URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    895

Widzę, że nie wiesz co mówisz krzysiu :lol: Nie damy tam rady, niestety :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

A jak dla mnie PO to jedna wielka niewiadoma. Co prawde dane statystyczne i fakty mówią same za siebie, ale to tylko suche fakty(tym sie mozna pocieszac :)) W przypadku Falubazu jeśli chłopaki sie spasują, tor im podejdzie i będą 'dysponowani' to można liczyć na wynik. Ale to wszystko to gadka 'zależy od tego i owego'. Jednakże skłonna jestem ku teorii jak Matey, że z Unibaxami nie mamy szans :lol:

 

Co do Walasa to cóż - sam stwierdził po GP Daugavpils, że oglądanie GP w domu jest równie interesujące i nie będzie szczególnie ubolewał jeśli sie nie załapie. Już sie tłumaczy :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

I po GP Bydgoszczy. Byłam i oto moje refleksje. Zaczne od ''pudełkowców''. Spodziewałam sie tego, że Gollobowi noga sie powinie i pomimo świetnych 6 startów ten ostatni na 1 pkt. Taki jest sport. Ciesze sie, że wygrał Greg - chłop dobrze jeździ, sympatyczny. Był lepszy. A że Nicki był 2 to wcale nie zaskoczenie, bo Nicki na podium jest zawsze. Jest najlepszy i ma IMŚ 2008. Może i jest wredniawy ale po prostu jest dobrym riderem.

 

Odnośnie organizacji - bardzo słabo. Po pierwsze konieczna jest przebudowa stadionu bo na dolnych ławkach na drugim łuku(i nie tylko tam) nie widać nic. Po drugie gastronomia. Słabo zapotrzona a po cokolwiek ciepłego trzeba było czekać w kolejce 40min jak nie lepiej. Jednym słowem Bydgoszcz w kwestii organizayjnej wypada bardzo słabo. Nie wspomne o idiotycznym zachowaniu 'publicznosci' kiedy to gwizdali na Pedersena czy innych zawodników ... Troche oglady i kultury. Jeśli do przyszłego sezonu zostanie zakończona budowa toruńskiego stadionu to kto wie czy impreza z Bydgoszczy nie zostanie przeniosiona tam. Życze tego torunianom(i sobie jako kibicowi speedway'a) bo w koncu moglibysmy wypasc w oczach innych krajow jako choc troche cywilizowani. Leszno organizacyjnie też dobrze wypada ale brakuje tego drugiego miasta do dopełnienia.

Pozdrawiam, Olka


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Huh, no i greg z ułamkiem w GP ;p wygląda na to, że czewa pożegna grega. Co do Walaska to brawo, należało mu się, tylko ciekawe jak my skład na następny rok skompletujemy :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No proszę Greg i Ułamek w GP, szczere gratulacje, ale teraz i Dowhan i "kefir" Maślanka będą mieli ból głowy z układaniem zespołu, w Zielonce to nic nie wiadomo, ale odejścia Hackocka ze Złomrexu nie byłbym taki pewien, zobaczymy co kefir Marian wymyśli :lol:

 

Pozdrawiam, Krzysiek :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Coś mi tam świta, że ułamek ma kontrakt z czwa na dwa lata, podobnie jak pedersen, ale mogę się mylić ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

GP Lonigo - jedne z ciekawszych zawodow tego cyklu. Pierwsza sprawa, którą wszyscy będą 'przetrząsać' to wykluczenie Golloba z biegu półfinałowego. Cóż... Można być zmęczonym oglądając te zawody późnym wieczorem i nie dowidzieć. Ale prosze Państwa, tego jak Gollob podciął Crumpa i najechał tylnim kołem i dotknął jego kierownicy nie sposób nie zauważyć. Stąd dziwią mnie komentarze (w TV, na necie, komentarz Władka Komarnickiego) z wielkimi pretensjami co do decyzji sędziego, i sugestiami ze Crump sie polożyl... No odrobine ogłady. Bo widze że zbliża sie finał a polakom sodówka uderza do łba, że szanowny Gollob walczy o medal. Troche to obłudne.

 

Co do Nickiego. Sam sobie dzisiaj palucha przytrzasnął. W 2-im biegu z Fredkiem, AJ-em i B. Pedersenem szedł 'na żyletki'. Przesadził z aktorstwem w biegu z Jasonem gdzie sam sie położył, Grodzki sie połapał. I Nicki odleciał z biegu. W pozostałych biegach usilnie sie staral. Ale zabraklo. Jak widać czasem nie warto przesadzać.

 

Co do Freda. W 2-im biegu został wykluczony, niby słusznie. Jednak ciężko było wyjść inaczej z tej opresji bo AJ i Nicki zrobili z niego sandwich. Tzn on sie wbił w ten sandwich szturchając Nickiego. Ale może być druga opcja ze kiedy Nicki zblizył sie do niego, hak Fredki wbil sie w koło Pedersena i odkręcanie gazu nie miało znaczenia. Whatever.

 

Dziwne, że dzisiaj wszyscy polacy sie obudzili. Na tym wloskim torze zawsze jakies przebudzenia maja. Szkoda ze nie prezentuja takiej jazdy przez caly cykl...

 

I tak na koniec tego posta - moim marzeniem jest żeby w końcu zmienić komentatorów GP. Bo dzisiaj dali popis swoją gadką.

 

Brawa dla Hansiego :P To jest rider :P Pozdrawiam


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Z tą sytuacją , w której uczestniczył Gollob z Crumpem to nie byłbym pewien aż tak jednoznacznej winy Tomcia (nie że go bronię ponieważ nie jestem sympatykiem Gallopa :P )


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Smutna prawda - zostały nam ostatnie boje o medale i goodbye season 2008. Niestety, jesien i zima tez maja swoje 5 minut. Przez ten czas pozostanie nam jedynie marzenie o sezonie 2009, wygranych i przegranych, zacietych walkach itp itd. Najpiekniejszym bedzie poczuc zapach metanolu po 'zimowym snie'. Ale do tego jeszcze troche czasu :P

 

Mecz Cze-wy z Lesznem. Gdyby nie ten pierunski 3 bieg i makabryczny upadek Collgate'a z Rico to Lwiatka mialyby szanse odskoczyc Byczkom i walczyc z Aniolami w finale. A tu kiszka, jedna wyrwa i pozamiatane. TVP Sport zaczal transmisje po tym biegu, wiec jak obejrzalam powtorke to galy wyszly mi z orbit. Jeden z gorszych wypadkow ktore widzialam. Niestety, ostatnimi czasy coraz latwiej o takie. Dobrze ze chlopakom nic sie nie stalo chociaz Collgate nie mogl dojsc do siebie.

 

Pytania: która drużyna z jakim kruszcem zakończy sezon? Falubaz ma teoretyczne szanse bo przy osłabionym składzie Złomrexów u siebie mamy szanse. Brak Gapy i Rico. Juniorzy bądź co bądź nie błyszczą. Ale mają za to dwie brzytwy : Świnka Pedersen i Hancock. Javowcy na szczęscie zgodzili sie żeby Fredek jechał w meczu. Zobaczymy co z Nielsem i Dobruckim. Myśle że Walas z sił nie opadł a Protas poradził sobie ze sprzętem który mu sie ostatnio rozsypał. Tak więc do boju chłopaki! A nóż brąz będzie nasz.

 

Co do finału - tu już kwestia 'niech wygra lepszy'. Na pewno emocji nie będzie brakować i z pewnością te mecze obejrze w TV przy herbatce:)

 

Pozdrawiam, Olka vel 360P :P


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Tak to jest jak się jedzie za wszelką cenę, jeden drugiemu nie odpuszcza i bach... A, że tor był w stanie opłakanym już po 2 biegu to druga sprawa... Szczerze mówiąc bardziej nastawiałem się na finał z ekipą kefira Mariana, ale cóż jest jak jest...

 

19 października - na pewno będę na Broniewskiego 98 bo to mój kibicowski obowiązek, nie być na finale to grzech...

 

Pozdrawiam Krzysiek, bardziej znany jako krolik :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

ale wy z tymi pozdrowieniami >.> ;p

 

czasami sezon kontraktow jest bardziej emocjonujący niż jazda ;d Widzę, że prezes nie zardzewiałej kompletuje skład. Już się cieszą, że Holta i gollob podpiszą, a się nie zdziwie jak psikusa wytną ;p Zbowidy już w składzie widzieli crumpa, pedersena, hampela kasprzaka i ciekawe kogo jeszcze :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Władkowi ta super kadra po nocach sie śni. Marzenia. Za PK-eja(bądź co bądź troche już przejeździł, raczej na pierwszą lige sie zdaje) sypnął 1 mln PLN. Peter zimą pracuje na koparce więc jak usłyszał o $ to z koparki o mało co nie wypadł :P

Nie zdziwie sie jak Holtański i Gollob pokażą Władkowi znany z angielska gest i umówią sie z L.Tillingerem. W sporcie różne rzeczy sie zdarzają, tymbardziej jeśli chodzi o $ :P

 

U nas wielkich reform raczej nie bydzie. No może Nielsa pożegnają. Ale to sie zobaczy :)

 

Pozdrawiam :) (Matey, to pozdrowienie specjalnie dla Ciebie :))


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

To było piękne Myszka Miki zezłomowała Cze-wę, teraz w niedzielę jedźcie ich tylko dognieść :P A my kierunek Leszno 1 mecz finałowy (nadal się zastanawiam dlaczego nie odbył się wczoraj, przecież można było już jechać... :P )


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Na Władka mówie teraz 'komar-zbowidowiec'. Żałosny gość. Jego kochana staleczka dostała ''wpieprz'' dwa razy od Falubazów ale on powinien jeszcze raz osobiście taki otrzymać. Ale co tu sie nerwować - chłop leczy swoje kompleksy zgryźliwymi komentarzami...

 

Przegląd Sportowy wyniuchał, że Rafi nie pojechał w niedzielnym meczu bo zaczął negocjacje z komarem(lub odwrotnie) i Dowhango odsunął. Jeszcze na derbach w Gorzydłowie Komar powiedział do Rafiego 'Będziesz mój'. We will see.

 

O meczu nie będe sie rozwlekać :o Po prostu miazga. Być może lwiątka dostały po łapskach od losu za wcześniejsze szachrajstwa...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

BRĄZ ;*

 

Fajny finał wczoraj był, ale myślę, że będzie tak jak mówiłem przed sezonem, czyli złoto dla Torunia ;p nam brakuje takiego czestochowskiego hancocka, unibaxowego andersena czy leszczynskiego adamsa :o


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Emocje przed meczem były wielkie, podczas meczu to adrenalina nieźle mi podskoczyła... :o Wielkie brawo dla chłopaków

 

PS. Bilet na mecz rewanżowy już kupiony :) No i oczywiście gratulacje od włodarzy z Torunia :D dla drużyny z Myszką Miki na plastronie za zdobycie brązowego medalu DMP :o

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Mamy ten brąz :o I oby sukcesywnie dążyć do wyższych stopni na podium ! :o


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Dziś na Wrocławskiej 69 oficjalnie zakończyliśmy sezon :) 10 biegów to taki deser i zachęta na przyszły sezon.

 

Ciesze sie, że skład pozostał w niezmiennej formie. Jeśli tylko przez cały przyszły sezon zawodnicy będą spasowani do własnego toru i nie będziemy mieć przykrych niespodzianek w postacji kontuzji to można spodziewać sie dobrych rezultatów.

 

Myśle, że podpisanie 2-letniego kontraktu z Nielsem to nie jest pomyłka, jeśli tylko chłopak dobrze przygotuje sie do sezonu to powinien śmiegać. Kontrakt z Fredką to też dobre posunięcie, oby obydwaj stranieri spisywali sie w przyszłym sezonie.

 

Jak na razie możemy tylko śledzić doniesienia w postaci 'kto? gdzie? za ile? na ile?'' itd :P Mam nadzieje, że zima minie prędko i już na wiosne znów będziemy mogli powąchać metanol. Pozdrawiam wszystkich, Olka vel 360P :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pozwolę dołączyć się do tematu.

Interesuję się żużlem. Jestem kibicem Polonii Bydgoszcz.

Z przyjemnością chodzę na mecze ligowe własnej drużyny no i miałem okazję być kilkakrotnie na cyklu Grand Prix.

Liczy się dobra zabawa i zdrowa rywalizacja.

Nie toleruje przejawów chamstwa na stadionach. Każdej drużynie i jej kibicom należy się szacunek.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Już jutro rozpoczynamy rozgrywki Ekstraligi 2009 ;) Niektórzy twierdzą, że beda one bardziej zaciete niz kiedykolwiek. Mamy Gdańsk i Bydgoszcz jako 'staro-nowych'. Zobaczymy, czy beda w stanie namieszac.

 

Na Wrocławskiej 69 przygotowania były solidne. Dziś byłam na treningu - Protas i Dobrucki są bardzo szybcy, mają dobrze spasowany sprzet, mocne silniki i oby tak bylo w sezonie. Walasowi troche brakuje, ale sam twierdzi że postawił na 'to co sprawdzone'. Fredek daje rade, ale jego starty są troche słabe. Zengi również pozytywnie. Jest szybki, i start ma bardzo dobry. Nie wiadomo co z Nielsem, bo zrobił tylko kilka kółek.

 

Co do ciekawostek technicznych - na torze pojawił się Same Explorer 100 i nowa polewaczka Iveco :D Teraz już troche lepiej będziemy wyglądać ;) Dzisiaj przebili przednią opone w proximie, obserwowałam jej demontaż :) Pozdrawiam


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

U nas w Toruniu wyjechali wczoraj na nowy tor - pare kółek zrobili - zobaczymy jak to będzie wyglądało już w rozgrywkach ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

coś mi się wydaję, że na ten nowy stadion się przejadę ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj