Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#541 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 26 maj 2009 - 15:29

Żużel Kurcze co za dzień, nie dosc, że mój ulubiony prezes chce się podac do dymisji, to jeszcze zengi jest kontuzjowany.. Przynajmniej dudek pojeździ, słaby nie jest, chociaż zengi urastał nam na lidera drużyny. I tym akcentem mamy przegrany mecz we wrocku..

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 02:15
  •  

#542 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 maj 2009 - 17:31

Żużel Może niekoniecznie przegrany, ostatnio mecze we Wrocku obfitują w niespodzianki :P Z tym, że Walas i Freddie będą gonić do Wrocka z GP w Geoteborgu. Może Dudi jakoś pojedzie, nie wiadomo kogo wrzucą na drugiego.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#543 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 28 maj 2009 - 20:32

Żużel

Mnie w TVP Sport irytują komentatorzy min. właśnie Darżynkiewicz, Malinowski z Torunia ( Krzysiu, nie miej mi za złe :P).

Nie mam Ci niczego za złe, ponieważ Malinowski to tyfus, czyt. bydgoszczanin :)

A w nd Breslau czeka z polewaczkowym Cieślakiem na czele...

My już wiemy co to znaczy mecz na kartoflisku we Wrocku. Cieślak nadaje się na rolnika, bo co jak co, ale bronowanie i melioracja toru wychodzi mu wręcz znakomicie...

Kurcze co za dzień, nie dosc, że mój ulubiony prezes chce się podac do dymisji, to jeszcze zengi jest kontuzjowany.. Przynajmniej dudek pojeździ, słaby nie jest, chociaż zengi urastał nam na lidera drużyny. I tym akcentem mamy przegrany mecz we wrocku..

Sołtys Władek nie odejdzie. Podarł dymisję po odmowie zarządu klubu. Ale za to czeka już dymisja na Chomskiego, jest tylko jeden warunek - Gorzów musi przegrać z Toruniem. O to jednak nie będzie tak łatwo. Holder wy***rdolił się na crossie i ma ponoć złamany obojczyk - ile w tym prawdy, nie wiem. Ale jeżeli to prawda to zapewne zrobi sobie wycieczkę do klinki doktora Simpsona w Anglii, gdzie mu "zespawają" kości

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#544 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 29 maj 2009 - 19:33

Żużel Dacie rade w Gorzowie :P Teraz nasz prezes nasmarował list do naszego pawlaka, troche mnie juz mecza te listy, co oni telefonu nie maja? :)

KS Falubaz

#545 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 29 maj 2009 - 20:57

Żużel A to widzisz, on jednak tyfus jest. Łee czyli moja opinia o nim jest jak najbardziej słuszna :P
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#546 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 30 maj 2009 - 10:20

Żużel

Dacie rade w Gorzowie :P Teraz nasz prezes nasmarował list do naszego pawlaka, troche mnie juz mecza te listy, co oni telefonu nie maja? :P

Będzie ciężko, za Chrisa ZZ, czyli każdy max może pojechać 7 razy, mam nadzieję, że nie będzie to konieczne...
Jakaś ulewa w Gorzowie na niedzielę by się przydała...

#547 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 30 maj 2009 - 12:28

Żużel Przecież wygracie, nie dużo ale dacie rade :P

Już 5 lat bez kurmanka [*] Jak ten czas leci, jeszcze pamietam ten mecz z unia leszno na którym się dowiedziałem o jego śmierci.. Zonk poprostu, zatkało zamurowało, żal, ból..

KS Falubaz

#548 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 30 maj 2009 - 16:05

Żużel Te 5 lat minęło, nie wiadomo kiedy... Brakuje Kurmana bardzo, jego i jego jazdy. Był genialnym riderem oraz dobrym człowiekiem. I takim go zostawie w pamięci [*]

Dziś GP Geoteborg :P Zobaczymy czy tor na Ullevi Stadium będzie się spisywał. W zeszłym roku dziur i upadków było mnóstwo.

#549 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:19

Żużel Ja nadal nie mogę odpowiedzieć sobie na pytanie dlaczego to zrobił... Tajemnicę do grobu zabrał [*]

#550 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 30 maj 2009 - 21:21

Żużel No ale Crump to sie w finale nie popisał, nie wiem dlaczego jechał po zewnętrznej, jak przy krawęzniku kazdy sie do niego zbliżał :P Nicki był blisko, ale nie tym razem :P

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#551 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 30 maj 2009 - 23:45

Żużel Musze stwierdzić, że tym razem Nickiego pokrzywdzono. A właściwie Grodzki go skrzywdził. Składał się w łuku, ponadto jechał z przodu, a w żużlu wiadomo - zasada 'przodującego'. Powinien wykluczyć jednak Sajfutdniova. Stąd wygrana Emila z przymrużeniem oka, ale oddaje chłopakowi szacunek bo to wielki talent.
Polacy nie popisali się wcale. Freddie jechał całkiem dobrze,ale te parszywe koleje na które wjechał... Z resztą było ich od groma. Wielu chciało dziś Olsenowi skopać 4 litery za ten tor.
Podobała mi się reakcja Hansiego Andersena w biegu gdzie ściął Ułamka(oczywiście przez wjazd na koleine). Od razu poczołgał się do niego, i sprawdzał czy jest ok. To jest zachowanie godne dobrego sportowca. I za to Hansi ma u mnie dużego plusa :P

#552 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 31 maj 2009 - 11:04

Żużel te zawody nie odzwiercirdlały prawdziwych umiejętności zawodników, jak co roku nie dopisali organizatorzy którzy co roku nie potrafią poradzić sobie z tymi dziurami na torze. Co do Petersena to też uważam, że nie powinien zostać wykluczony, na miejscu sędziego pozwoliłbym powtórzyć wyścig w pełnym składzie.

#553 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 31 maj 2009 - 11:18

Żużel Nie mógł puscic biegu w 4, bo to nie był pierwszy łuk, tylko jak sie nie myle 3? okrążenie

he he no i nicki ma kontuzje przez swoja głupote, szkoda może zmądrzeje

KS Falubaz

#554 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 31 maj 2009 - 13:16

Żużel Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Doskonale wie, że mistrzowski tytuł ucieka mu sprzed nosa. I teraz przez swój wybuch jego szanse znacznie maleją.
Następne GP w Kopenhadze, ciekawe jak tam tor będzie wyglądał. W zeszłym roku nie było źle, ale w późniejszej fazie zawodów kolein przybywało...

#555 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 31 maj 2009 - 14:54

Żużel Te nerwy które kiedys pomagaly mu zwyciezac teraz przeszkadzaja :P Dlatego Hancock czy Adams raczej nigdy nie zdobeda IMŚ, bo sa poprostu zbyt dżentelmeńscy

KS Falubaz

#556 Share Pawel330

Pawel330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,konie zimnokrwiste motoryzacja

Napisany 31 maj 2009 - 15:05

Żużel Ja WSKą czasami kręcę bączki :P
Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

#557 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 31 maj 2009 - 18:05

Żużel Słuchajcie wytłumaczcie mi jedno. Jaki jest sens rozgrywania zawodów na sztucznym torze? To były kolejne zawody w których nie było walki o zwycięstwo tylko o utrzymanie się na torze... Zawody na takim torze przypominają skoki narciarskie. Tam żeby wygrać wystarczy dostać dobry wiatr a tu żeby wygrać wystarczy nie wjechać w dziurę. Swoją droga nie wiem kto ten tor przygotowywał przecież dziur było więcej niż w polskich drogach...
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#558 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:22

Żużel Włókniarz 53-37 Lotos :P . Chłopaki pokazali że umią wygrywać bez Petersena.

#559 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:46

Żużel

he he no i nicki ma kontuzje przez swoja głupote, szkoda może zmądrzeje

On sam twierdzi, że Crump "molestuje" go psychicznie i nie może się opanować :P Ale co racja to racja - został niesłusznie wykluczony

Słuchajcie wytłumaczcie mi jedno. Jaki jest sens rozgrywania zawodów na sztucznym torze? To były kolejne zawody w których nie było walki o zwycięstwo tylko o utrzymanie się na torze... Zawody na takim torze przypominają skoki narciarskie. Tam żeby wygrać wystarczy dostać dobry wiatr a tu żeby wygrać wystarczy nie wjechać w dziurę. Swoją droga nie wiem kto ten tor przygotowywał przecież dziur było więcej niż w polskich drogach...

Sensu - brak. Ja na miejscu żużlowców zrobił jeden wielki bojkot i wypiął 4 litery w ich kierunku - niech sami wsiądą na motor i jeżdżą po takim torze. Organizatorzy zapominają, że to żużel a nie motocross

Ja WSKą czasami kręcę bączki :)

To żeś się wyrwał z tą wypowiedzią :P :P Widać, że wiesz na czym polega sport żużlowy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#560 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 31 maj 2009 - 19:56

Żużel Ty sie krzysiu ciesz, że takie burze były, bo Władek Komarnicki do końca chciał żeby mecz się odbył, nawet folie na torze kładli :P

KS Falubaz