URSUS5314

Żużel

Polecane posty

360P    4

Dawno mnie tu nie bylo, ale w tych okolicznosciach musze napisac post.

Na prawde, do mnie to nie dociera. Mamy zloto! Wczoraj na meczu bylam, niestety - do Torunia nie wybralam sie bo nie mialam mozliwosci. Ale ogladajac mecz skakalam na fotelu.

Sedzia popelnil karygodne decyzje, ale to i tak nie przeszkodzilo nam w zdobyciu zlota. I rowniez zszkowalo mnie zachowanie Warda i Holdera - wielki minus za to.. Gratuluje Toruniowi za walke, do konca walczyliscie. Pozdrawiam


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jeżeli Zengota odejdzie przez różową koszule to nie napisze w tym temacie przez okrągły rok.

 

A i gówn (kupa) mnie obchodzi co ma do powiedzenia klub w tym temacie

 

Karnetu na pewno nie kupie, a jak Zengota odejdzie to kto wie czy w ogóle zawitam na W69


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Jak dla mnie sprawa Zengoty jest co najmniej dziwna ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Wielka klapa z tym Gorzowem ! A tak ładnie szło...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

po dzisiejszej kolejce powiem tylko tyle: tylko unia leszno !


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Wiadomo :)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja na wczorajszą kolejkę spuszczę zasłonę milczenia...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Wy apator to jeszcze jakoś rade dajecie, a my za tydzień baty w lesznie, potem u siebie z gorzowem, takze ciezko to widze, nie wiem co jest grane :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

zobaczymy za dwa tygodnie, ale zgadzam sie ze to bedzie cos pieknego :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Falubaz może być groźny i pewnie będzie bo ma mocny i wyrównany skład. ;[

ale ja i tak wierze ze Unia Leszno powtórzy to co zrobiła w tym sezonie! :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

no to dobruca raczej w tym sezonie nie zobaczymy...

 

gdyby nie ten dzwon mecz potoczylby sie zupelnie inaczej, smiem twierdzic ze bylby na styku, sport to sport, niech sie cieszą, do czasu :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

Ja co do naszego (Unia Leszno) składu mam jakoś mieszane uczucia. Nie wiem czy to było dobre posunięcie wymieniać Kołodzieja na dwóch juniorów, Pawlickich. Patrząc na skład to praktycznie jest Hampel a reszta to druga linia. W meczu pojedzie prawdopodobnie czterech juniorów więc różnie może byc.

Hampel

Baliński

Batchelor

Pavlic

Pawlicki

Pawlicki

Adamczewski

Musielak.

 

A ogólnie patrząc to myśle że za duzo się nie zmieni dalej o medale będą walczyc Leszno, Zielona, Gorzów, Toruń no i Tarnów chyba do nich dołączył ale czasem te ich kosmiczne transfery mogą nie wypalić. Osobiście Bydgoszcz widze na wylocie z ekstraligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie no sklad macie całkiem dobry, powiedziałbym ze nawet lepszy niz w poprzednim sezonie. U was wszystko zalezy od postawy Pawlickich, jak beda jechac tak jak w poprzednim sezonie to moze wam byc ciezko wyrwac jakies punkty

 

Malo kto patrzy na przepis o 4 polakach w skladzie, akurat te ekipy co maja duza ławke rezerwową nie maja z tym problemu, ale taki Gorzow w przypadku kontuzji Golloba czy Kasprzaka musi jezdzic z juniorem w skladzie

 

Dla mnie najlepszy sklad na papierze ma Apator, Holder, ward (celowo z małej litery) i Miedziak swoje zrobia, Pulczynscy tez cos dorzucą


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

W Toruniu jeszcze Sullivan jest przede wszystkim. a co Ci ward zaszkodził ? :)

Tak jak mówisz, większość klubów jakby nastawia się na to że nie będzie kontuzji i jednym składem wszystkie mecze objadą. W Gorzowie jakby zbrakło Golloba Czy Kasprzaka to nie wstawią np Jensena za niego tylko juniora. Ciekawi mnie co Częstochowa pokaże. Mają taki w miare ten skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj