Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#241 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 08 październik 2007 - 14:42

Żużel Brawo Leszno ;]. Intar to dobry zespół tylko brakuje im jeszcze jednego zawodnika który by tak naprawde dowiózł te punkty i wygrał mecz. A z tego co czytałem Walas odchodzi z Zielonki. Jeżeli to prawda w następnym sezonie nie chodze na mecze... Bez Walasa nie ma Zielonki.. :/ ;(

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 05:31
  •  

#242 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 16 październik 2007 - 09:48

Żużel Mam nadzieje, że Pedersen się dogada bo narazie podobno nie jest jeszcze to przesądzone, że zostanie w Marmie.

#243 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 16 październik 2007 - 12:57

Żużel podobno to on chce 2 miliony złotych za kontrakt :) Szkoda, że w Falubazie już 2 miejsca z GP zajęte ( Iversen no i Fredrik chyba dostanie dzikusa) Ja sie narazie skupiam na tym, żeby prezio dogadał sie z Walaskiem, bo to co on robi to jest magia poprostu. Krążą sluchy, ze holta ma iść do zielonej, niby był na meczu w parkingu.

KS Falubaz

#244 Share guero

guero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 październik 2007 - 18:16

Żużel gratulacje dla zielonej za baraze.byliscie zdecydowanie lepsi. szacunek. co do sytuacji mojej POLONII to niestety zostaje prezes,ktory mial wziasc odpowiedzialnosc za wynik w tym sezonie--i nic. spadlismy,ale dla naszego prezesa nic sie nie stalo. chcial oszukac caly kraj kupujac dzikusa,czemu przeciwni byli kibice w bydgoszczy. ale nasz pan prezes glosu kibicow nie slucha. na szczescie zostaly wyciagniete wnioski z poprzedniego sezonu i szybko podpisujemy kontrakty- wazne maja AJ,Emil, Jedrzejewski-chce zostac Buczek i Jonas(ktorego fanem nie jestem)-- ostatnio mowi sie,ze trenerem zostanie Plech za Ruteckiego i podpisac ma Harris. a to oznacza,ze nie bedzie "powrotu krola" Tomka G. do bydgoszczy. jesli tak bedzie to pozostanie jedno wolne miejsce w skladzie,ktore powinien dostac Klecha(od 3 lat u nas). 1.Davidsson 2.Klecha 3.Harris 4. Buczek 5.Jonsson 6. Emil 7.Jedrzejewski 8. Lopaczewski. W tym skladzie mamy szanse na powrot do ekstraligi juz po roku czego sobie i wszystkim kibicom POLONII zycze.

#245 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 16 październik 2007 - 18:21

Żużel mi sie wydaje ze z tym skladem spokojnie powinniscie awansowac po roku o ile nie zdazy sie jakas kontuzja. Ja slyszalem ze miala byc jaka wymiana okonia za jakis 2 pierwszoligowcow z gorzowa no ale nie wiem co z tym dokladnie wyjdzie. Co do harrisa nie bylbym taki pewnien bo wasz prezes sam powiedzial ze ktos zobaczyl go w parkingu jak rozmawia z harrisem i z tad poszla ta plotka.. No ale nawet bez harrisa jestescie w stanie wygrac 1 lige no moze z jeszcze jednym solidnym pierwszoligowcem

KS Falubaz

#246 Share guero

guero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 październik 2007 - 18:32

Żużel okon odchodzi,bo stwierdzil,ze w 1 lidze jezdzil nie bedzie. tylko,ze gdyby nie my to nadal bylby pierwszoligowcem. ale az taki dobry nie byl,zeby go zalowac. trudno.
co do naszego prezesa to jest dogadany z TG tylko,ze spadlismy i ten nie bardzo chce jezdzic w nizszej lidze i stad propozycja HARISA. jest on alternatywa,gdyz jest limit zawodnikow z GP.
sam o tym wiesz-holta szykowal sie na zielona,a teraz macie problem przez PUK-a. ciekawe kto dostanie dzikie karty-moim zdaniem na 100% 2 szwedow-1 polak i ... kto?

#247 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 16 październik 2007 - 18:37

Żużel Chyba Lindgren dostanie dzikusa no i chyba Jonsson. Z polaków to chyba Hampel lub Kasprzak. Co do holty to deklarował się, że odpuści GP dla polskiej ligi. Dla mnie pozostaje tylko pytanie co z Walaskiem, no ale nie wyobrażam sobie, żeby odszedł. Za świderskiego Holta i jest niezła paka :)

KS Falubaz

#248 Share guero

guero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 16 październik 2007 - 18:44

Żużel holta to $ i gdyby chcial odpuscic GP to nie wygrywalby dodatkowego biegu o pozostanie. a walasek zostanie gdy dostanie conajmniej tyle samo co pepe-w koncu to greg byl waszym liderem w tym sezonie.

#249 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 16 październik 2007 - 19:13

Żużel no fakt walasowi sie to nalezy taka kasa. Wiadomo, że holta to zlotowa ale nie ma kogo zabardzo sciagnac, Jagus Torun, Hampel Czy Kasprzaki Leszno. Ale lepszy taki holta niz swiderski

KS Falubaz

#250 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 17 październik 2007 - 19:52

Żużel no więc tak :

z pewnego źródła sie dowiedziałem ze :

Hampel rezygnuje z GP nawet jak mu dadzą dziką karte nie wystartuj bo stwierdził ze to dla niego same straty są .
Okoniewski na 80% idzie do Leszna.
Dzikie karty dadzą przypuszczam ze Charisowi Jonosnowi LIndgrenowi kasprzakowi .
Adams sie waha czy startowac w Gp. ale jescze nie podjął decyzji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 18 październik 2007 - 17:53

Żużel Może okoń sie odbuduje u was. Lubie go (nawet po tym jak podciął protasa). Dziś w ZG był turniej i przyjechał się zaprezentować przed naszymi działaczami. Zengota wszystkich odstawiał o prosta, a ten Artem Wodjakow wygral z Zengotą o 60 metrów.. To co koleś tam wyrabiał to ja nie wiem. W niedziele może powalczyć nawet z Walaskiem czy Protasem. Koleś ma dopiero 16 lat, a jeździ świetnie

KS Falubaz

#252 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 18 październik 2007 - 19:40

Żużel Jakby Okoń odnalazł swoją starą dobrą forme to unia miałaby dobry skład :)
9 Kasprzak
10 Baliński
11 Hampel
12 Okoniewski
13 Adams
14 Pavlic
15 Batchelor
16 Kasprzak ( lub inny junior)

#253 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 18 październik 2007 - 20:06

Żużel Noo skład świetny :)

a ja sobie tak myślę, że u nas mogło by być tak

9. Walas
10. Pepe
11. F. Lindgren
12. N. Iversen
13. Holta?
14. Wodjakow/Zengota/Kling/L. Lindgren
15. Zengota/Kling/L. Lindgren/Wodjakow

No i finał DMP 2008 Falubaz- Unia... Ojej, chyba najpiękniejszy finał świata by był :)

KS Falubaz

#254 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 19 październik 2007 - 09:31

Żużel U nas muszą wywalić Kuciapę (szkoda bo to ostatni zawodnik z tego starego składu: J. Stachyra, Kuciapa, Trojanowski, G. Rempała, T. Rempała, Winiarz, Wilk, Screen, Kasper i jeszcze paru innych). Tak samo muszą wywalić Lesia bo jako junior też niezachwycał ostatnio a za rok przestanie być juniorem. Sprawa kluczowa to utrzymanie Pedersena, do tego zamiast Kuciapy jakiś dobry krajowy zawodnik (tego właśnie brakowało w tym sezonie - drugiego dobrego krajowego jeźdźca). Kolejny krok to ściągnięcie jakiegoś dobrego zagranicznego juniora aby móc wygrywać wyścigi juniorskie - w tym sezonie bylo tak, że jeśli w 1 biegu był remis to było już to uważane za sukces. Wodjakow jeszcze niepodjął chyba decyzji o startowaniu w polskiej lidze? Po memoriale Nazimka wypowiadał się, że najpierw musiał by ustalić dobre warunki ewentualnego kontraktu i dopiero potem podejmie decyzję bo zdarza się, że potem kluby mało płacą i nie ma kasy na dobry sprzęt (tak wyglądala mniej więcej jego wypowiedź). Co do Holty do dobrze w tym sezonie jeździł, szkoda, że rok temu wyszło z nim tak jak wyszło, pewnie racja była gdzieś po środku :/

#255 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 19 październik 2007 - 16:15

Żużel No, ale Nikuś chce 2mln złotych. Zawsze go podziwiałem za styl jazdy, jak jeździł u nas w Falubazie. Też słyszałem, że Wodjakow albo wybierze Rzeszów albo ZG. No ale jego rodzice i meneger Artiema są od wtorku w XG, i nie sądzę, żeby nasz prezio zawałił sprawe :). Z walaskiem coraz lepiej :)) Najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie Wodjakowa, mówi : O jak świetnie przygotowany tor, nie ma kamieni :). Poczekamy do niedzieli, do meczu z Turbiną, tam sie zapewne wyjaśni jaką decyzje podjął Artem. Szkoda, że Nicki nie trafi do falubazu, może za rok :). Już się nie moge doczekać nowego sezonuu :) Z speedway'owym pozrowieniem :) A co do naszego składu, wywalił bym młodego niemca, w jego miejsce młodego Lindgrena, Suchecki out, ale przydałby się zmiennik jakby jakaś kontuzja, taki Okoniewski byłby w sam raz :)

KS Falubaz

#256 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 28 październik 2007 - 18:47

Żużel Teraz tym bardziej jestem ciekawy składu Marmy na następny sezon.

#257 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5201 postów

Napisany 28 październik 2007 - 22:10

Żużel No powiem szczerze, że w Rzeszowie nie dzieje się najlepiej. Chociaż pani 1/2torak mówi, że ma już zastępce Nickiego. Ja myślę, że nicki wybierze gorzów (kolejne miasto do oskubania :)) Głośno jest o rafim, że albo gorzów/leszno/zg. WG mnie sezon Rafała nie był najlepszy (średnia biegowa 1,7), ale to chyba pierwszy sezon w którym Rafał nie odniósł kontuzji. Wróbelki ćwierkają też, że Adams do Rzeszowa, ale prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie, niż Leigh odejdzie z Leszna. Ale sezon transferowy dopiero się zaczyna, a już nie ma kogo kupić. W zielonej brakuje podpisu Walaska, prezes spełnił jego wszystkie warunki, ma podpisać na początku tygodnia ( o ile nie zmieni zdania). Piąty zawodnik w Falubazie już jest, Robert Dowhan jeszcze przed zakończeniem sezonu mówił, że może ujawni nazwisko piątego "rajdera" falubazu kiedy podpisze Walas. Wychodzi na to, że prezentacja drużyny będzie 6 grudnia. Ciekawe jakie prezenty będą :D Toruń szykuje niezłe wzmocnienie, oj wygląda na to, że liga będzie silna i widzę, że niezbyt dobrze dzieje się we Wrocku, w Rzeszowie, w Częstochowie, i w Tarnowie. Zawodnikom z zachodu Polski daleko do Rzeszowa, i to jest moim zdaniem głowny problem, tych miast (tak jak mówił Rafi, problemy logistyczne) No ale pozostaje nam tylko czekać.. Pozdrawiam, mAtey

KS Falubaz

#258 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 29 październik 2007 - 19:09

Żużel Żeby nie było zaskoczenia jak na jego miejsce Galop przyjdzie :/

#259 Share guero

guero

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 29 październik 2007 - 21:43

Żużel tak moim zdaniem to Nicki idzie do Gorzowa, a nasz TG do Rzeszowa,bo w zasadzie nie ma gdzie. TG mial dogadany 3-letni kontrakt w Bydgoszczy,ale nie chce jezdzic w I lidze. Wiec idzie na sezon do rzeszowa... w toruniu go nie chca,czewa ma juz 2 z GP,zielona tez,leszno tez,tarnow sie rozsypuje,wroclaw chyba tez(brak kibicow sie odbija),gorzow jak kupi nikiego to zabraknie na golloba. wiec na moje TG w rzeszowie,bo pani poltorak musi ratowac zespol. pytanie tylko co dalej z wroclawiem(holder i andersen w toruniu) i tarnowem- ciekawe jak to dalej bedzie. no i kogo kupileszno i zielona na 5 seniora? dobrucki? zagar? okoniewski? chyba podziela sie tymi zawodnikami. jak bedzie-zobaczymy-czy mialem racje? sprawdzimy juz niedlugo. co do mojej bydgoszczy to podpisal Buczkowski,Davidson ma przyslac kontrakt. Dodatkowo Jonsson,Emil,Jedrzejewski+ 1/3(harris,nichols,holta) + 2/3 (okoniewski,klecha,szczepaniak.)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 29 październik 2007 - 22:23

Żużel no właśnie ciekawe jak to sie wszystko skończy. :D
Dobrucki tez odchodzi z Rzeszowa to kto tam będzie jeździł? Jak dlamnie to Pedersen juz troche przesadza. Tyle kasy co sobie zażądał to juz przesada. Dobry jest ale bez przesady. niech sie uczy od Adamsa! Gollob pewnie w Rzeszowe wyląduje . a Dobrucki sądze ze skonczy w Gorzowe.