Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#461 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 01 październik 2008 - 18:57

Żużel ale wy z tymi pozdrowieniami >.> ;p

czasami sezon kontraktow jest bardziej emocjonujący niż jazda ;d Widzę, że prezes nie zardzewiałej kompletuje skład. Już się cieszą, że Holta i gollob podpiszą, a się nie zdziwie jak psikusa wytną ;p Zbowidy już w składzie widzieli crumpa, pedersena, hampela kasprzaka i ciekawe kogo jeszcze :P

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 17:52
  •  

#462 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 02 październik 2008 - 18:15

Żużel Władkowi ta super kadra po nocach sie śni. Marzenia. Za PK-eja(bądź co bądź troche już przejeździł, raczej na pierwszą lige sie zdaje) sypnął 1 mln PLN. Peter zimą pracuje na koparce więc jak usłyszał o $ to z koparki o mało co nie wypadł :P
Nie zdziwie sie jak Holtański i Gollob pokażą Władkowi znany z angielska gest i umówią sie z L.Tillingerem. W sporcie różne rzeczy sie zdarzają, tymbardziej jeśli chodzi o $ :P

U nas wielkich reform raczej nie bydzie. No może Nielsa pożegnają. Ale to sie zobaczy :)

Pozdrawiam :) (Matey, to pozdrowienie specjalnie dla Ciebie :))
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#463 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 05 październik 2008 - 21:04

Żużel Nigdy bym nie powiedział, że taki wynik będzie. Miazga.

KS Falubaz

#464 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 06 październik 2008 - 13:56

Żużel To było piękne Myszka Miki zezłomowała Cze-wę, teraz w niedzielę jedźcie ich tylko dognieść :P A my kierunek Leszno 1 mecz finałowy (nadal się zastanawiam dlaczego nie odbył się wczoraj, przecież można było już jechać... :P )

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#465 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 październik 2008 - 14:31

Żużel http://sport.zgora.p...

Hahahahhahahaha, tak mogę to skomentowac, żal du%@e ściska, oj biedna staleczka, biedna :o hhaahha

KS Falubaz

#466 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 październik 2008 - 20:28

Żużel Na Władka mówie teraz 'komar-zbowidowiec'. Żałosny gość. Jego kochana staleczka dostała ''wpieprz'' dwa razy od Falubazów ale on powinien jeszcze raz osobiście taki otrzymać. Ale co tu sie nerwować - chłop leczy swoje kompleksy zgryźliwymi komentarzami...

Przegląd Sportowy wyniuchał, że Rafi nie pojechał w niedzielnym meczu bo zaczął negocjacje z komarem(lub odwrotnie) i Dowhango odsunął. Jeszcze na derbach w Gorzydłowie Komar powiedział do Rafiego 'Będziesz mój'. We will see.

O meczu nie będe sie rozwlekać :o Po prostu miazga. Być może lwiątka dostały po łapskach od losu za wcześniejsze szachrajstwa...
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#467 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 13 październik 2008 - 08:52

Żużel BRĄZ ;*

Fajny finał wczoraj był, ale myślę, że będzie tak jak mówiłem przed sezonem, czyli złoto dla Torunia ;p nam brakuje takiego czestochowskiego hancocka, unibaxowego andersena czy leszczynskiego adamsa :o

KS Falubaz

#468 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 13 październik 2008 - 14:08

Żużel Emocje przed meczem były wielkie, podczas meczu to adrenalina nieźle mi podskoczyła... :o Wielkie brawo dla chłopaków

PS. Bilet na mecz rewanżowy już kupiony :) No i oczywiście gratulacje od włodarzy z Torunia :D dla drużyny z Myszką Miki na plastronie za zdobycie brązowego medalu DMP :o

Pozdrawiam

#469 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 13 październik 2008 - 19:13

Żużel Mamy ten brąz :o I oby sukcesywnie dążyć do wyższych stopni na podium ! :o

#470 Share wieslaw

wieslaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 18 październik 2008 - 20:23

Żużel dzisiaj gp, niech Gollob bedzie na podium !!! kibicujmy mu !!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#471 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 26 październik 2008 - 16:07

Żużel Dziś na Wrocławskiej 69 oficjalnie zakończyliśmy sezon :) 10 biegów to taki deser i zachęta na przyszły sezon.

Ciesze sie, że skład pozostał w niezmiennej formie. Jeśli tylko przez cały przyszły sezon zawodnicy będą spasowani do własnego toru i nie będziemy mieć przykrych niespodzianek w postacji kontuzji to można spodziewać sie dobrych rezultatów.

Myśle, że podpisanie 2-letniego kontraktu z Nielsem to nie jest pomyłka, jeśli tylko chłopak dobrze przygotuje sie do sezonu to powinien śmiegać. Kontrakt z Fredką to też dobre posunięcie, oby obydwaj stranieri spisywali sie w przyszłym sezonie.

Jak na razie możemy tylko śledzić doniesienia w postaci 'kto? gdzie? za ile? na ile?'' itd :P Mam nadzieje, że zima minie prędko i już na wiosne znów będziemy mogli powąchać metanol. Pozdrawiam wszystkich, Olka vel 360P :)

#472 Share Agriculture

Agriculture

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:- mechanizacja rolnictwa
    - sprzęt ciężki
    - motoryzacja
    - technologia

Napisany 04 luty 2009 - 18:19

Żużel Pozwolę dołączyć się do tematu.
Interesuję się żużlem. Jestem kibicem Polonii Bydgoszcz.
Z przyjemnością chodzę na mecze ligowe własnej drużyny no i miałem okazję być kilkakrotnie na cyklu Grand Prix.
Liczy się dobra zabawa i zdrowa rywalizacja.
Nie toleruje przejawów chamstwa na stadionach. Każdej drużynie i jej kibicom należy się szacunek.
Pozdrawiam.
Człowiek z pasją

#473 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 03 kwiecień 2009 - 23:23

Żużel Już jutro rozpoczynamy rozgrywki Ekstraligi 2009 ;) Niektórzy twierdzą, że beda one bardziej zaciete niz kiedykolwiek. Mamy Gdańsk i Bydgoszcz jako 'staro-nowych'. Zobaczymy, czy beda w stanie namieszac.

Na Wrocławskiej 69 przygotowania były solidne. Dziś byłam na treningu - Protas i Dobrucki są bardzo szybcy, mają dobrze spasowany sprzet, mocne silniki i oby tak bylo w sezonie. Walasowi troche brakuje, ale sam twierdzi że postawił na 'to co sprawdzone'. Fredek daje rade, ale jego starty są troche słabe. Zengi również pozytywnie. Jest szybki, i start ma bardzo dobry. Nie wiadomo co z Nielsem, bo zrobił tylko kilka kółek.

Co do ciekawostek technicznych - na torze pojawił się Same Explorer 100 i nowa polewaczka Iveco :D Teraz już troche lepiej będziemy wyglądać ;) Dzisiaj przebili przednią opone w proximie, obserwowałam jej demontaż :) Pozdrawiam

#474 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 04 kwiecień 2009 - 07:52

Żużel U nas w Toruniu wyjechali wczoraj na nowy tor - pare kółek zrobili - zobaczymy jak to będzie wyglądało już w rozgrywkach ;)

#475 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 21:41

Żużel coś mi się wydaję, że na ten nowy stadion się przejadę ;p

KS Falubaz

#476 Share Avendrion

Avendrion

Red Power

• Members
  • PipPipPip
  • 1159 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 21:52

Żużel Nie znam się za dobrze na żużlu ale sądząc po Twoim avatarze (Matey) jesteś za Falubazem (tak to się pisze?) :)
Ja byłem tylko raz na żużlu :P w dodatku na treningu. Graliśmy wtedy mecz na stadionie Uni Leszno a inni szykowali motocykle... jeden nawet jeździł :)
Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

#477 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 08:03

Żużel

coś mi się wydaję, że na ten nowy stadion się przejadę ;p

A zapraszam do Toronto :P 17 maja mecz z Falubazem :)

#478 Share massey15

massey15

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 17:40

Żużel Kurdę no wczoraj to się podłamałem. Włókniarz przegrał z Zieloną górą :) ! Jeszcze ten Hanckok i Peteresen którzy strzelają focha i nie jeżdzili :P bo chodzi o kase , no ale podobno włokniarz to klub który najbardziej odczuł kryzys światowy.

#479 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 17:51

Żużel Unia wczoraj ale dała wycisk Gorzowi :P fajny meczyk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#480 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 06 kwiecień 2009 - 18:03

Żużel

Kurdę no wczoraj to się podłamałem. Włókniarz przegrał z Zieloną górą :) ! Jeszcze ten Hanckok i Peteresen którzy strzelają focha i nie jeżdzili :P bo chodzi o kase , no ale podobno włokniarz to klub który najbardziej odczuł kryzys światowy.

Musiał odczuć jeżeli daje się Pedersenowi 2 mln euro za sezon to coś jest nie tak. Mistrzem świata jest ale takiej kasy to nawet Karkosik z Unibaxu nie da.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)