Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 31 październik 2007 - 16:48

Żużel Pedersen to dusigrosz jakich mało. Lubie go, ale Adamsowi on niedorasta do pięt pod względem przywiązania do klubu.. 2 bańki na dziendobry, 10 tysiaczkow za przyjazd na mecz, 5 tysiaczkow za punkcik. Wybije sobie palca i co przyjedzie na mecz ? Nie. Dobrucki wybierze albo Gorzów albo zielonke. Golop niech sobie idzie do Rzeszowa, ale pamiętacjcie, że w pakiecie macie też jacusia :D (nie całkiem gratis) Ciekawi mnie sprawa holty.. Ja mówie, że tym 5 zawodnikiem albo będzie dobrucki/bjerre/holta. Słyszałem, że ma być jakis przepis, że limit dwóch zawodników z GP nie dotyczy Polaków. ( Tak jak to było z Hampelem rok temu) Wrocek i Tarnów sie sypie. Jak nicki w czwie to dobrze, bo jeżeli prezes sciaga pedersena to chyba walasek zostanie w zielonej ;d

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 00:03
  •  

#262 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 31 październik 2007 - 21:47

Żużel Tarnów juz upada!! Kołodziej tez chce odejśc chyba do Częstochowy.

#263 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 01 listopad 2007 - 11:02

Żużel

Golop niech sobie idzie do Rzeszowa, ale pamiętacjcie, że w pakiecie macie też jacusia :)

hahaha dobre, 10/10 :D

#264 Share Matias89

Matias89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 15:54

Żużel

hahaha dobre, 10/10 :D

własnie tez doszły mnie słuchy ze Gollob ma byc w rzeszowie!!!
Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

#265 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 02 listopad 2007 - 16:14

Żużel No to dobrucki albo u nas albo w gorzowie ;p. Może wypożyczcie jacusia gorzowianom bo tak sie napalili na pedersena, a tu zonk, Komarnicki spieprzył sprawe i nicki w cz-wie. Tak czy siak Gollob ma jeździć w gorzowie, czyli chodzi o jacusia :D Ciekawe jak tam sprawa holty/walaska, ciekaw jestem co zrobi GreG. Jeszcze nie ma listy transferowej a nie ma już kogo kupić, Sullivan w Toruniu, Andersen Toruń. Co do składu Rzeszowa jestem spokojny, może nie powtórzą tego roku, ale napewno się utrzymają. Pozdro

KS Falubaz

#266 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 04 listopad 2007 - 09:37

Żużel na razie Vaculik w rzeszowie.

#267 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 06 listopad 2007 - 14:34

Żużel Pare dni mineło i już Nicki w Częstochowie, Nicholls w Rzeszowie, Holta do Gorzowa. W poniedziałek dowiem się jaki skład ma falubaz :]. Czuje, że dojdzie Dobrucki no i dwóch zagraniczniaków. Narazie rysuje się szkielet tabeli, 4 zespoły walczące o DMP 2008 Toruń, Leszno, Częstochowa, ZG ( miejsca na podium nie rozdzielam, bo może być sytuacja z meczy o 3 miejsce w tym roku, gdzie Rzeszów był faworytem) no i dolna czwórka czyli Rzeszów, Tarnów Gorzów, Wrocek. Jeszcze kilku dobrych zawodników jest do kupienia, zobaczymy jak to będzie. Pozdrowienia :]

KS Falubaz

#268 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 06 listopad 2007 - 21:20

Żużel Dobrucki juz podpisał z Zieloną Górą.
Okoniewski i Davidson podpisali z Bydgoszczą.
Ciekawe składy będą na ten rok.
Częstochowa zeby czasem nie przecholowała tak jak Tarnów w tamtym roku.
Częstochowa ma juz
Pedersen
Hancock
Ułamek
Drabik
Richardson
Dryml
Hafenbrock
ciekawe jak to będzie.

#269 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 14:22

Żużel Z wypowiedzi Pana Maślanki na SportowychFaktach.pl można wywnioskować, że Walas zostaje (chociaż nie wierzyłem, że Walas by odszedł :rolleyes:) Tarnowa przyszłość ciemno widzę, ale licencje dostali. W sumie Częstochowa ma bogatego sponsora, słyszałem, że mają gdzieś budować własną hutę (koszt około 700-800mln pln) Ja myślę, że do Częstochowy dołączy Kołodziej, bo Holta do Gorzowa, a Golloby chyba do Rzeszowa. Ojj ciekawie sie zapowiada ciekawie :) Już tęsknie za ligą. Co do Dobruckiego to idealnie pokryje lukę po Świderskim. Do tego ma dojść do Falubazu dwóch zawodników. Po cichu liczę na Kennetha Bjeree :)

KS Falubaz

#270 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 07 listopad 2007 - 16:46

Żużel Na Bierrego u nas tez liczą :rolleyes: a narazie kolejny nabytek to Matej Zagar.

ps. Złomrex m.in. wykupił część Huty Stalowa Wola i pewnie wiele innych firm zajmujących się wyrobem i obrotem stalą np. Centrostal Katowice. Ehhh a u nas jakby WSK dalej utrzymywała klub Stali Rzeszów to kasa sporo mogła by być, chociaż WSK to już nie jest to co dawniej bo niby jako całość nieźle funkcjonuje ale poszczególne wydziały przekształciły się w różne spółki które wchodzą w skład WSK. Teraz wszędzie tak jest, że duże przedsiebiorstwa podzieliły sie na mniejsze spółki które wchodzą w sklad grupy kapitałowej głównej firmy albo calkiem się uniezależniły a dawniej było 1 duże przedsiębiorstwo i było dobrze.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share slawek82

slawek82

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 19:55

Żużel No i Keneth Bjerre w Rzeszowie!!!:rolleyes:

#272 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 20:21

Żużel tak, mamy Bjerrego !!!!! jeszcze teraz Gollob albo Kołodziej a może Crumpik

#273 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 08 listopad 2007 - 22:15

Żużel Walas w domu :) Nie no Crump zostanie we Wrocku, Kołodziej czuje, że pójdzie do Częstochowy, no i Tomasz Gollob z kamieniem u nogi (czytaj jajacek) trafi do was :) No i będzie 5 drużyn walczących o medal, ale moim zdaniem Toruń i Leszno poza zasięgiem, ewnetualnie Częstochowa. No ale wiadomo, żużel to kontuzjogenny sport więc wszystko może się wydarzyć. Dla Falubazu brązowy medal to będzie sukces. Ajj ja już chcę lige! :rolleyes:

KS Falubaz

#274 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 09:06

Żużel też racja, troche się z Crumpem zapędziłem ale apatyt rośnie w miarę jedzenia, chociaż kto wie :rolleyes: ale chyba troszke za dużo obcokrajowcow się zrobiło to polak pewnie przyjdzie a na rezerwę ewentualnie ktoś z za granicy.

#275 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 09 listopad 2007 - 21:36

Żużel Kołodziej twierdzi ze zostaje w Tarnowie.
moim zdaniem w przyszłym sezonie będą liczyc się ;
Leszno Toruń Zielona Góra Częstochowa
Adams Sullivan LIndgren Pedersen
Hampel Andersen Iversen Hancock
Kasprzak Jaguś Protasiewicz Richardson
Baliński Ząbik Walasek Ułamek
Batchelor Miedziński Dobrucki Drabik
Pavlic Holder

Ale wszyscto czas pokaże :rolleyes:

#276 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 18:03

Żużel Gollob i Holtański maja podpisać w Gorzowie :/ Co prawda mało prawdopodobny byłby powrot Rune po tamtych przejściach ale teraz to już po wszystkim. A zostało 1 wolne miejsce dla jeźdźca z GP, tylko kto?

#277 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 10 listopad 2007 - 21:15

Żużel Tak tak Gorzów niech sie tak nie napala na nich jak na Pedersena/Andersena/Walaska czy Bóg wie kogo. Prezes Komarnicki jak zwykle im obiecuje gruszki na wierzbie. No ale zobaczymy jak to będzie, to że kupią Golloba i Holte nie znaczy, że pierwsza czwórka jest ich (patrz przykład Unii Tarnów)

KS Falubaz

#278 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 15 listopad 2007 - 20:23

Żużel no to Unia juz ma skład skompletowany :
9. Krzysztof Kasprzak
10. Damian Baliński
11. Jarosław Hampel
12. Adam Schields
13. Leigh Adams
14. Robert Kasprzak
15. Jurica Pavlic/ Troy Batchelor

Rez. Kajoch
Rez. Macgowan

#279 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 09 marzec 2008 - 21:13

Żużel temat dawno nie ruszany a sezon tuż tuż :huh: hehe na kogo stawiacie w tym sezonie ??
według mnie o medale powalczą : Leszno Torun Zielona Góra Gorzó i możę Częstochowa. O utrzymanie będą walczyc Tarnów i Wrocław a Rzeszów mysle ze sie utrzyma.
DZisiaj były pierwsze zawody w Angli i wygrał Pedersen wygrywając 60 tys funtów czylo 280 tys zł. ;)

pierwszy runda ligowa 6 kwietnia:)
pozdrawiam :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 11 marzec 2008 - 16:50

Żużel Proszee jak Nickuś ładnie sezon zaczął :) Mój karnet już czeka hehe :)

KS Falubaz