Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#501 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 17 kwiecień 2009 - 20:43

Żużel Dla mnie Greg Hanckok jest prawdziwym żużlowcem który potrawi zrezygnować z kasy na rzecz drużyny. A petersen to zwykły karierowicz dla którego liczy się tylko kasa i on sam. I myśle chodziby zdobywał 2 razy więcej w każdym meczu niż greg to i tak nigdy nie będzie tak lubiany jak on przez częstochowskich kibiców.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 06:20
  •  

#502 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 17 kwiecień 2009 - 21:12

Żużel

Wredny człowiek, ale utalentowany. Słyszałam o nim co nie co, jaki potrafi być w stosunku do mechaników. Szkoda gadać.

Niech zdobędzie tytuł IMŚ nawet i 20 razy, ale nigdy nie dorówna np Hancockowi. Jak dla mnie to jeden z najsympatyczniejszych żużlowców :) W sumie to chciałabym żeby Greg zdobył IMŚ. Ale z tą duńską swinką ciężko będzie...

Dla mnie obok Hancocka najbardziej spoko żużlowcem był Tony Ricardsson - ikona toruńskiej drużyny przed laty ;)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#503 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 17 kwiecień 2009 - 21:46

Żużel Czy taka ikona to bym się do końca nie zgodził. Bo jakoś Torunia miło nie wspomina... Ikona Unii Tarnów to się zgodzę.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#504 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 17 kwiecień 2009 - 21:48

Żużel Może nie największa ikona, ale jedna z paru ;) Dla mnie jest właśnie jedną z nich :)

#505 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 11:08

Żużel Nom, tonego też dobrze wspominam ;) Zaczął się temat o żużlowcach i mechanikach, crump też nie jest święty, zostawił swojego mechanika w parkingu po gp bo zapomniał dolac metanolu.. Ryan go przygarnął. Nicki pewnie został w czwie, bo nie chciał sobie trenowac na pierwszoligowcach, wg. mnie zachował się niepoważnie, jak widac sprawdza się powiedzenie, tam gdzie Pedersen tam nie bedzie mistrza polski..

KS Falubaz

#506 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 11:26

Żużel W każdej drużynie, w której był Pedersen do tej pory żadna z nich nie zdobyła nawet brązowego medalu - to chyba mówi samo za siebie...

#507 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 15:49

Żużel Mnie już szlag trawia... Wczoraj w wiadomościach trąbili że petersem wraca do czewy , a dzisiaj z kolei w gazecie czytam że petersen będzie jeździł w stali gorzów za 1,5 miliona. To jak to w końcu jest ;)

#508 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 15:57

Żużel W gazetach zwykle bdury wypisują. Choć kto wie... Ale myśle że Komar nie dałby rady $ na Nickiego wyłożyć, za wysoka stawka. Ponadto, po co dodatkowe kłopoty ;)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#509 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 18 kwiecień 2009 - 19:27

Żużel Niby się mówi że Nicki robi wyniki ale własne, nie zespołu. Co z tego jak zgarnia komplety punktów jeżeli nie jeździ zespołowo i nie pomaga partnerom w walce z rywalami.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#510 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 22:05

Żużel Znów zabawię się w typowanie wyników - III kolejka

Bydgoszcz - Toruń
No tak... Znów derby ;) Mimo, że Toruń ma mocniejszy skład i jest faworytem, to mecz derbowy rządzi sie swoimi prawami i Bydzia na własnym stadionie może sprawić niespodziankę. Typuję remis (co nie znaczy, że nie wierzę w chłopaków z Toronto :) )
45:45

Gdańsk - Gorzów
To będzie wyrównane spotkanie. Obie drużyny mają podobne składy. Jednak wg mnie specyfika gdańskiego toru to duży handicap dla gospodarzy
49:41

Wrocław - Częstochowa
Zawsze będę powtarzał, że "narodowy polewaczkowy" Cieślak może tak "przygotować" tor, że nawet sam Pedersen może się nie połapać, choć nie ukrywam, że jego powrót to woda na młyn Cze-wy
43:47

Leszno - Zielona Góra

Mimo, że lubię Falubaz to jednak sumienie podpowiada mi, że Leszno musi ten mecz wygrać. Liczę na to, że Zielonka łatwo broni nie złoży i powalczy o korzystny wynik
50:40

Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 18 kwiecień 2009 - 22:18

Żużel

Mnie już szlag trawia... Wczoraj w wiadomościach trąbili że petersem wraca do czewy , a dzisiaj z kolei w gazecie czytam że petersen będzie jeździł w stali gorzów za 1,5 miliona. To jak to w końcu jest :)

To przestań czytac super express :)

Bydgoszcz - Toruń 41:49
Gdańsk - Gorzów 46:44
Wrocław - Częstochowa 48:42
Leszno - Zielona Góra 43:47 ;)

Same wyrównane spotkania się zapowiadają

KS Falubaz

#512 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 10:24

Żużel Sam też go musisz czytać skoro wiesz że to było super expresie :). Teraz kiedy ma częstochowa w składzie petersena i hanckoka to licze że będzie walczyć o podium ;).

#513 Share ursusik1634

ursusik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 10:34

Żużel dzisiaj będzie niesamowity mecz Petersen przeciwko Crampowi

#514 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 16:54

Żużel No gratuluje ci królikNH zwycięstwa twojej drużyny. Tym razem nie udało ci się z typowaniem wyników ;). Bo typowałeś remis a mnie cieszy że jak na razie włókniarz prowadzi z atlasem.

#515 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 19:43

Żużel

Sam też go musisz czytać skoro wiesz że to było super expresie :). Teraz kiedy ma częstochowa w składzie petersena i hanckoka to licze że będzie walczyć o podium ;).

Hehe nie, zawsze jak słysze jakieś nowosci nie z tej ziemii to wiem skąd są one wzięte :)

No i ubolewam nad zwycięstwem gorzowa :/ Co do meczu w Lesznie to żal, bo był on do wygrania..

KS Falubaz

#516 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 19 kwiecień 2009 - 20:04

Żużel No nareszcie!!! Wreszcie włókniarz górą!!! Hura!!! Jednak trzeba przyznać że dobrze że petersen wrócił do częstochowy...

#517 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 15:27

Żużel No i gorzów znów kombinuje.. :/ tym razem z rekordem toru, ja jestem przekonany, że zengota miał czas 60,60 nie ma co ukrywac, że w tym sezonie jest szybki, a więc mógł wykrecic taki czas, zwłaszcze, że pawlaszyk wykrecil 61,23..

KS Falubaz

#518 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:29

Żużel

Co do meczu w Lesznie to żal, bo był on do wygrania..

Ja jeszcze wrócę do tego meczu i też ubolewam, że Zielonka nie wygrała - trochę więcej sprytu i upartości i można było wywalczyć chociażby remis. Szkoda...

#519 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 21:34

Żużel Rzecznik prasowy stali również twierdzi, że Grzesio zrobił rekord. Tylko dlaczego już wczoraj o tym nie mówiono, skoro odkryli ten błąd praktycznie od razu. Dziwne to dla mnie.
W Nd byłam na Smoczyku. Oryginalna nie będe mówiąc że mecz był super. Troche gardło sobie zdarłam od pokrzykiwań... Teoretycznie był to mecz do wygrania, ale o tym zadecydował hm 'pech' czyli taśma Dobrusia, niezrozumienie w XIV.
Tor był dziurawy(ale równy dla wszystkich), więc chłopaków troche rzucało. Poza tym siedziałam przy starcie to przed zawodzami 3P z ubijaczem stękał na tej plastelinie. A śmiać mi sie chciało jak Zenguś wyszedł spod taśmy to Kasprzak z Balińskim nie wiedzieli co ze sobą zrobić. Sprytnie im uciekł B) . No i znów Niels nie pokazał sie z dobrej strony, Fredek walczył więc to go może usprawiedliwić. Po nieudanym biegu zmienił motor, silnik miał od jakiegoś Anglika i troche lepiej szedł. I znów sprawdza sie stwierdzenie - stary ale jary. Protas na leszczynskim torze - komplet z bonusem. Zeby choc polowa skladu takie pkty robila... Zobaczymy co pokażą 3.05 na lotosie B)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 24 kwiecień 2009 - 16:24

Żużel No i Gorzów przeprosił. A Grzesio pobił rekord Tomeczka B)

Artiom wyleciał za burte. Ale wg mnie to słuszna decyzja bo mimo tego, że chłopak ma potencjał to nie był skory do samodzielnej pracy przy motorach i nad sobą samym. Bardziej za jego 4 litery odpowiedzialny był jego mechanik Andriej. Wizja gwiazdorstwa mija się z wizją dobrego, utalentowanego zawodnika. Cest' la vie.