URSUS5314

Żużel

Polecane posty

milanreal1    319

Ale miejmy nadzieje że ten sezon będzie lepszy niż poprzedni. Dziś po świetnym meczu finałowym w pluslidze chwile uwagi poświeciłem żużlowej lidze angielskiej, stadiony wielkości polskich hal, żużlowcy o mało co nie dublowali się na dystansie, różnica miedzy zawodnikami na dystansie to średnio 50m. No tego oglądać się nie dało. Oby ekstraliga w tym roku pozytywnie zaskoczyła ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasaartura    0

Ja już nie mogę się doczekać GP w Bydgoszczy. Może Polacy cały sezon będą jeżdzili tak dobrze jak w Nowej Zelandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Ja bardzo dobrze wspominam GP 2010 kiedy Gollob został mistrzem świata. Były najlepsze zawody na jakich dotychczas byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Tak, nowy prezes ekstraligi troche za bardzo sie poniósł fantazją o super jakościach transmisji itd, prawda jest taka że liga na żywo ma być w nsporcie, w c+ dpś/gp na żywo i na jakiś canal+ family powtórki meczów + jakiś specjalny program o pogodzie dla żużla (nie wiem po co to komu potrzebne ale ok) Ktoś tam liczył że żeby wykupić cały pakiet (gp+ liga na żywo) trzeba zapłacić 120 zł :) Ja akurat umowe mam tak podpisaną, że n nie mogę mieć, jedynie c+ za 35zł ale to i tak nie opłaca bo mecze planuje oglądać na stadionie, a wyjazdy na necie można obejrzeć (a odżałuje pare zł za smsa na stream z dobrą jakościa, napewno więcej zaoszczędze jak na nc+)

 

Jakie typy na niedziele? Wszędzie pojadą tylko Marek w Tarnowie coś biadoli o niezbędnym przełożeniu całej kolejki


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Wg mnie ciężko prognozować. Liga na papierze mocno się wyrównała, trzeba trochę poczekać żeby zobaczyć kto w jakiej jest dyspozycji i będzie można typować faworytów.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Ktoś tam liczył że żeby wykupić cały pakiet (gp+ liga na żywo) trzeba zapłacić 120 zł :) Ja akurat umowe mam tak podpisaną, że n nie mogę mieć, jedynie c+ za 35zł ale to i tak nie opłaca bo mecze planuje oglądać na stadionie, a wyjazdy na necie można obejrzeć (a odżałuje pare zł za smsa na stream z dobrą jakościa, napewno więcej zaoszczędze jak na nc+)

 

Jakie typy na niedziele? Wszędzie pojadą tylko Marek w Tarnowie coś biadoli o niezbędnym przełożeniu całej kolejki

 

Ja mam pakiet za 82 zł i mam w nim canal+ sport oraz nSport

Wiadomo żadna relacja w TV nie zastąpi oglądania meczu na stadionie.

Wasz prezes też na zwariowane pomysły... jak zobaczyłam cenę biletu normalnego 45 zł na mecz z nami 28 kwietnia to plany zmieniłam...

 

Apator z Spartą nie bedzie mieć problemów, zresztą jak Falubaz z Gnieznem.

Edytowano przez Vinnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Krótki filmik z dzisiejszego treningu w Tarnowie :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Ja mam pakiet za 82 zł i mam w nim canal+ sport oraz nSport

Wiadomo żadna relacja w TV nie zastąpi oglądania meczu na stadionie.

Wasz prezes też na zwariowane pomysły... jak zobaczyłam cenę biletu normalnego 45 zł na mecz z nami 28 kwietnia to plany zmieniłam...

 

Apator z Spartą nie bedzie mieć problemów, zresztą jak Falubaz z Gnieznem.

 

No to chyba jako już obecna klientka, bo o takich cenach słyszałem dla nowych klientów nc+. Zresztą i tak nie mam zamiaru z tego korzystać :) Co do cen to sie przyzwyczaiłem, w Gorzowie na derbach to samo, Gniezno teraz też fajne ceny dało (40 i 50zł)

 

Dalej myślę że Gorzów minimalnie do przodu, 47:43 Włókniarz 54:36 Apator 57:33 Falubaz do przodu 51:39. Już sie nie mogę tej niedzieli doczekać


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Dzisiejsze GP rewelacja. Taki żużel aż chce się oglądać. To co się działo w 22 biegu to kosmos.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Masz racje ! Zauważyłeś, ze najlepsze biegi to były te w których startował Nicki Pedersen ?

Tai mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Mi brakło Jara w półfinałach, ale typowałem ruskiego na zwycięzce i trafiłem. Mogłem się do buka przejść :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Masz racje ! Zauważyłeś, ze najlepsze biegi to były te w których startował Nicki Pedersen ?

Tai mnie też bardzo pozytywnie zaskoczył :)

No biegi z nim były "gorące". A dziś była powtórka, oglądałem mecz ze "złotego" Rzeszowa, pedersen 3 razy startował z saifutdinowem i walka była niesamowita. Ale nie ma się co dziwić, obaj są znani z tego że nie odpuszczają. Saifutdinow bardzo czesto dziś po starcie z dalszych torów przycinał do krawężnika i był tam cholernie szybki mimo że jeździł na innych silnikach niż wczoraj. Mi w finale zabrakło Darcy`ego Warda, cały turniej miał świetny, ale miał pecha że jechał w tym niesamowitym 22 biegu.

 

Cos Stal Gorzów słabo wypada, z Unibaxem to było wręcz lanie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Ogólnie rzecz biorąc Gorzów jest w tym sezonie słaby, jeżeli przegrywa się na inauguracje mecz u siebie i to z Rzeszowem które jakiegoś nadzwyczajnego składu nie posiada to czego od nich wymagać w meczach z silniejszymi drużynami...

 

Milanreal1 a byłeś dziś na Motoarenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

stal niestesty, zaraz za gnieznem, jest moim faworytem do spadku w tym sezonie.. Bydgoszcz skazywana na spadek urwie jeszcze nie jednemu faworytowi punkty w tym sezonie, beda walczyc z Rzeszowem o czwórke

 

darciego jak i choldera nie jest mi zal w ogole za akcje w przegranym przez nich finale 2009

 

po drugie polecam typera meczów ligi na falubaz.com, jak ktos ma nosa mozna bujnac sie na kube ( ja juz nie pojade bo przespalem dwie kolejki :D)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

Moim faworytem do spadku też jest Stal i Polonia, jednakże w tym momencie Derbowe swięto zniknie z kalendarza na przyszłoroczny sezon, a to wielka strata bo na taki mecz czeka sie cały rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Polonia z tym skladem sie obije o czworke, Stal narazie daje cztery litery, Gniezno nie ma argumentów, Wrocek narazie walczy. Liga jest ciekawa :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ogólnie rzecz biorąc Gorzów jest w tym sezonie słaby, jeżeli przegrywa się na inauguracje mecz u siebie i to z Rzeszowem które jakiegoś nadzwyczajnego składu nie posiada to czego od nich wymagać w meczach z silniejszymi drużynami...

 

Milanreal1 a byłeś dziś na Motoarenie?

O tej porze już musiałem być w Olsztynie. Do końca roku akademickiego raczej nie zanosi się abym mógł zawitać na motoarene, ale na wakacje fajnie by było przejechać się do Torunia ;)

Na razie mi pozostaje obserwacja meczy w tv a dokładniej to tv przez internet. Dzisiaj w nsport wg mnie znacznie lepszy komentarz niż Darżynkiewicz w tvpsport.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

milan chciec to móc, ja studiuje, a czas na wyjazdy mam, takze kroj bułki kupuj bilet, piwo i na wyjazd! polecam kazdemu, bo mecz to pół piwa, najlepsze jest to co sie dzieje w trasie :)

 

ktos z obecnych interesuje sie scena kibicowska?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Najgorsze to ze tak muszę w niedziele jeździć ale w przeciwna stronę do Torunia :D A na trasie u mnie zazwyczaj jest to samo, i się nie dzieje bo jakoś nie mam znajomych z okolicy co lubią żużel. Powiem więcej, ja cały czas mowie albo o rolnictwie, albo o siatkówce albo o żużlu i zamiast zaciekawić innych tym to efekt jest odwrotny :D


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

na wyjazd! polecam kazdemu, bo mecz to pół piwa, najlepsze jest to co sie dzieje w trasie :)

 

ktos z obecnych interesuje sie scena kibicowska?

 

o tak Matey wyjazdy są najlepsze, i te śpiewy w autokarach i akcje na stacjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Najgorsze to ze tak muszę w niedziele jeździć ale w przeciwna stronę do Torunia :D A na trasie u mnie zazwyczaj jest to samo, i się nie dzieje bo jakoś nie mam znajomych z okolicy co lubią żużel. Powiem więcej, ja cały czas mowie albo o rolnictwie, albo o siatkówce albo o żużlu i zamiast zaciekawić innych tym to efekt jest odwrotny :D

 

aj tam marudzisz, o piłce nożnej to akurat moglbys gadac i gadac :),

 

@Vinnie

na ostatnim wyjeździe na jakim byłem nie zatrzymywaliśmy się na żadnej stacji i weż tu kup jakąś cole czy coś :P Jest fajnie, każdy wyjazd ma swoja historie :) Często jezdzisz?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna już od dawna jest nudna:P Dla mnie GP w żużlu jednak trochę też oklapło.

 

Powoli wygląda tak jakby coraz bardziej reszta świata poza Polską odwracała się od tego sportu.

 

Piłka nożna jest nudna. Teraz tak mogę o siatkówce lub żużlu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vinnie    5

 

aj tam marudzisz, o piłce nożnej to akurat moglbys gadac i gadac :),

 

@Vinnie

na ostatnim wyjeździe na jakim byłem nie zatrzymywaliśmy się na żadnej stacji i weż tu kup jakąś cole czy coś :P Jest fajnie, każdy wyjazd ma swoja historie :) Często jezdzisz?

 

 

To zależy od okoliczności sytuacji . W zeszłym roku to nie za bardzo, ale dwa lata temu to szalałam ^^ . U nas teraz nie ma niestety wyjazdów autokarowych bo problemy są różnego rodzaju a szkoda wielka bo atmosfera w aucie raczej słaba jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Piłka nożna już od dawna jest nudna:P Dla mnie GP w żużlu jednak trochę też oklapło.

 

Powoli wygląda tak jakby coraz bardziej reszta świata poza Polską odwracała się od tego sportu.

 

Czy ja wiem, w GP teraz może wygrać każdy, powiedziałbym nawet że jest to najlepsza obsada od kilkunastu lat. Angole nakrecają GP, koszą ładny pieniądz głownie na nas, ale nasi też już organizują ciekawsze turnieje, mistrzostwa europy będą mocne, wraca turniej par także jest w porządku. I nie wiem czy będziemy najmocniejszą ekipą świata, kangury mocne, duńczycy też, na wschodzie też sie coś dzieje, jest Emil, jest Łaguta, jest Vaculik, Zagar, młody Sasza, Tajski ma jak narazie sezon życia także będzie ciekawie

 

@Vinnie

 

No ale teraz fanatycy mają zając się wyjazdami, więc może jakis wyjazd autokarowy wyjdzie :P Chociaż nie wiadomo bo mały konflikt się tam u was stworzył


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj