Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#321 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 19:35

Żużel Mały szantaż nikomu nie zaszkodzi, a to co Tarnow odwalil... i Ekstraliga im przytaknela :D Zobaczymy czy teraz przytaknie z wizją płacenia sporej kary dla TV.
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 18:14
  •  

#322 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 19:43

Żużel No Tarnów jest cienki jak barszcz i będą się łapać wszystkich chywtów aby zdobyc punkty u siebie na takich drużynach jak Zielona, Wrocław, Rzeszów, może Gorzów.

#323 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 12 kwiecień 2008 - 21:20

Żużel Moim zdaniem nie robi wiochy. Nie wiem czy to pewne, ale gdzieś czytałem, że mają potwierdzenie z instytutu meterologicznego, że od dwóch dni nad tarnowem nie padało. Jeżeli teraz ta śmieszna ekstraliga tego nie potępi to zobaczysz ze za rok czy dwa znajdzie się więcej klubów co zrobi tak jak tarnów.. Dowhan nie chce puścić tego płazem, niech się przeciwstawia i dobrze. Jak np. tarnów zrobił by taki wałek na rzeszowie to byłbyś tego samego zdania co ja :D Telewizje napewno wpuści tu nie ma bata :D Chce zagrozić, żeby więcej ludzi przyszło na mecz a to się równa większy zysk. Tarnów posłużył się niedorobionym regulaminem i myśli, że wygra z nami. Mam nadzieję ze nie wygra.. Zrobili w chu** 1.5tys kiboli co jechali na mecz 400km. Tak to już jest jak się nie jest w stanie walczyć w ekstralidze to się walczy przy zielonym stoliku. Nawet Cieślak mówi, że ten to jest chore. No i ma racje.

KS Falubaz

#324 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 12 kwiecień 2008 - 21:30

Żużel Falubaz ma moje pełne poparcie to co Tarnów zrobił to żeneda, jakieś plugawe przedstawienie to było... :D A mądra Ekstraliga S.A. klapki na oczach i trzyma stanowisko "Jaskółek"... :angry:

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#325 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 10:33

Żużel Tarnów powinien taką kare za to dostac zeby sie niepozbierał!! Przecierz to wszystko było zaplanowane. Dryml nawet nie jechał na mecz bo wiedział ze nie będzie.

a dzisiaj 2 kolejka ja stawiam tak :
Rzeszów -Leszno : 32-58 ( albo jeszcze wyżej)
Wrocław-Toruń : 35-55
Częstochowa-Tarnów : 60-30
Zienona- Gorzów : 46-44
wczoraj Gorzów wygrał z Wrocławiem 53-40

a wy jak typujecie ??:D

#326 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 10:45

Żużel

Nawet Cieślak mówi, że ten to jest chore. No i ma racje.

Chory jest regulamin, bo jak można odgórnie ustalać datę zawodów?! Kawicki(rzeczniki ZKŻ) rozmawiał z prezesem Unii a ten od razu miał ustalony termin. Unia doskonale wiedziała, że tego 14.04 nasi zawodnicy będą jeździć w lidze angielskiej. Ponadto na rozegranie meczu jest 28 dni (są wolne niedziele w tym czasie). A Ekstraliga zamyka oczy i udaje ślepego. Jak Cieślak powiedział - w piłce Fryzjer, w żużlu Golibroda..
"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

#327 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 11:13

Żużel Niestety Ekstraliga Żużlowa S.A. zaczyna przeradzać się w bagno... :D

Dziś druga kolejka Speedway Ekstraklasy więc typuje:
Rzeszów - Leszno: 35:55
Wrocław - Toruń: 38:52
Częstochowa - Tarnów: 60:30
Zielona Góra - Gorzów: 50:40

Pozdrawiam :D

#328 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 11:59

Żużel Mój typ :D

Rzeszów - Leszno 38:52
Wrocław - Toruń 40;50
Częstochowa - Tarnów 65:25 (żeby dostali jeszcze więcej kombinatory jedne :D )
Zielona Góra - Gorzów 52:38

Jeszcze 5,5h do najciekawszego (moim zdaniem) meczu tej kolejki ;]

Pozdrawiam.

KS Falubaz

#329 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 12:12

Żużel miałem na myśli ewentualne niewpuszczenie telewizji.
a coś mi się wydaje, że na tarnów wystarczą protas, walas i rafi :D
ale na pewno powinni to wyjaśnić jakie były kulisy odwołania meczu a już napewno powinni wcześniej ogłosić odwołanie meczu. rzeszów i tak jest na nich cięty (chorągiewka po 3cim okrążeniu i podobno jeszcze gollob oba koła na lini), zresztą wiadomo że to derby i jak każde wywołują emocje. rzeszów też pokombinował 2 lata temu z torem, że tarnów nie wyszedł z 20stki :D także każdy robi jak może pod siebie jeśli ma słabszy skład niż drużyna przeciwna.

Rzeszów - Leszno 42:48 (brak Nichollsa)
Wrocław - Toruń 39:54
Zielona Góra - Gorzów 46:44
Częstochowa - Tarnów 60:31

#330 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 19:49

Żużel Pięknie w skrócie :D Leszno pokonało Rzeszów 65-27 :D
Częstochowa - TArnów-63-23
Wrocław-Toruń-41-48
Zielona-Gorzów-53-39

:D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#331 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 20:42

Żużel Na kolana na kolana raz dwa trzy :D. Fajnie było, brawo Cz-wa, Leszno i Toruń. Jutro jedziemy zdobyć tarnów :D. Szkoda ze Fredrik troszkę słabo. W gorzowie punktuje tylko trójka, karlson, holta, golop a reszta 0. Fajnie było na meczu poza tym, że po 30 min nie było miejsca :PP

KS Falubaz

#332 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 20:51

Żużel Obawiałem sie tego toru we Wrocławiu, to co znowu odp***dolił Cieślak czyli "narodowy polewaczkowy" to przekracza pojęcie ludzkie... Ale ważne, że Unibax górą mimo widocznych problemów (jak zawsze we Wrocławiu z resztą) :D
Brawa dla Falubazu za ciekawy mecz, Lesznie i Częstochowie nie ma w sumie czego gratulować bo wygrać z takimi przeciwnikami to nie sztuka... :D

#333 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 13 kwiecień 2008 - 21:53

Żużel

Na kolana na kolana raz dwa trzy :D. Fajnie było, brawo Cz-wa, Leszno i Toruń. Jutro jedziemy zdobyć tarnów :D. Szkoda ze Fredrik troszkę słabo. W gorzowie punktuje tylko trójka, karlson, holta, golop a reszta 0. Fajnie było na meczu poza tym, że po 30 min nie było miejsca :PP

Mecz był super!. Nie ma co narzekać na Fredke, później spasował przełożenia i zaskoczył. Wynik taki akuratny, super oprawa i pokaz sztucznych ogni! Jak dla mnie elegancko.
'Oto Co Znaczy Fanatyzm Po Tej Lubuskiej Ziemi Stronie.."

#334 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 06:09

Żużel

Mecz był super!. Nie ma co nażekać na Fredke, później spasował przełożenia i zaskoczył. Wynik taki akuratny, super oprawa i pokaz sztucznych ogni! Jak dla mnie elegancko.
'Oto Co Znaczy Fanatyzm Po Tej Lubuskiej Ziemi Stronie.."

przypatrzcie się temu uważnie gorzowskie gamonie :D . Słyszałem, że Gorzów się bił między sobą :D ? Nie wiem bo nie widziałem hehe. Dobrucki strzał w 10. Mamy 5 równych seniorów do tego Zengota. A w Gorzowie ? Holta i Golop. (Golop +karlson+holta = 32 punkty) Z takim teamem to nie wiem gdzie na wyjeździe mogą wygrać poza Tarnowem i Rzeszowem. Ciekawe kiedy będzie powtórka w TV :/ Toruń jakoś strasznie równo pojechał, ale wygrali :D Brawa dla Jędrzejaka za 15 w takim meczu to nie lada wyczyn. Leszno potwierdza klase :D Kiedy mecz Leszno-Toruń ? To będzie dopiero mecz :D
Pozdro

KS Falubaz

#335 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 13:32

Żużel

przypatrzie się temu uważnie gorzowskie gamonie :D . Slyszałem, że gorzów się bił między sobą :D ? Nie wiem bo nie widziałem hehe. Dobrucki strzał w 10. Mamy 5 równych seniorów do tego Zengota. A w Gorzowie ? Holta i Golop. (Golop +karlson+holta = 32 punkty) Z takim teamem to nie wiem gdzie na wyjeździe mogą wygrać poza Tarnowem i Rzeszowem. Ciekawe kiedy bedzie powtórka w TV :/ Toruń jakoś strasznie równo pojechał, ale wygrali :D Brawa dla Jędrzejaka za 15 w takim meczu to nie lada wyczyn. Leszno potwierdza klase :D Kiedy mecz Leszno-Toruń ? To będzie dopiero mecz :D
Pozdro

Nie widziałam, być może sie potłukli :) Co do powtórki to chyba dziś w nocy o 1:25 na regionalnej TVP3, i na TVP Sport ale nie wiem o której. Jezeli Gorzów będzie tak jeździł to za wiele nie wyjeździ...

#336 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 18:06

Żużel Ale męka w tarnowie..

KS Falubaz

#337 Share 360P

360P

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 14 kwiecień 2008 - 19:04

Żużel Dali rade chłopcy :D Tarnów nie potrzebnie kombinował, bo i tak przegrali. Oby z Protasem wszystko ok było :D

#338 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 15:53

Żużel Jak zwykle bezkarność.. Należało się spodziewać, że pan komisarz oleje temat :) Mogę sie założyć, że w przyszłości będzie więcej takich przykładów (Nie rozegranie I kolejki DMP) No trudno, sędzia też nic nie widział, nic nie słyszał, wszystko było ok.

Huhu w niedziele do Toruniaa :) Jak będzie 49:41 to uznam ten wynik za sukces ;).

KS Falubaz

#339 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 16:01

Żużel No @Matey nasze kluby w niedziele walczą... :) Ale Unibax Falubaza lubi więc widowisko powinno byc zarąbiste, stawiam na wygraną Unibaxu 50:40, bedzie ciężko z wami wygrać... ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#340 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 19 kwiecień 2008 - 22:53

Żużel no to jutro Unia kontra Unia hehe kolejny pogrom sie zapowiada ;) Leszo - Tarnów mysle ze Tarnów z 30 nie wyjdzie.
Toruń chyba minimalnie wygra z Zieloną
Rzeszów - Wrocław -> tu bym na wrocław stawiał i to nawet wysoko mogą wygrac
CZęstochowa-Gorzów -> zdecydowanie Częstochowa.

pozdrawiam! :)