Skocz do zawartości

Zdjęcie

Żużel

784 odpowiedzi na ten temat

#221 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 16 wrzesień 2007 - 20:30

Żużel oglądałem mecz zielona- rzeszów w telewizji <_< fajny meczyk. Super że Unia wygrała ;) Należało im sie :) Nawet bez Adamsa sobie poradzili. ale gdyby Pedersen jechał było by gorzej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Żużel Dzisiaj, 12:17
  •  

#222 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 16 wrzesień 2007 - 21:09

Żużel A przed startem eligi mówili, że albo Zielonka, albo Rzeszów albo napinacze z Bydgoszczy spadną. A tu prosze, mało brakowało a rzeszów byłby w finale. Gratulacje dla leszna, ciekawy finał będzie ;) Rzeszów z wrockiem teraz o 3 miejsce jadą bo nie kumam troche ? (cały czas się interesowałem strefą spadkową). hehehe 20 punktów kto by to przewidział :) Szkocja na cały stadion-tylko w zielonce :) teraz tylko baraże z ostrowem :) mam nadzieję, że za rok będą "podwójne" derby :) Leszno i Gorzów :) Pozdrowienia dla kibiców speedwaya <_<))

KS Falubaz

#223 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 17 wrzesień 2007 - 20:05

Żużel cos mi sie zdaje ze Zielona w barażach z Gorzowem pojedzie. Ostrów jest silny i jeszcze u siebie jadą.

#224 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 17 wrzesień 2007 - 20:18

Żużel no lepiej nie bo baraże i dodatkowa presja będzie. Nie jest dobrze bo Fredrik ma zarezerwowane zawody w pardubicach, ja myśle że dowhan zaplaci kare ale on musi jechac bo to jest nasz najbardziej waleczny czlowiek w tej chwili

KS Falubaz

#225 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 20:16

Żużel no żeczywiście Fredrik jest dobry ostatnio ;) mi szkoda Walaska troche. cały sezon był liderem drużyny pod koniec 2 mecze słabiej pojechał a protasiewicz odwrotnie 2 mecze pod koniec dobrze pojechał i wszscy pozostanei w lidze zawdzięczają Piotrkowi. Gdyby nie Walasek to by było gorzej u was. :)

#226 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 18 wrzesień 2007 - 21:37

Żużel

no żeczywiście Fredrik jest dobry ostatnio :) mi szkoda Walaska troche. cały sezon był liderem drużyny pod koniec 2 mecze słabiej pojechał a protasiewicz odwrotnie 2 mecze pod koniec dobrze pojechał i wszscy pozostanei w lidze zawdzięczają Piotrkowi. Gdyby nie Walasek to by było gorzej u was. :)

Walasek to jest ziom, cały sezon ciągnał nam wynik, na koniec słabiej, ale za to drugi Grześ (Zengota) pojechał świetnie. Pepe miał świetny mecz w bydzi to co on tam robił po orbicie to sie nie mieści w głowie :). Ja już się finalu nie moge doczekac, Unia-Unibax ;) ale będzie zazarty mecz :) za rok bedzie final Unia-Zielona (haha ale bym chcial zeby tak bylo ;d) Pozdro ;]

KS Falubaz

#227 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 19 wrzesień 2007 - 19:19

Żużel to dopiero by były emocje hehe ;)

#228 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 20:27

Żużel a Nicki od wczoraj mistrzem świata

#229 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 23 wrzesień 2007 - 20:57

Żużel a polscy juniory mistrzami świata ;) hehe. Szczerze to wątpie, żeby Gollob wdarł się na 3 miejsce w GP. Ja się modlę, żeby Holta zakończył GP na 10 pozycji. Hampelek wygrał memoriał A Smoczyka. Fredrik 2 miejsce :). Ciekawi mnie postawa Jonssona, bo w barażach dzięki niemu polonia spadła a dziś zrobił komplet w Rybniku..

KS Falubaz

#230 Share rolpres2

rolpres2

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 19:58

Żużel Ale ch..nia :/ Nicki w szpitalu (upadek w 4 biegu), Watt po upadku (w 6 biegu) też zakończył zawody w szpitalu :/ tak więc wsumie już na początku tylko Nicholls i Dobrucki zostali z mocnych punktów drużyny. No i przegrana we Wrocławiu 60:31, parodia już pod koniec była bo niebyło komu jeździć na zastępstwie to Kuciapa za Pedersena pojechał a w pierwszym biegu nominowanym Kuciapa i junior. I ch.. wielki i 2 bąbelki będzie a nie brązowy medal.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#231 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 21:00

Żużel No szkoda. Najważniejsze, że są bez urazów. Gorzów w ekstralidze :D Mam nadzieję, że za rok będą "podwójne derby". Według mnie, Toruń odrobi tę przewage 8 punktów, szkoda by było, bo leszno już od lat budowało drużyne na DMP. Mam nadzieję, że Leszno da rade ;)

KS Falubaz

#232 Share gufi

gufi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 30 wrzesień 2007 - 22:49

Żużel ja mam nadzieje że ostrów dowali falubazowi i spadną do 1 ligi falubazy pijcie mleko 1 liga niedaleko ;)

#233 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 01 październik 2007 - 15:16

Żużel

ja mam nadzieje że ostrów dowali falubazowi i spadną do 1 ligi falubazy pijcie mleko 1 liga niedaleko ;)

no no zobaczymy. ale ostrow jest na bank slabszy od gorzowa ;] Pepe w formie, walas +/- zengi ta iversen i fredie i koniec marzen o elidze tyfusy ;]

KS Falubaz

#234 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 01 październik 2007 - 19:35

Żużel byłem na meczu unia-torun cos niesamowitego!! ;) mecz o 18 a o 16 zadnego wolnego miejsca nie było juz. Baliński ładnie pojechał 13 pkt. Pierwszy raz widziałem ze Adams w taśme wjechał. ale podobno był mocno zestresowany na meczu. Za tydzien rewanż w Toruniu mam nadzieje ze unia wybra albo ze przegrają nie wiecej niz 8 pkt:) mam tez nadzieje ze Zielona rozgromi ostrów :D

#235 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 02 październik 2007 - 21:38

Żużel lindbeack kariera zakonczyl :D Bo po pijaku jezdzil. Nie no szkoda, ale zawsze uważałem, że Lindgren jest od niego o niebo lepszy ;]. Już w niedziele pierwszy mecz w ostrowie ;) hehe nie moge sie doczekać ;]

KS Falubaz

#236 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 04 październik 2007 - 20:13

Żużel no własnie .troche dziwna decyzja lindbecka. dobrze sie zapowiadał. ale cóż ....

a Wy w Zielonej kibicujecie tam i pokonajcie Ostrów:) żęby za rok nie musiała jechac do Ostrowa tylko do Zielonej ;)

#237 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 06 październik 2007 - 09:13

Żużel http://www.sportowef...p...23337&kom=1

No to jutro ciekawy dzień się zapowiada, mam nadzieje, że Unia da rade w Toruniu :( Jestem raczej już pewny że Sparta brąz, i ciekawy jest mecz w ostrowie ;) Damy rade ;] tylko, żeby nas znowu niezagazowali..

KS Falubaz

#238 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 07 październik 2007 - 09:20

Żużel Będzie ciężko bo unia bez Hampela jedzie !! za niego będzie ZZ . Wrocław znowu rozniesie Rzeszów bo Pedersen i Watt nie jadą .

#239 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 07 październik 2007 - 16:13

Żużel i co qufi ? hehee
43:50 Jest dobrze :P Teraz u nas powtórzyć ten wynik i bedzie okej ;] 3 z 4 kroków do pozostania w elidze wykonane

KS Falubaz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#240 Share gufi

gufi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów