Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#381 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 01 czerwiec 2008 - 21:58

Żużel Żal jak ja ...... chce ktoś kupić karnet na 4 mecze ''falubazu''?

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 00:00
  •  

#382 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 13:24

Żużel Jeździjcie tak dalej to mamy szanse na bonusa :lol:
chociaż nie przekonuje mnie jazda Rzeszowa, męki u siebie z wrocławiem, wczoraj z tarnowem jakby wygrali różnicą mniejszą niż 10pkt u siebie to był by wstyd przecież także to co zrobili to niemieli prawa mniej zrobić.
Co do falubazu to raczej zawsze forma takich średnich drużyn jaką jest w tym sezonie ZG faluje w przeciągu całego sezonu i powinno być jeszcze lepiej ale ciężko będzie im o półfinał jesli do play-off'ów przystąpią z niższego miejsca.

#383 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 02 czerwiec 2008 - 16:01

Żużel

Żal jak ja ...... chce ktoś kupić karnet na 4 mecze ''falubazu''?

@Matey! Nie możesz składać broni, walcz do końca... Fakt wczoraj mecz Falubazu z Lesznem można było nazwać katastrofą Zielonki, szkoda. Cóż można powiedziec tylko Zengota jechał i pewniak Dobrucki, a potem długo nic... Gratki dla Cz-wy za wygraną na trudnym terenie z Wrockiem, oraz gratki dla Rzeszowa za ładny mecz i wygraną z "Jaskółkami". Mojej macierzystej drużynie nie będe gratulował bo nie wypada :lol: Ale 14 pkt i nie pokonani :D

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#384 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 02 czerwiec 2008 - 19:05

Żużel No jak nie jak żal... Tragedia, tor powinien być atutem gospodarzy a widzę, że u nas jest odwrotnie.. W lesznie też baty na klatę, tylko mam nadzieję że będzie na styku, zresztą ten też miał być na styku.. Jak jeszcze z czwa przegramy to lipa. Coś my w genach mamy chyba już te baraże o.o

KS Falubaz

#385 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 03 czerwiec 2008 - 22:05

Żużel No rzeczywiście Zielona sie góbi . Pepe i Walasek beznadziejnie pojechali. No ale ze ja jestem za Lesznem to sie z tego ciesze, ale jednak zastanawia mnie co tam sie stało ze tak jechali słabo. mecz oglądałem w Tv i juz ze startu leszczyniacy pierwsi wychodzili. Mysle ze w Lesznie spokojnie Unia wygra.

#386 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 05 czerwiec 2008 - 19:22

Żużel Gratuluje @dziku zwycięstwa i świetnej drużyny, macie na prawde dobry klub :) Co do Falubazu - klęska na całej linii. Walas testował sprzęt dzień wcześniej na takim samym torze, i trening skończył najwcześniej. Jakoś nie odzwierciedlił tego w niedzielnym meczu... Protas jak emeryt, na dodatek walczył o punkt z kumplem z drużyny... Zengi(oprócz Dobruckiego) pojechał najlepiej ze wszystkich , był przygotowany, brawo. Dobrucki nie zawiódł. A Freddie... Jakoś mam sentyment do niego, nie przekreślam go. Myśle, że dobrze by było zmienić trenera lub wprowadzić dyscypline ale też i dobrą atmosfere. Szczególnie obcokrajowcy muszą czuć sie dobrze i mieć zapewnione warunki. A on czuje na sobie presje kibiców. Zobaczymy kiedy Iversen sie wykuruje, może sie podciągnie. Co do trenera - powinien być drugim 'ojcem'. Janas nie sprawia wrażenia jakoby miałby nim być... Nawet nie chce mu sie tyłka na tor ruszyć. I cieszy mnie zmiana w zarządzie, może jeszcze ktoś z kadry kierowniczej wyleci. Przydałoby sie. Zobaczymy jak to będzie w nd w Lesznie. Jutro na W69 trening, może sie wybiore i popatrze jak łamagi jeżdżą. Oby sie im poprawiło :)
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#387 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 20:57

Żużel

Jeździjcie tak dalej to mamy szanse na bonusa :)
chociaż nie przekonuje mnie jazda Rzeszowa, męki u siebie z wrocławiem, wczoraj z tarnowem jakby wygrali różnicą mniejszą niż 10pkt u siebie to był by wstyd przecież także to co zrobili to niemieli prawa mniej zrobić.
Co do falubazu to raczej zawsze forma takich średnich drużyn jaką jest w tym sezonie ZG faluje w przeciągu całego sezonu i powinno być jeszcze lepiej ale ciężko będzie im o półfinał jesli do play-off'ów przystąpią z niższego miejsca.

Hue hue po dzisiejszym meczu, pewnie i macie te szanse na bonusa :) Bez nickiego was jechali, a potem to już egzekucja :)

KS Falubaz

#388 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 21:40

Żużel Moim skromnym zdaniem o bonusy Wrocław Rzeszów i Tarnów nie mają co sie starac bo nie sądze zeby odrobili jakis wynik wysoko.
Toruń Leszno i Częstochowa sporo pkt za bonusy mogą zgarnąc i kto wie czy od tego nie będzie zalezec koncowa klasyfikacja. :)

#389 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 22:34

Żużel Nie wiem co napisać wsumie. Dobrze że Pedersen dojechal bo bez niego niewiele mniej bysmy przegrali. Wogóle atmosfera jest ciulowa, tor w tym sezonie bardziej nas zaskakuje niż gości. Niby 4 mocnych czewa ma i zz za Lee to jest tak jak 5ciu ale Zagar i Nicholls też nie z łapanki się dostali na tor i robią razem 8pkt i to na juniorach z czewy albo na swoich, przecież tego nie można nazwac drugą linią nawet a że nie ma lidera to tak to wygląda.

dziku,
Wrocek, Rzeszów i Tarnów wiadomo że nie mają czego szukać z Lesznem, Toruniem i Czewą, ale z Zieloną i Goszofem mają szansę tylko sytuacja jest taka, że Tarnow miał te 2 u siebie a rzeszow na wyjeździe i ma teraz szansę nawet na bonusy bo w gorzowie było -10pkt a ze ZKŻ z -13 (niepamiętam dokładnie).

#390 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 06 czerwiec 2008 - 22:49

Żużel U nas to samo Lindgren i Iversen, a tor jaki był w niedzielę to każdy widział.. Miałem wrażenie, że dzień przed meczem Unia tu trenowała a nie falubaz...

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#391 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 czerwiec 2008 - 09:27

Żużel Bo Czernicki przewidział jaki będzie tor, i zrobili podobny(betoniasty) u siebie i na takim trenowali. Przy takiej pogodzie(słońce+ wysoka temp.) tor podczas meczu zaczał sie ubijać i po kilku biegach był już niesamowity beton. Dlatego mieli już spasowane przełożenia i byli szybsi na starcie. Ponadto Czernicki był w Zielonej na torze od 6 rano i pilnował, żeby gospodarze za bardzo pod siebie toru nie zrobili. A raczej pod kapitana :) Coż, nasz trener nie chętnie swoich szarych komórek używa... Być może w końcu nastąpią zmiany..
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

#392 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 09:35

Żużel Dzisiaj ósma kolejka Speedway Ekstraligi, więc moje typy są następujące

Tarnów - Rzeszów: 55-35
Częstochowa - Wrocław: 58-32
Leszno - Zielona Góra: 55:35 (kibicuję Zielonce, ale rozum nie pozwala mi myśleć o ich wygranej...)
Gorzów - Toruń: 40:50

Pozdrawiam...
Speedway Ekstraliga - więcej mocy... :)

#393 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 09:41

Żużel No, baciory pewnie w Lesznie będą ;p

Tarnów - Rzeszów: 53:39
Częstochowa - Wrocław: 61:35
Leszno - Zielona Góra: 53:39
Gorzów - Toruń: 42:54

ajj nic nie trafiłem :/

KS Falubaz

#394 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 20:08

Żużel No dziś ciężki mecz w Gorzowie, juz w pewnej chwili zwątpiłem, myślałem, że przegramy, ale chłopaki przebudzili się w drugiej części spotkania... Gratki dla Rzeszowa, bo byćmoże mecz z Tarnowem był kluczowy jeżeli chodzi o utrzymanie w SE... Częstochowie nie ma czego gratulować, bo mieli łatwe zadanie z Wrockiem, jedynie Crump nawiązał walkę... Szkoda Zielonki bo naprawdę dobrze w Lesznie jechali i mieli realną szansę na wygranie z miejscową Unią...

Pozdrawiam krolikNH :)

#395 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 21:48

Żużel Nie mamy LIDERA z prawdziwego zdarzenia, np. Pedersen czy Holta. Gdyby takowy był to mecze w Lesznie i w Częstochowie byłyby do wygrania (Hancook i Pedersen wygrali praktycznie mecz włókniarzowi bo reszta nie jechała) Całe szczęście, że Gorzów przegrał ;d

KS Falubaz

#396 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 08 czerwiec 2008 - 21:52

Żużel Hej Unia, hej Unia hej na pełen gaz :):):)

Dzisiaj myślałem że przegrają z Zieloną ale 3 ostatnie biegi 5:1 dla Uni :)

Serce w bieli, krew w błekicie UNIA LESZNO ponad życie !!!

#397 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 09 czerwiec 2008 - 10:41

Żużel ponoć Zagar jechał na silnikach pożyczonych od Dobruckiego, na forach takie opinie się pojawiły.

#398 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 11:39

Żużel Wskrzeszam temat ponieważ dzisaj IX kolejka Speedway Ekstarligi, moje typy na tę kolejkę są następujące:

Toruń - Leszno: 50:40
Wrocław - Tarnów: 55:35
Rzeszów - Gorzów: 51:39
Zielona Góra - Cz-wa: 46:44

Pozdrawiam ;)

#399 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 20:42

Żużel Każda passa ma swój koniec... Dzisiaj przegraliśmy i z torem i z samym sobą, jednakże każdy się pogubił, ale szacun dla drużyny Lesczynskiej Unii za wygraną u Nas... Bonus zostaje u Nas dzięki Bogu... Gratki dla "Lelum Polelum" Gorzów za wygraną w Rzeszowie, Wrockowi nie ma czego gratulować, bo objechać Unię Tarnów u siebie to nie sztuka, znów szkoda mi Zielonki, znów przekichała tym razem ze "Złomiarzami" z Częstochowy...
Jeszcze raz gratulacje dla drużyny leszczyńskiej, bardzo ładne spotkanie, oby na koniec sezonu znowu w Toruniu te dwie drużyny się spotkały, ale wtedy górą już będzie tylko Unibax... :)

Pozdrawiam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#400 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5203 postów

Napisany 20 czerwiec 2008 - 20:56

Żużel Brawo janas! Prawie jak trener z jajami... Mam nadzieje ze 6.07 zobacze innego czlowieka niz janas i cichonski, nie rozumiem w ogole, czmeu u nas robia beton, jak walasek, lindgren, protas czy dobrucki wola przyczepny.. Zamiast bronowac i lac wode to my walcujemy haha. Nie ma co, baraze w zg to juz tradycja. Brawo dla Leszna, nie spodziewałem się tego.

KS Falubaz