Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#561 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 31 maj 2009 - 20:09

Żużel Modliłem się o ulewę w Gorzowie i w końcu Pan mnie wysłuchał :P A sołtys Władek chciał mecz rozegrać wiadomo dlaczego - nasze znaczne osłabienie dawało szansę wygrania meczu. Teraz i Holder i Kościecha wracają do składu, więc chyba można być spokojniejszym :P

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 03:30
  •  

#562 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 19:40

Żużel

Swoją droga nie wiem kto ten tor przygotowywał przecież dziur było więcej niż w polskich drogach...

No jak to kto - Ole Olsen, ojciec cyklu GP :P W sobote dostał 'brawa' od Andersena za jakże cudowny tor. Nie wiem, jaki jest cel organizowania zawodów na torach jednodniowych które w 80% są usłane wypadkami i wylotami w powietrze po najazdach na koleje. I nie tylko ja zadaje sobie to pytanie.
Ponadto żużel to też dyscyplina gdzie granatowomarynarkowi mają za dużo do powiedzenia, gdzie cześciej chodzi o $ niż o kultywowanie sportowych tradycji i ukazywanie piękna tego sportu.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#563 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 21:06

Żużel Zawsze lubiłem nickiego (i wtedy jak był atakowany za ostrą jazdę, nawet jak poszedł z rzeszowa) ale według mnie został słusznie wykluczony i dobrze mu tak :P
Jakby był na miejscu sajfutdinowa to by odwortnie śpiewał, żeby tylko była jego racja. W tamtym roku nicki sam kładł sie 2 razy na tor w analogoicznej sytuacji i sędzia (wojaczek) wykluczył kolejno jeśli dobrze pamiętam golloba i adamsa.

#564 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 11:28

Żużel dziś kolejna kolejka, moje typy:

Zielona Góra - Wrocław 55:35
Leszno - Bydgoszcz 50:40
Gdańsk - Częstochowa 47:43
Toruń - Gorzów 57:33

KS Falubaz

#565 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 19:49

Żużel Ale dzisiaj dostała częstochowa po tyłku w Gdańsku :mellow: 60-30 , no ale nie ma sie co dziwić skoro nie było petersena i hanckoka.

#566 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 czerwiec 2009 - 20:22

Żużel Falubaz - Atlas 52:37 - bardzo ładny wynik. Mecz nie należał do najłatwiejszych, było sporo walki. Dobre widowisko. Pomimo juniorki wszyscy pojechali dzisiaj równo, i jeśli jeździliby tak na wyjazdówkach to moglibyśmy zajść daleko :mellow:
Za tydzień krwawe derby w Gorzowie. W zeszłym roku sasiedzi dostali 'dwa razy wpieprz i oczko niżej'. Jak będzie w tym roku? Oby tak samo jak w poprzednim :lol:
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#567 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 19:31

Żużel Golloba jakoś niezbyt darzyłem sympatią, a teraz to już go chyba nie polubię. Trudno, przegraliśmy nieznacznie, ale przegraliśmy, mamy bonusa, a śmieszny gorzowik cieszył się jakby rozjechali nas 75-15. Po cichu liczyłem, że grześ powtórzy akcje z tarnowa jak został wykluczony, ale się opanował ;) W czewie mecz na styku, gdyby jechał Cholder myślę ze byłoby całkiem inaczej no i niestety pierwsza porażka torunia, a szkoda bo ostatnią porażkę ponieśli w zg rok temu ;) Wracajac do goloba to on chyba po 15 biegu myslal ze zdobyli dmp, kozak, szybki byl, ale znajdzie sie ktos co i goloba w bande wcisnie :)

Eh już widzę te napinkę jaki to gorzów jest fajny, a co powie władek to wole nie czytac :)

KS Falubaz

#568 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 22:02

Żużel Napinka sołtysa Władka będzie niczym w porównaniu napinactwa, że Cze-wa jest po prostu za***ista bo jako pierwsza Toruń pokonała ;) Każda passa kiedyś się kończy i nawet lepiej, że teraz mają lekką zadyszkę niż mieliby mieć w play-offach. Tak, więc powoli, drobnymi kroczkami do celu... ;)

#569 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 21 czerwiec 2009 - 22:50

Żużel Gollob po meczu miał tak rozciągniętą twarzyczke jakby złoili nas trzydziestoma. A niech sobie przypomni derby u nas, jakie bzdury wygadywał żeby sie wytłumaczyć... Że kazdy tor jest inny, bla bla bla. Nie przepadam za nim, jest dobrym żużlowcem(choć wcale nie tak dżentelmeńskim - sytuacja z Zengim) ale jego zachowanie mnie irytuje.
Władek zmobilizował Staleczke - powiedział, że nie zapłaci to chłopcy sie sprężyli. To jest dopiero pedagogiczne podejście.. ;) I tak bonus jest nasz. I tak bez zmiany - Falubaz Pany ;)
Mój brat wyczytał na forum jakiegoś portalu że we Wrocku kibice Atlasu wypuścili na murawe świnke z szalikiem Unii. Wrzawa wśród kibiców przez całe zawody... Wrocławianie słyną z pomysłowych opraw :)
Ciekawe zawody w Bydgoszczy, musze przyznać że niektóre biegi były bardzo emocjonujące. I z serii - tam gdzie Grodzki, tam źle sędziowany mecz. Pije do decyji jaką powziął w przypadku T.Chrzanowskiego, powinien go zdecydowanie wykluczyć. Kolejna 'trudna' sytuacja, kolejna (wg mnie) zła decyzja.

#570 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 11:39

Żużel Biorę dzisiaj lubuską do ręki a tam co na pierwszej stronie? Tylko Falubaz :D Nie ma co, ta akcja to mistrzostwo świata, a gorzowiaczki próbują odwrócic kota ogonem.

Znalazłem pewien komentarz na yt, nawet śmieszny, ale w obecnej sytuacji raczej nie wypada sie smiac

BoroFalubaz (16 godz. temu)
Michael Jackson tak się śmial z gorzowa ze az umarl e śmiechu

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#571 Share adamo91

adamo91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 18:40

Żużel matey też widziałem to w lubuskiej , niezła akcja była
http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related
jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

#572 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 20:31

Żużel Brawo fredka, Crump klasą sam dla siebie, nicki w pólfinale nie powinien zostac wykluczony, szkoda mi gościa, cały czas ma pod górkę. No a w starciu emil vs nicholls wygrał wedlug mnie rusek :) sprowadził go do parteru jak zawodowiec :D

KS Falubaz

#573 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 czerwiec 2009 - 22:54

Żużel Poprzednie 2 lata w Cardiff kojarzyły mi sie z dziurawą nawierzchnią, upadkami i męczarnią. Dzisiejsze zawody były całkiem dobre min ze względu na warunki torowe. Choć nie obeszło sie bez emocji i kontrowersji.
Mała bitewka Emila i Scottiego była urozmaiceniem tego GP(Scottie miał spory zapał do walki by móc wykorzystać swoją 'wiedze' przekazaną mu przez ojca bo był on pięściarzem :D ). Uważam ze Sajfutdinov za bardzo sie panoszy, Scott podciął go deflektorem ale nie był to jakiś wielki wybryk. I zachowanie tunera Ashley Holloweya, to też duża przesada (przechodząc walną Nichollsa z łokcia)...
I kwestia : profanacja sędziowania, profanacja speedway'a. Kompletnie nie rozumiem wykluczenia Nickiego, bo nie był on niczemu winien. Jeżeli sędzia podjął decyzje o wykluczeniu Harrisa (była tam jego wina, ale mógł puścic pełny skład) to powinnien iść za ciosem ale wykluczyć Hansa. Pedersena po prostu pokrzywdzono.
Właściwie miejsca na podium dla mnie zadowalające. Pierwszy Crumpie, którego nikt nie może 'chapnąć', Freddie wykorzystał angielskie Javki i dobrze na tym wyszedł, Hans wśliznał sie przez błąd sędziego ale trzeba mu oddać tą lokate.
Mam nadzieje, że rokowania Fredki nie zmienią sie. Walnał komplet w elitserien, co może być optymistycznym akcentem w kwestii jazdy w ekstra. I oby tak było.

#574 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 05 lipiec 2009 - 19:47

Żużel I Unia wygrywa sporo z Toruniem :D
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#575 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 05 lipiec 2009 - 19:53

Żużel No właśnie patrze i coś nieciekawie to wygląda.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#576 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 05 lipiec 2009 - 20:08

Żużel W końcu Unia się rozkręca, oby tak dalej

#577 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 21:08

Żużel

I Unia wygrywa sporo z Toruniem :D

Taki mecz i nie poszedłeś na stadion? WSTYD! :D

Ja przeżyłem szok... Cóż powiedzieć, trzeba zalizać rany, zasadzić porządnego kopa w du*ę i jedziemy dalej. Gratki dla Leszna

Pzdr

#578 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5205 postów

Napisany 05 lipiec 2009 - 21:33

Żużel

W końcu Unia się rozkręca, oby tak dalej

Oby nie, bo rewanż niedługo i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo za 3 Falubazu :D

KS Falubaz

#579 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 06 lipiec 2009 - 07:34

Żużel

Taki mecz i nie poszedłeś na stadion? WSTYD! :D

Ja przeżyłem szok... Cóż powiedzieć, trzeba zalizać rany, zasadzić porządnego kopa w du*ę i jedziemy dalej. Gratki dla Leszna

Pzdr

Jechał bym ale nie było kierowcy bo tata sobie jednego z wujem przyjęli, a nikt inny nie chciał jechać ;(

Oby nie, bo rewanż niedługo i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo za 3 Falubazu

Oczywiście Unia musi z "Zielonką" wygrać :D Niema innej opcji xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#580 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 lipiec 2009 - 23:01

Żużel Kolejorz nie zapominaj, że Falubaz to 'mistrz podwórkowy'. Determinacja obu drużyn będzie ogromna, kibiców też. Z resztą jak zawsze :D
Mecz w Gdańśku - zapowiadał się obiecująco. Wydawało mi się, że gospodarze powalczą. Ale tor był odpowiedni dla naszych (oprócz Protasa) i tak właściwie nic ekscytującego w tym meczu nie było. Pierwsza wyjazdowa wygrana :D
Pierwszy raz byłam na gdańśkim stadionie, taki kameralny obiekt. Trenerzy obu drużyn oraz zawodnicy szczególnie upodobali sobie Sama Rollerka i Pronara - stawali, siadali byleby lepiej widzieć :D