URSUS5314

Żużel

Polecane posty

360P    4

No i masz @Matey - Wrocek przegrał ;) Jesteśmy lucky looserem. Leszno troche sie pomyliło wrzucając na repertuar piosenke 'To już jest koniec'. Pospieszyli sie :)

 

Teraz tylko Cze-wa walczy z silnikiem Jeleniewskiego byle jechać z nami :) Zobaczymy czy te 4 pkt-y odlecą z konta Wrocławia. Właściwie to może lepiej żeby jechać z Cze-wą bo z nimi można liczyć na cud ;) Play-offy - to jest to :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No nie, Unibax z Falubazem będzie jechał echhh :/;) A mi sie marzył finał Torunia z Zielonką... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

liczyłem ze w półfinale będzie Toruń Leszno ;)

myśle że Toruń łatwiej jest pokonać niz Częstochowe.

i teraz mi sie wydaje ze zowu z Zieloną sie spotkamy w walce o brązowy medal.

Ale wierze ze pokonamy Częstochowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

@dziku to są Play-Off, tu nie ma kwestii z kim łatwiej czy trudniej, to jest loteria, wszystko może się zdarzyć... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no wiem wiem ;)

ale w Toruniu juz wygraliśmy jako pierwsi :)

a z Częstochową tylko u siebie a u nich wysoko dostaliśmy. i Czuje ze tym razem będzie to samo ;/

ale Gapiński juz jeździ a to jest im nie na ręke bo Hencock i Pedersen nie pojadą juz 6 biegów.

wszystko sie rozstrzygnie w niedziele ;)

fajnie jakby była powtórka z tamtego roku i Finał Leszno-Toruń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

W ogóle niech ekipa "kefira" Mariana się schowa... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Już jutro początek zmagań rzeszowskiej Stali o pozostanie w elicie.

 

Cytat z gazety: "W Rzeszowie nikt nie wątpi, że spadną Buczoki, w Tarnowie, że Brzeszczoty" ;) , chociaż teraz nazywają nas ukraińcami hahaha a krakowie pewnie na nich samych tak mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Unia Leszno-Włókniarz Częstochowa

jak sie pogoda nie zepsuje to jade na ten mecz ;) napewno będzie ciekawie.

Hancock

Gapiński

Ułamek

Richardson

Pedersen

Szczepaniak

Bridger

 

Kasprzak

Baliński

Adams

Batchelor

Hampel

Pawlicki

Pawlic

ciekawe kto wygra mam nadzieje ze Leszno ale nie ma co ukrywac ze będzie cięzko.

w Zielonej myśle ze Toruń wygra.

i Znowu sie spotkamy z Zieloną w walce o brąz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Cóż mogę powiedzieć... Gratuluję Falubazowi objechania mojej drużyny, byliście mocniejsi od nas po prostu, ale niestety tor w Zielonce pozostawiał wiele do życzenia... Oczywiście nie żebym wszystko zrzucał na tor, bo chłopaki też troszkę zawiedli, ale w końcu to na torze się jedzie... Teraz rewanż w Toronto, oby udany...

 

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam, Krzysiek


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Czy ja wiem Krzysiu czy można mieć obiekcje dla toru? Powiedzmy sobie wprost, że gospodarz zawsze wykorzystuje atut własnego toru, i to jest jasne. Tor jest regulaminowy dopóki dopóty nie stwarza zagrożenia dla zawodników. Stępniewski stwierdził, że musiało być coś nie tak skoro Zengota czy Miedziński nie składali sie w łuk. W przypadku Zengoty można stwierdzić, że byl poobijany po MPPK w Toruniu, tor był na tyle ciężki że nie mógł utrzymać motoru i był po prostu słaby. Miedziński sam stwierdził, że pogubił sie i w pewnym momencie nie wiedział co i jak. Z kolei Jaguś ' Jagoda' tłumaczył że tor był równy dla wszystkich z tym że trudny i przyczepny. Siedziałam na samym dole trybuny także widziałam jak ten tor był robiony, i sądze że niebezpieczniejszy tor był na Tarnowie bo był dziurawy, wczoraj był po prostu trudny.

 

Chłopaki spisali sie super. Walas miał dobre starty, Fred startowcem nie jest choć z 2 pola (które szło najlepiej) śmigał a z nieudanych startów nadrabiał na dystansie. Protas bez zarzutów choć rozdrażniło mnie to gdy zepchnał Fredke, który był już dosyć napędzony i może bieg byłby na 4:2. Dla Luddego tor zdecydowanie za trudny, musi sie jeszcze dobrze objeździć.

 

Co do meczu Leszno - Cz-wa nie zdziwiła mnie wygrana Leszna bo oni doskonale wykorzystują atut własnego toru i są zawsze świetnie spasowani. Zobaczymy czy Cz-wie uda sie ta jedenastke odrobić.

 

W Toruniu rewanż będzie z pewnością mega- trudny i tu góre może brać opcja pesymistyczna. But this is sport, never say never ;)

 

Pozdrawiam, Ola


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Trudno się nie zgodzić z Twoimi uwagami, w sumie teraz to już są to tylko teoretyczne dywagacje, zmiany wyniku nie będzie, trzeba odjechać super rewanż i tyle...

Mam nadzieję, że uda mi się wybrać do Toronto na rewanż...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

przyznam szczerze ze zdziwiła mnie wygrana Zielonej. "napinacze" z Torunia wkońcu zostali troche przygaszeni. Są strasznie pewni ze wygrają. i nie zdziwie sie jeśli Toruń nie nadrobi tej straty u siebie.

a Co do Leszna to był piękny mecz najlepszy w tym sezonie. Pawlicki jest niesamowity. w Jednym biegu o centymetry przegrał z Pedersenem i tylko przez to ze Pedersen mu zajechał jak widział ze ten go wyprzedza. Tak samo Nicki zrobił z Balińskim jak zaczął wyprzedzac Pedersena.

W Częstochowie musimy miec dobrą taktyke i uważac zeby za duzo nie stracic. 11pkt to ani mało ani dużo.

Pozdrawiam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Fajnie, że udało się wygrać, ale tego półfinału to raczej nie przejdziemy niestety. Tak czy siak jest dobrze, pewnie w meczu o 3 miejsce spotkamy się z lesznem chyba i tu będzie ciekawie ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

dzisiaj w Brązowym Kasku Pawlicki miał wypadek. I to juz koniec sezonu dla niego. Ma złamaną ręke, we wtorek ma miec operacje i 2-3 miesiące przerwy. Wiec w Częstochowie nic nie zwojujemy z Robertem Kasprzakiem w składzie. Wiec z Zielonką spotykamy sie znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Czeka nas żużlowy weekend - GP Bydgoszczy w sobote, a w niedziele GP Challenge w ZG i Łańcuch Herbowy Ostrowa Wlkp ;) Myślał ktoś z Was o wybraniu sie na GP Bydgoszczy lub Challenge lub do Ostrowa? Może uda mi sie bryknąć do Bydgoszczy, to już byłoby moje drugie GP 'live' w sezonie ;) To drugie czyli Challenge to będzie niewypał gł. ze wględu na cene biletów ;/ Ja choć stadion mam prawie pod nosem wole obejrzeć tą impreze w TV. A będe cieszyć sie jeszcze bardziej jeśli jakaś telewizja będzie transmitowac zawody z Ostrowa. Tam obsada jest ciekawsza, i jeśli będzie tor dobry do walki to może być dobre widowisko :) Zobaczymy jak naszym Falubazistom pójdzie w zawodach : Walas i Niels w Challenge'u, Freddie w GP Byd. i w Ostrowie, Protas również w Ostrowie. We will see :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Yyy kto się pomylił ? Do kogo w ogóle kierujesz swoją wypowiedź, że się tak zapytam O.o Domyślam się, że chodzi Ci o to, że NOWE tematy nie związane z rolnictwem NIE BĘDĄ akceptowane, ale zobacz na datę założenia tego tematu..

 

@360P

 

Po ile są bilety na ten challenge ? Oby niels jak zwykle wywalczył na naszym torze norme, czyli 4-5 punktów i będę zadowolony ;) zresztą może i nawet wejść do GP, ja i tak nie widzę dla niego miejsca w składzie na następny rok ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Z moich informacji wynka, że na nienumerowane - 90zł, a na numerowane 120zł . Jak dla mnie przesada ;) Ponadto Challenge dostaliśmy fartem bo gdyby nie korupcja w Ostrowie to zawody byłyby tam ;)

 

@Dominator80 bardzo miło, że troszczysz sie o nasze forum i zasady jego funkcjonowania ale najpierw mogłeś zerknąć na date założenia tematu :)

 

I jeszcze jedno - nie pomyliłeś ale pomyliłaś :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
żużel nie jest wogle związany z rolnictwem to nie wiem po co ten temat bez sensu może się pomyliłeś

 

Wielka prośba do Ciebie i innych, czytajcie ze zrozumieniem, to już będzie połowa sukcesu...

 

Co do spraw speedway'skich ;) to powiem, że mam w miarę blisko do Bydzi, ale jakoś się nie kwapię zbytnio żeby pojechać "za miedzę" na GP, po prostu to typowy odruch kibica toruńskiego Apatora ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Z moich informacji wynka, że na nienumerowane - 90zł, a na numerowane 120zł . Jak dla mnie przesada :lol: Ponadto Challenge dostaliśmy fartem bo gdyby nie korupcja w Ostrowie to zawody byłyby tam :)

 

@Dominator80 bardzo miło, że troszczysz sie o nasze forum i zasady jego funkcjonowania ale najpierw mogłeś zerknąć na date założenia tematu :)

 

I jeszcze jedno - nie pomyliłeś ale pomyliłaś :)

 

Hahaha, no to nieźle, ciekawe ile kibiców na to przyjdzie :) A widzę, że w lesznie nieciekawa sprawa się robi na lini Czecze- Pawlicki. Szkoda tej jego kontuzji bo wyrastał naprawdę genialny zawodnik.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Robi sie, że tak powiem gorąco na linii Przemek - Czesiek. Czesiu mówi : ''trzeba ująć gaz'', Przemek mówi : ''na żużlu gazu sie nie ujmuje''. Ale do krawężnika to ściąć już nie można... Nie dość, że Kasprzaki gryzą Czesia po nogach żeby Robercika częściej na meczach puszczać to teraz jeszcze Pawlicki na karku, i masz babo placek :) Kibice Unii Leszno nie miejcie mi to za złe, ale takie rzeczy slyszałam i o nich również czytałam :lol:


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

O widzę młody Patryk Dudek się pokazuję powoli :lol: Oby tak dalej. Pewnie drugi Pawlicki to nie będzie, ale narazie jest dobrze :) Walas się wywalił w Rosji, przed GP challenge będzie poobijany. Nie wiem czy to dobrze czy źle ? Z jednej strony nie zajmie miejsca w klubie komuś z GP, ale z drugiej strony bardzo mu się to należy moim zdaniem. Zawsze można kogoś z poza GP wziąć, kto wie, może Holta będzie poza 8 ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Czarnecki zażuca Staremu Pawlickiemu ze młody za ostro jeździ ( i troche ma racje bo np. w ostatnim meczy z Cze-wą tez ostro jechał i w jednym biegu z Hampelem sie szczepili motorami i mało co nie lezeli obydwaj)

no to teraz Robercik będzie musiał 3 biegi jeszcze w tym roku pojechac ( juniorskie biegi w 3 meczach które zostały do końca sezonu) bo pozostałe Pawlic pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No kontuzja Pawlickiego bardzo skomplikowana, niestety chłopak już ma po sezonie, a patrząc na jego występy można było ze spokojem patrzeć w przyszłość, cóż stało się tak jak się stało i pozamiatane... Ja jednak myślę, że Unia się spręży w Cz-wie, ale jak Kasprzak będzie w składzie to nie wróżę Unii nic dobrego...

Ja martwię się o swój Unibax bo wiem, że nie będzie lekko w Toronto...


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj