi ;) (mimo, iż 10 drużyn w ekstralidzie mi się niezbyt podoba)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#630 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 23 styczeń 2012 - 19:30

Żużel Ciekwe co znowu będzie jak Toruń zawita do Leszna...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#631 Share Tomek19

Tomek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny rolnicze,fajerwerki,petardy,żużel

Napisany 19 marzec 2012 - 19:26

Żużel Jeszcze 2 tygodnie do poważnego ścigania jak oceniacie swoje dróżyny po sparingach?

#632 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 22:21

Żużel Z Leszna jak najbardziej jestem zadowolony. Z Gorzowem 66-24 i 57-33 dla Leszna :) Tylko ze Gorzów nie był w pełnym składzie ale widać że zawodnicy są szybcy i dobrze sie dogadują na torze. Dobrze pokazali się Pawliccy. Mam nadzieje ze w lidze przynajmniej nie będzie gorzej. Na treningach i sparingach bardzo dobrze Pavlic sie prezentuje. Troche słabiej Baliński (przez co moze sie nie załapać na pierwszy skład na częstochowe) ale myśle ze sie rozrkęci. No a Hampel to najlepszy żużlowiec w Polsce więc nie ma co go omawiać :)

a z innych sparnigów to myślałem ze Toruń będzie silniejszy. Z Bydgoszczą przegrał a tylko Holdera nie było. Ale jakie składy by nie były to liga to inna bajka :)

#633 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 22:40

Żużel No w pierwszym sparingu w lesznie to tyle stalowcow pojechalo ze szok :D Byles na sparingu? Jak tam kasprzak, w miare szybki? Co do Apatora to w drugim sparingu nie jechal tez ward. Gapinski jakos nadspodziewanie dobrze jedzie, Buczkowski tez, ale nie wierze ze beda tacy silni w lidze

Co do Falubazu to Jonas rewelka, Protas i AJ beda jeszcze szybsi, Dudek też dobrze jechał, co do Holty nie mam zdania, te punkty na sparingu zrobił na juniorach i kelnerach, dopiero w ostatnim biegu fajnie pojechał. Z calym szacunkiem do Jankowskiego ale to nie jest zawodnik na ekstralige, Jabłoński moze moze da rade

A jak tam nastepne sparingi? Falubaz w weekend jedzie ze Stala Rzeszów a potem z Unią Leszno, ten drugi sparing mysle ze bedzie bardzo fajny, nie mam nic przeciwko zeby taki był finał ekstraligi w tym roku :D

KS Falubaz

#634 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 07:20

Żużel Ja tez mam nadzieje ze finał będzie Leszno - Zielona Góra :)
Kasprzak słabo jechał. Juniorzy bez problemu go objeżdżali. Gorzów chyba sie przeliczył co do niego no ale zobaczymy. Ciekawe jakie składy będą na sparingu z zieloną. Mam nadzieje ze podejdą do sprawy poważnie a nie tak jak "Gorzów" W którym jechał Kasprzak juniorzy i trzech gości. pocieszające jest ze w Gorzowie Gollob tylko z Hampelem przegrał :)
Bydgoszcz czasem może zaskoczyć. Ja myśle że teoretycznie najsłabiej Wrocław wygląda. Częstochowa i Rzeszów też mogą powalczyc w tym roku. No i czołówka to wiadomo Leszno Zielona Gorzów Toruń i chyba Tarnów chociaz tam tez nie wiadomo jak pojadą.

#635 Share Tomek19

Tomek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 20:44

Żużel ja myśle że falubazowi i stali gorzów oraz unibaxowi może nie iść tak łatwo jak w tamtym sezonie ale tarnów może zaskakiwać

#636 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 22:00

Żużel Również uważam że Toruń i Gorzów nie będą tak mocni jak zapowiadają.
Zielona raczej będzie w czołówce bo skład ma dobry. Praktycznie każdy z zawodników moze u nich zrobić komplet w meczu. Ale przed chwilą właśnie czytałem że zielona ma jakies problemy ze stadionem i prawdopodobnie początek sezonu nie pojadą u siebie. Toruń juz im zaproponował że mogą jechać te mecze które miały się odbyc w Zielona Górze w Toruniu

#637 Share Tomek19

Tomek19

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 19:11

Żużel mnie ciekawi jak pojadą tarnów i częstochowa

#638 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 19:23

Żużel Moim zdaniem moze sie okazac ze Częstochowa ma lepszy skład niż Tarnów. W Tarnowie mogą byc spokojni jedynie o Hancocka i Kołodzieja no i może Janowskiego a reszta to raz sie uda a raz nie. W Częstochowie Łaguta Nermark Harris Szombierski Jabłoński i Zengota mogą sporo namieszać w lidze :)
Ciekawi mnie tez postawa Rzeszowa. Crump, Walasek, Kylmakorpi, Okoniewski, Richardsson, Kuciapa tez mogą czasem zaskoczyc. Juz za 3 tyg sie wiele wyjaśni :)

#639 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 20:33

Żużel odnosnie naszego stadionu to nawet mi sie nie chce czytac o tym informacji, juz mnie mecza te ciagle szopki na lini klub-miasto-mosir. Jestem jakos dziwnie spokojny ze pojedziemy przy w69

Gorzow co roku jest wymieniany w gronie faworytow a jak konczy kazdy widzi. Ponadto nie uwazam ze Kasprzak bedzie dobrym ligowcem w tym roku. Ja na czarnego konia stawiam Rzeszów, okoń i walas są w gazie, crump też da rade, zalezy jak beda jezdzic juniorzy. Zengota akurat musi jeszcze duuzo trenowac, bo narazie wychodza mu mecze na wrocławskiej i śląskiej i to tez nie zawsze. Toruń bedzie silny. Przed sezonem podium typuje Toruń Leszno ZG, ale w jakiej kolejnosci to wole nie strzelac

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#640 Share LukaszNZUL

LukaszNZUL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 22 marzec 2012 - 21:32

Żużel Nie moge sobie nawet wyobrazić takiej sytuacji ze np. Zielona Góra jedzie jako gospodarz mecz z Rzeszowem w Lesznie czy Toruniu. Nikt nie dopuści do takiej sytuacji żeby do Leszna przyjechało tylu kibiców z ZG.
Sport to sport i wszystko powinno się rozstrzygać na torze a nie poza nim w różnych dziwnych okolicznościach.