Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#441 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 10 wrzesień 2008 - 11:40

Żużel Czeka nas żużlowy weekend - GP Bydgoszczy w sobote, a w niedziele GP Challenge w ZG i Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp ;) Myślał ktoś z Was o wybraniu sie na GP Bydgoszczy lub Challenge lub do Ostrowa? Może uda mi sie bryknąć do Bydgoszczy, to już byłoby moje drugie GP 'live' w sezonie ;) To drugie czyli Challenge to będzie niewypał gł. ze wględu na cene biletów ;/ Ja choć stadion mam prawie pod nosem wole obejrzeć tą impreze w TV. A będe cieszyć sie jeszcze bardziej jeśli jakaś telewizja będzie transmitowac zawody z Ostrowa. Tam obsada jest ciekawsza, i jeśli będzie tor dobry do walki to może być dobre widowisko :) Zobaczymy jak naszym Falubazistom pójdzie w zawodach : Walas i Niels w Challenge'u, Freddie w GP Byd. i w Ostrowie, Protas również w Ostrowie. We will see :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 21:32
  •  

#442 Share Dominator80

Dominator80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów
  • Zainteresowania:interesuję się rolnictwem historią średniowiecze mam c-330m<br />pług 2 skibowy kultywator brony itd. ursusy czyli trzydziestki prosto mówiąc są najlepsze

Napisany 10 wrzesień 2008 - 13:56

Żużel żużel nie jest wogle związany z rolnictwem to nie wiem po co ten temat bez sensu może się pomyliłeś

#443 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 10 wrzesień 2008 - 14:53

Żużel Yyy kto się pomylił ? Do kogo w ogóle kierujesz swoją wypowiedź, że się tak zapytam O.O Domyślam się, że chodzi Ci o to, że NOWE tematy nie związane z rolnictwem NIE BĘDĄ akceptowane, ale zobacz na datę założenia tego tematu..

@360P

Po ile są bilety na ten challenge ? Oby niels jak zwykle wywalczył na naszym torze norme, czyli 4-5 punktów i będę zadowolony ;) zresztą może i nawet wejść do GP, ja i tak nie widzę dla niego miejsca w składzie na następny rok ;)

KS Falubaz

#444 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 10 wrzesień 2008 - 20:06

Żużel Z moich informacji wynka, że na nienumerowane - 90zł, a na numerowane 120zł . Jak dla mnie przesada ;) Ponadto Challenge dostaliśmy fartem bo gdyby nie korupcja w Ostrowie to zawody byłyby tam ;)

@Dominator80 bardzo miło, że troszczysz sie o nasze forum i zasady jego funkcjonowania ale najpierw mogłeś zerknąć na date założenia tematu :)

I jeszcze jedno - nie pomyliłeś ale pomyliłaś :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#445 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 10 wrzesień 2008 - 20:14

Żużel

żużel nie jest wogle związany z rolnictwem to nie wiem po co ten temat bez sensu może się pomyliłeś

Wielka prośba do Ciebie i innych, czytajcie ze zrozumieniem, to już będzie połowa sukcesu...

Co do spraw speedway'skich ;) to powiem, że mam w miarę blisko do Bydzi, ale jakoś się nie kwapię zbytnio żeby pojechać "za miedzę" na GP, po prostu to typowy odruch kibica toruńskiego Apatora ;)

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#446 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 11 wrzesień 2008 - 14:42

Żużel

Z moich informacji wynka, że na nienumerowane - 90zł, a na numerowane 120zł . Jak dla mnie przesada :lol: Ponadto Challenge dostaliśmy fartem bo gdyby nie korupcja w Ostrowie to zawody byłyby tam :)

@Dominator80 bardzo miło, że troszczysz sie o nasze forum i zasady jego funkcjonowania ale najpierw mogłeś zerknąć na date założenia tematu :)

I jeszcze jedno - nie pomyliłeś ale pomyliłaś :)

Hahaha, no to nieźle, ciekawe ile kibiców na to przyjdzie :) A widzę, że w lesznie nieciekawa sprawa się robi na lini Czecze- Pawlicki. Szkoda tej jego kontuzji bo wyrastał naprawdę genialny zawodnik.

KS Falubaz

#447 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 11 wrzesień 2008 - 18:03

Żużel Robi sie, że tak powiem gorąco na linii Przemek - Czesiek. Czesiu mówi : ''trzeba ująć gaz'', Przemek mówi : ''na żużlu gazu sie nie ujmuje''. Ale do krawężnika to ściąć już nie można... Nie dość, że Kasprzaki gryzą Czesia po nogach żeby Robercika częściej na meczach puszczać to teraz jeszcze Pawlicki na karku, i masz babo placek :) Kibice Unii Leszno nie miejcie mi to za złe, ale takie rzeczy slyszałam i o nich również czytałam :lol:

#448 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 11 wrzesień 2008 - 19:41

Żużel O widzę młody Patryk Dudek się pokazuję powoli :lol: Oby tak dalej. Pewnie drugi Pawlicki to nie będzie, ale narazie jest dobrze :) Walas się wywalił w Rosji, przed GP challenge będzie poobijany. Nie wiem czy to dobrze czy źle ? Z jednej strony nie zajmie miejsca w klubie komuś z GP, ale z drugiej strony bardzo mu się to należy moim zdaniem. Zawsze można kogoś z poza GP wziąć, kto wie, może Holta będzie poza 8 ?

KS Falubaz

#449 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 11 wrzesień 2008 - 20:38

Żużel Czarnecki zażuca Staremu Pawlickiemu ze młody za ostro jeździ ( i troche ma racje bo np. w ostatnim meczy z Cze-wą tez ostro jechał i w jednym biegu z Hampelem sie szczepili motorami i mało co nie lezeli obydwaj)
no to teraz Robercik będzie musiał 3 biegi jeszcze w tym roku pojechac ( juniorskie biegi w 3 meczach które zostały do końca sezonu) bo pozostałe Pawlic pojedzie.

#450 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 11 wrzesień 2008 - 20:41

Żużel No kontuzja Pawlickiego bardzo skomplikowana, niestety chłopak już ma po sezonie, a patrząc na jego występy można było ze spokojem patrzeć w przyszłość, cóż stało się tak jak się stało i pozamiatane... Ja jednak myślę, że Unia się spręży w Cz-wie, ale jak Kasprzak będzie w składzie to nie wróżę Unii nic dobrego...
Ja martwię się o swój Unibax bo wiem, że nie będzie lekko w Toronto...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 11 wrzesień 2008 - 21:14

Żużel Widzę, że nie wiesz co mówisz krzysiu :lol: Nie damy tam rady, niestety :)

KS Falubaz

#452 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 12 wrzesień 2008 - 16:52

Żużel A jak dla mnie PO to jedna wielka niewiadoma. Co prawde dane statystyczne i fakty mówią same za siebie, ale to tylko suche fakty(tym sie mozna pocieszac :)) W przypadku Falubazu jeśli chłopaki sie spasują, tor im podejdzie i będą 'dysponowani' to można liczyć na wynik. Ale to wszystko to gadka 'zależy od tego i owego'. Jednakże skłonna jestem ku teorii jak Matey, że z Unibaxami nie mamy szans :lol:

Co do Walasa to cóż - sam stwierdził po GP Daugavpils, że oglądanie GP w domu jest równie interesujące i nie będzie szczególnie ubolewał jeśli sie nie załapie. Już sie tłumaczy :)

#453 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 wrzesień 2008 - 16:28

Żużel I po GP Bydgoszczy. Byłam i oto moje refleksje. Zaczne od ''pudełkowców''. Spodziewałam sie tego, że Gollobowi noga sie powinie i pomimo świetnych 6 startów ten ostatni na 1 pkt. Taki jest sport. Ciesze sie, że wygrał Greg - chłop dobrze jeździ, sympatyczny. Był lepszy. A że Nicki był 2 to wcale nie zaskoczenie, bo Nicki na podium jest zawsze. Jest najlepszy i ma IMŚ 2008. Może i jest wredniawy ale po prostu jest dobrym riderem.

Odnośnie organizacji - bardzo słabo. Po pierwsze konieczna jest przebudowa stadionu bo na dolnych ławkach na drugim łuku(i nie tylko tam) nie widać nic. Po drugie gastronomia. Słabo zapotrzona a po cokolwiek ciepłego trzeba było czekać w kolejce 40min jak nie lepiej. Jednym słowem Bydgoszcz w kwestii organizayjnej wypada bardzo słabo. Nie wspomne o idiotycznym zachowaniu 'publicznosci' kiedy to gwizdali na Pedersena czy innych zawodników ... Troche oglady i kultury. Jeśli do przyszłego sezonu zostanie zakończona budowa toruńskiego stadionu to kto wie czy impreza z Bydgoszczy nie zostanie przeniosiona tam. Życze tego torunianom(i sobie jako kibicowi speedway'a) bo w koncu moglibysmy wypasc w oczach innych krajow jako choc troche cywilizowani. Leszno organizacyjnie też dobrze wypada ale brakuje tego drugiego miasta do dopełnienia.
Pozdrawiam, Olka

#454 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 15 wrzesień 2008 - 20:21

Żużel Huh, no i greg z ułamkiem w GP ;p wygląda na to, że czewa pożegna grega. Co do Walaska to brawo, należało mu się, tylko ciekawe jak my skład na następny rok skompletujemy :/

KS Falubaz

#455 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 15 wrzesień 2008 - 21:10

Żużel No proszę Greg i Ułamek w GP, szczere gratulacje, ale teraz i Dowhan i "kefir" Maślanka będą mieli ból głowy z układaniem zespołu, w Zielonce to nic nie wiadomo, ale odejścia Hackocka ze Złomrexu nie byłbym taki pewien, zobaczymy co kefir Marian wymyśli :lol:

Pozdrawiam, Krzysiek :)

#456 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 16 wrzesień 2008 - 15:02

Żużel Coś mi tam świta, że ułamek ma kontrakt z czwa na dwa lata, podobnie jak pedersen, ale mogę się mylić ;p

KS Falubaz

#457 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 27 wrzesień 2008 - 23:12

Żużel GP Lonigo - jedne z ciekawszych zawodow tego cyklu. Pierwsza sprawa, którą wszyscy będą 'przetrząsać' to wykluczenie Golloba z biegu półfinałowego. Cóż... Można być zmęczonym oglądając te zawody późnym wieczorem i nie dowidzieć. Ale prosze Państwa, tego jak Gollob podciął Crumpa i najechał tylnim kołem i dotknął jego kierownicy nie sposób nie zauważyć. Stąd dziwią mnie komentarze (w TV, na necie, komentarz Władka Komarnickiego) z wielkimi pretensjami co do decyzji sędziego, i sugestiami ze Crump sie polożyl... No odrobine ogłady. Bo widze że zbliża sie finał a polakom sodówka uderza do łba, że szanowny Gollob walczy o medal. Troche to obłudne.

Co do Nickiego. Sam sobie dzisiaj palucha przytrzasnął. W 2-im biegu z Fredkiem, AJ-em i B. Pedersenem szedł 'na żyletki'. Przesadził z aktorstwem w biegu z Jasonem gdzie sam sie położył, Grodzki sie połapał. I Nicki odleciał z biegu. W pozostałych biegach usilnie sie staral. Ale zabraklo. Jak widać czasem nie warto przesadzać.

Co do Freda. W 2-im biegu został wykluczony, niby słusznie. Jednak ciężko było wyjść inaczej z tej opresji bo AJ i Nicki zrobili z niego sandwich. Tzn on sie wbił w ten sandwich szturchając Nickiego. Ale może być druga opcja ze kiedy Nicki zblizył sie do niego, hak Fredki wbil sie w koło Pedersena i odkręcanie gazu nie miało znaczenia. Whatever.

Dziwne, że dzisiaj wszyscy polacy sie obudzili. Na tym wloskim torze zawsze jakies przebudzenia maja. Szkoda ze nie prezentuja takiej jazdy przez caly cykl...

I tak na koniec tego posta - moim marzeniem jest żeby w końcu zmienić komentatorów GP. Bo dzisiaj dali popis swoją gadką.

Brawa dla Hansiego :P To jest rider :P Pozdrawiam

#458 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 28 wrzesień 2008 - 13:15

Żużel Z tą sytuacją , w której uczestniczył Gollob z Crumpem to nie byłbym pewien aż tak jednoznacznej winy Tomcia (nie że go bronię ponieważ nie jestem sympatykiem Gallopa :P )

#459 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 październik 2008 - 16:30

Żużel Smutna prawda - zostały nam ostatnie boje o medale i goodbye season 2008. Niestety, jesien i zima tez maja swoje 5 minut. Przez ten czas pozostanie nam jedynie marzenie o sezonie 2009, wygranych i przegranych, zacietych walkach itp itd. Najpiekniejszym bedzie poczuc zapach metanolu po 'zimowym snie'. Ale do tego jeszcze troche czasu :P

Mecz Cze-wy z Lesznem. Gdyby nie ten pierunski 3 bieg i makabryczny upadek Collgate'a z Rico to Lwiatka mialyby szanse odskoczyc Byczkom i walczyc z Aniolami w finale. A tu kiszka, jedna wyrwa i pozamiatane. TVP Sport zaczal transmisje po tym biegu, wiec jak obejrzalam powtorke to galy wyszly mi z orbit. Jeden z gorszych wypadkow ktore widzialam. Niestety, ostatnimi czasy coraz latwiej o takie. Dobrze ze chlopakom nic sie nie stalo chociaz Collgate nie mogl dojsc do siebie.

Pytania: która drużyna z jakim kruszcem zakończy sezon? Falubaz ma teoretyczne szanse bo przy osłabionym składzie Złomrexów u siebie mamy szanse. Brak Gapy i Rico. Juniorzy bądź co bądź nie błyszczą. Ale mają za to dwie brzytwy : Świnka Pedersen i Hancock. Javowcy na szczęscie zgodzili sie żeby Fredek jechał w meczu. Zobaczymy co z Nielsem i Dobruckim. Myśle że Walas z sił nie opadł a Protas poradził sobie ze sprzętem który mu sie ostatnio rozsypał. Tak więc do boju chłopaki! A nóż brąz będzie nasz.

Co do finału - tu już kwestia 'niech wygra lepszy'. Na pewno emocji nie będzie brakować i z pewnością te mecze obejrze w TV przy herbatce:)

Pozdrawiam, Olka vel 360P :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 01 październik 2008 - 17:27

Żużel Tak to jest jak się jedzie za wszelką cenę, jeden drugiemu nie odpuszcza i bach... A, że tor był w stanie opłakanym już po 2 biegu to druga sprawa... Szczerze mówiąc bardziej nastawiałem się na finał z ekipą kefira Mariana, ale cóż jest jak jest...

19 października - na pewno będę na Broniewskiego 98 bo to mój kibicowski obowiązek, nie być na finale to grzech...

Pozdrawiam Krzysiek, bardziej znany jako krolik :P