Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#521 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 21:33

Żużel Kolejny mój post w tym temacie - tym razem tyczy sie GP Czech.
Tego nam było trzeba, odswieżenia czołówki. Wielu obstawiało, że Emil będzie tym 'mieszającym' debiutantem. Był na prawde bardzo szybki, jednak te pierwsze biegi sprawiały wrażenie jako niezdarnego i nierozważnego. Rzucało go na koleinach, odbijał się od krawężnika do bandy. A tu prosze - pierwszy.
Zadziwił mnie jeszcze bardziej Freddie. W pierwszym jego biegu jechał z 4 pola, myśle sobie 'E, każdy dzisiaj jedzie z 4 wiec to będzie jego jednorazowy wylot'. Ale później potwierdził znakomitą dyspozycję i mimo 2 miejsca na podium zdobył najwięcej, bo 19kt w klasyfikacji generalnej. I jechał na silnikach ekstraligowych, wiec oby podtrzymał to w polskiej lidze. Jeśli nie, to kibice szybko wskoczą mu na kark...
Co do Polaków - to nie ma o czym mówić. Gollob nie chodził, bo i po dużej nic nie ciągneło. Czyli nie dla Galopa. Greg jak na pierwsze loty i tak całkiem nieźle sie pokazał. Ułamek w kratke. A Rysiu nie miał za wiele do powiedzenia. Czyli to co zwykle.

PS Odnosze wrażenie, że dziś wszyscy byli usatysfkacjonowani nieobecnością Nickiego w finale B) I ja również prezentuje ten pogląd.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 01:31
  •  

#522 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 25 kwiecień 2009 - 21:43

Żużel Juz widze reakcje bydgoskich kibiców ;p Fred mnie zaskoczył, mam nadzieje ze podobny poziom utrzyma w elidze a wtedy siejemy postrach B) Greg jak na pierwszy turniej po takiej przerwie mysle ze bdb sie pokazał

KS Falubaz

#523 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 26 kwiecień 2009 - 08:26

Żużel

PS Odnosze wrażenie, że dziś wszyscy byli ustsfakacjonowani nieobecnością Nickiego w finale B) I ja również prezentuje ten pogląd.

Podpisuję się pod tym B) Nie oglądałem GP, ale kiedy zobaczyłem newsa na SF.pl to kurde szczerze mi gały na wierzch wyszły...
@Matey i tak na pomorzu Toruń Pany B)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#524 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 maj 2009 - 16:20

Żużel Nadchodzi żużlowy weekend do którego już przebieram nogami ;) GP w Lesznie i wyjazd nach Bydgoszcz.
Do Leszna mam rzut beretem, i były plany żeby jechać ale niestety remont w domu i sprzątanie po nim powstrzymuje.
Nicki bardzo zdeterminował sie do GP, pomimo usztywnienia jaki ma na paluchu. Atut toru z pewnością wykorzysta Leigh, w końcu Kangur śmiga tam już od wielu lat a w zeszłym sezonie wygrał. Teraz pytanie o Emilka i Fredka - czy przedłużą swój triumf z Pragi? I co z biało - czerwonymi? (Lech :P) Będzie sie działo !
Konfrontacja w Bydgoszczy bądź co bądź może okazać sie trudna. Pomimo słabej postawy Polonii atut własnego toru delikatnie zobowiązuje. Mam nadzieje, że Protas utrzyma dobrą forme. Nischler z jego silnikami chyba czyni cuda :) Fredek ostatnio nawet jest bardziej przychylny na beton, więc również może powalczyć. Dobruś miał jakieś nieporozumienia z silnikami, ale po meczu z Lotosem przyznał że sytuacja się poprawiła. Dwa Grześki również prezentują dosyć dobrą forme. Martwi jedynie Niels... Już wielu kibicom zalazł za skórę, i oby nie zalazł jeszcze bardziej. Pozdrawiam wszystkich :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#525 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 18 maj 2009 - 15:04

Żużel Eh, baty batami, ale Dudek pokazał klasę :D Oby tak dalej, wole ewentualnie oglądac jego zera jak zera iversena. Brawa dla Żyty za rezerwy za nielsa. Jeszcze jaki oburzony był ;) Ile można czekac zeby wkońcu zaczął jezdzic? Mam nadzieje, że za rok nie będzie żadnych puków itd.

btw. Sprawdźcie komentarz duzersa na nk :)

KS Falubaz

#526 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 18 maj 2009 - 18:19

Żużel W czwartek Fred i Niels przybywają na przygotowania przed derbami, zobaczymy co wymodzą. Nie wiem co u nich jest taką blokadą, byc może presja. Ale mam nadzieje, że sie pozbierają.
Wczoraj seniorzy, oprócz Dobrusia, średnio pojechali. Walas oprócz 5:1 z Dudim za wiele nie pokazał, Protas próbował po zewnętrznej coś wyprzedzać ale to techniczny tor gdzie raczej trzyma się krawężnik więc na nic się to nie zdało.
Zengi z Dudim ładnie sie pokazali choć po 14 biegu Zengi na pełnym gazie wjechał do parkingu, jak huragan. Zły był jak szerszeń.
Torunianom gratuluje wspaniałego stadionu - byłam, siedziałam i wszystko widziałam ;) Valtry też macie piękne. Na prawde rewelacja :D Pozdrawiam

#527 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 19 maj 2009 - 19:58

Żużel Dziękujemy w imieniu torunian ;) ja miałem być na tym meczu, ale był mały zjazd rodzinny i obejrzeliśmy w TV :) Za to teraz meczu z Cze-wą nie mam prawa opuścić :)
Zielona jeździ z Gorzowem - oby zwycięsko :)

Pozdrawiam

#528 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 20 maj 2009 - 10:13

Żużel

Eh, baty batami, ale Dudek pokazał klasę :) Oby tak dalej, wole ewentualnie oglądac jego zera jak zera iversena. Brawa dla Żyty za rezerwy za nielsa. Jeszcze jaki oburzony był ;) Ile można czekac zeby wkońcu zaczął jezdzic? Mam nadzieje, że za rok nie będzie żadnych puków itd.

btw. Sprawdźcie komentarz duzersa na nk :)

No rzeczywiście nieźle oberwał Falubaz. A od Nielsa i Lindgrena zdecydowanie więcej się wymaga. Ale oni to są nieobliczalni zawodnicy. Gdy wszyscy ich skreśla to zacznie się coś dziać i nawet Pedersen będzie mieć z nimi problemy.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#529 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 20 maj 2009 - 20:14

Żużel Zastanówcie się, co sie dzieje kiedy działacie pod presją np idzie deszcz a tutaj trzeba zebrać zboże, słome itd (rolniczy przykład) - > stres, nerwówka i pytanie czy sie uda. Ja obserwuje zawodników i wiem, że Freddie po 1 nieudanym biegu już ma coraz większe trudności. Kombinuje z przelozeniami, i czasami nawet przekombinuje. W zeszłym roku kiedy był już u kresu sił, bo miał elitserien, elite league, gp i polską, i nic nie szło - wiedzial ze ma na karku kibicow. Pozbieral sie i w Gorzowie pojechał przyzwoicie. Nie mówie, że to jest dobre, ze można im pobłażać. Ale trzeba być wyrozumiałym. Dlatego uwazam, że Fred wyjdzie na prosta.A z Pukiem to nic nie wiadomo... Do Walaska też mam zastrzeżenia, ale juz nie bede sie tutaj rozwodzic. .

#530 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 24 maj 2009 - 20:29

Żużel Ciekawe co powie prezes ;)

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 25 maj 2009 - 16:01

Żużel Wierze w Falubaz, ale takiego wyniku nie typowałam w ogóle :) Staleczka dostała porządny łomot. Ciesze sie, bo mecze u siebie mamy wygrane. Jedynie muszą popracować nad wyjazdowymi. Freddie i Niels w końcu dobrze sie zaprezentowali, troche odetchneli. Ogółem cały team pojechał równo, z małym niedociągnieciem Walasa i jednym 0 Protasa. Czyli bilans niezły :P

#532 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 25 maj 2009 - 18:05

Żużel Protas akurat w tym wypadku nic nie mogł zrobic, bo go wiezli para na 3:3, walas podobnie w jednym biegu wjechał na jakas dziure i juz nie dal rady

KS Falubaz

#533 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 25 maj 2009 - 19:21

Żużel Obydwoje mówicie tak jakbyście chcieli wygrać 75:15 :P Gratuluję Wam zwycięstwa nad odwiecznym rywalem :)
Apator 6. zwycięstwo z rzędu - tak trzymać :) Bez Kościechy, za to z trzema juniorami objechaliśmy Cze-wę :) Strasznie podobało mi się to co wyczyniał na torze Sullivan - dawał po orbicie i robił w ten sposób świetne widowisko :) Zastanawiam się tylko nad jednym. Jaka jest jakość marketingu w TVP Sport żeby doprowadzić do tego, aby nie transmitować szlagieru kolejki... Cóż - ich strata, bo było co oglądać :)
Teraz jedziemy podbić... Gorzów :)

Pozdrawiam :)

#534 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 25 maj 2009 - 19:40

Żużel TVP sport to jest po prostu zal... Strasznie transmitują mecze jeszcze do tego w necie można za kasę oglądać... Chyba chcą ludzi odstraszyć aniżeli przybliżyć do kupna pakietu sport. Ja szczerze mówiąc nie mogę się doczekać żeby Polsat sport ponownie transmitował mecze ekstraligi. Paweł Wójcik to przynajmniej komentator speedwaya z prawdziwego zdarzenia.
Zapraszam na swój profil

#535 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 25 maj 2009 - 20:31

Żużel Krzysiu Cegielski jeszcze bardzo fajnie komentuje wg. mnie, czego nie mogę powiedziec o jego partnerze, jest poprostu stronniczy, a już rok temu podczas derbów ziemi lubuskiej w gorzowie to przesadził. Jechaliśmy tam świetnie, ale według niego to gorzów popełniał błędy, gorzów to i tamto, a mimo to wygrali :P

Krzysiu, pewnie sie rozbiło o podobne godziny no i postawili na derby :)

KS Falubaz

#536 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 25 maj 2009 - 20:36

Żużel Darżynkiewicz (bo o nim mowa) to palant :) Podczas transmisji Apatora z Falubazem ciężko mu przez gardło przechodziły słowa, że Toruń znów wygrywa :P Natomiast Cegielski to profesjonalista :)

#537 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 25 maj 2009 - 20:59

Żużel W końcu to były żużlowiec zna się na rzeczy. Jedyny ekspert w TVP co ma rozeznanie dobre w speedwayu. Szkoda że nie mają takiego człowieka jak Tomek Lorek w Polsacie co praktycznie wszystkie ligi europejskie znał...
Zapraszam na swój profil

#538 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 25 maj 2009 - 21:18

Żużel Hehe z lorkiem kojarzy mi się walasek, a z nim automatycznie ta akcja :P

KS Falubaz

#539 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 26 maj 2009 - 10:41

Żużel Hehe pr0 akcja :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 26 maj 2009 - 14:28

Żużel Mnie w TVP Sport irytują komentatorzy min. właśnie Darżynkiewicz, Malinowski z Torunia ( Krzysiu, nie miej mi za złe :P). Cegła jest ok, Wardzała też nawet dobrze mówi. Ale brakuje profesjonalizmu.

Podobnie było w zeszłym roku w Canal + podczas transmiji zawodów GP, jeden dziennikarzyna co to niby zna sie na speedway'u gadał totalne bzdury. Nie pamiętam jego nazwiska, ale na szczęście teraz za niego jest Daria Kabała :)

Niestety, pięknie być nie mogło - Zengi złamał obojczyk podczas trenigu w Szwecji przed rozgrywkami Elitserien. Nie wiadomo, jak długo potrwa rehabilitacja. A w nd Breslau czeka z polewaczkowym Cieślakiem na czele...