URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Matey    895

Może okoń sie odbuduje u was. Lubie go (nawet po tym jak podciął protasa). Dziś w ZG był turniej i przyjechał się zaprezentować przed naszymi działaczami. Zengota wszystkich odstawiał o prosta, a ten Artem Wodjakow wygral z Zengotą o 60 metrów.. To co koleś tam wyrabiał to ja nie wiem. W niedziele może powalczyć nawet z Walaskiem czy Protasem. Koleś ma dopiero 16 lat, a jeździ świetnie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Jakby Okoń odnalazł swoją starą dobrą forme to unia miałaby dobry skład :)

9 Kasprzak

10 Baliński

11 Hampel

12 Okoniewski

13 Adams

14 Pavlic

15 Batchelor

16 Kasprzak ( lub inny junior)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Noo skład świetny :)

 

a ja sobie tak myślę, że u nas mogło by być tak

 

9. Walas

10. Pepe

11. F. Lindgren

12. N. Iversen

13. Holta?

14. Wodjakow/Zengota/Kling/L. Lindgren

15. Zengota/Kling/L. Lindgren/Wodjakow

 

No i finał DMP 2008 Falubaz- Unia... Ojej, chyba najpiękniejszy finał świata by był :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

U nas muszą wywalić Kuciapę (szkoda bo to ostatni zawodnik z tego starego składu: J. Stachyra, Kuciapa, Trojanowski, G. Rempała, T. Rempała, Winiarz, Wilk, Screen, Kasper i jeszcze paru innych). Tak samo muszą wywalić Lesia bo jako junior też niezachwycał ostatnio a za rok przestanie być juniorem. Sprawa kluczowa to utrzymanie Pedersena, do tego zamiast Kuciapy jakiś dobry krajowy zawodnik (tego właśnie brakowało w tym sezonie - drugiego dobrego krajowego jeźdźca). Kolejny krok to ściągnięcie jakiegoś dobrego zagranicznego juniora aby móc wygrywać wyścigi juniorskie - w tym sezonie bylo tak, że jeśli w 1 biegu był remis to było już to uważane za sukces. Wodjakow jeszcze niepodjął chyba decyzji o startowaniu w polskiej lidze? Po memoriale Nazimka wypowiadał się, że najpierw musiał by ustalić dobre warunki ewentualnego kontraktu i dopiero potem podejmie decyzję bo zdarza się, że potem kluby mało płacą i nie ma kasy na dobry sprzęt (tak wyglądala mniej więcej jego wypowiedź). Co do Holty do dobrze w tym sezonie jeździł, szkoda, że rok temu wyszło z nim tak jak wyszło, pewnie racja była gdzieś po środku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No, ale Nikuś chce 2mln złotych. Zawsze go podziwiałem za styl jazdy, jak jeździł u nas w Falubazie. Też słyszałem, że Wodjakow albo wybierze Rzeszów albo ZG. No ale jego rodzice i meneger Artiema są od wtorku w XG, i nie sądzę, żeby nasz prezio zawałił sprawe :). Z walaskiem coraz lepiej :)) Najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie Wodjakowa, mówi : O jak świetnie przygotowany tor, nie ma kamieni :). Poczekamy do niedzieli, do meczu z Turbiną, tam sie zapewne wyjaśni jaką decyzje podjął Artem. Szkoda, że Nicki nie trafi do falubazu, może za rok :). Już się nie moge doczekać nowego sezonuu :) Z speedway'owym pozrowieniem :) A co do naszego składu, wywalił bym młodego niemca, w jego miejsce młodego Lindgrena, Suchecki out, ale przydałby się zmiennik jakby jakaś kontuzja, taki Okoniewski byłby w sam raz :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No powiem szczerze, że w Rzeszowie nie dzieje się najlepiej. Chociaż pani 1/2torak mówi, że ma już zastępce Nickiego. Ja myślę, że nicki wybierze gorzów (kolejne miasto do oskubania :)) Głośno jest o rafim, że albo gorzów/leszno/zg. WG mnie sezon Rafała nie był najlepszy (średnia biegowa 1,7), ale to chyba pierwszy sezon w którym Rafał nie odniósł kontuzji. Wróbelki ćwierkają też, że Adams do Rzeszowa, ale prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie, niż Leigh odejdzie z Leszna. Ale sezon transferowy dopiero się zaczyna, a już nie ma kogo kupić. W zielonej brakuje podpisu Walaska, prezes spełnił jego wszystkie warunki, ma podpisać na początku tygodnia ( o ile nie zmieni zdania). Piąty zawodnik w Falubazie już jest, Robert Dowhan jeszcze przed zakończeniem sezonu mówił, że może ujawni nazwisko piątego "rajdera" falubazu kiedy podpisze Walas. Wychodzi na to, że prezentacja drużyny będzie 6 grudnia. Ciekawe jakie prezenty będą :D Toruń szykuje niezłe wzmocnienie, oj wygląda na to, że liga będzie silna i widzę, że niezbyt dobrze dzieje się we Wrocku, w Rzeszowie, w Częstochowie, i w Tarnowie. Zawodnikom z zachodu Polski daleko do Rzeszowa, i to jest moim zdaniem głowny problem, tych miast (tak jak mówił Rafi, problemy logistyczne) No ale pozostaje nam tylko czekać.. Pozdrawiam, mAtey


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guero    0

tak moim zdaniem to Nicki idzie do Gorzowa, a nasz TG do Rzeszowa,bo w zasadzie nie ma gdzie. TG mial dogadany 3-letni kontrakt w Bydgoszczy,ale nie chce jezdzic w I lidze. Wiec idzie na sezon do rzeszowa... w toruniu go nie chca,czewa ma juz 2 z GP,zielona tez,leszno tez,tarnow sie rozsypuje,wroclaw chyba tez(brak kibicow sie odbija),gorzow jak kupi nikiego to zabraknie na golloba. wiec na moje TG w rzeszowie,bo pani poltorak musi ratowac zespol. pytanie tylko co dalej z wroclawiem(holder i andersen w toruniu) i tarnowem- ciekawe jak to dalej bedzie. no i kogo kupileszno i zielona na 5 seniora? dobrucki? zagar? okoniewski? chyba podziela sie tymi zawodnikami. jak bedzie-zobaczymy-czy mialem racje? sprawdzimy juz niedlugo. co do mojej bydgoszczy to podpisal Buczkowski,Davidson ma przyslac kontrakt. Dodatkowo Jonsson,Emil,Jedrzejewski+ 1/3(harris,nichols,holta) + 2/3 (okoniewski,klecha,szczepaniak.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no właśnie ciekawe jak to sie wszystko skończy. :D

Dobrucki tez odchodzi z Rzeszowa to kto tam będzie jeździł? Jak dlamnie to Pedersen juz troche przesadza. Tyle kasy co sobie zażądał to juz przesada. Dobry jest ale bez przesady. niech sie uczy od Adamsa! Gollob pewnie w Rzeszowe wyląduje . a Dobrucki sądze ze skonczy w Gorzowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Pedersen to dusigrosz jakich mało. Lubie go, ale Adamsowi on niedorasta do pięt pod względem przywiązania do klubu.. 2 bańki na dziendobry, 10 tysiaczkow za przyjazd na mecz, 5 tysiaczkow za punkcik. Wybije sobie palca i co przyjedzie na mecz ? Nie. Dobrucki wybierze albo Gorzów albo zielonke. Golop niech sobie idzie do Rzeszowa, ale pamiętacjcie, że w pakiecie macie też jacusia :D (nie całkiem gratis) Ciekawi mnie sprawa holty.. Ja mówie, że tym 5 zawodnikiem albo będzie dobrucki/bjerre/holta. Słyszałem, że ma być jakis przepis, że limit dwóch zawodników z GP nie dotyczy Polaków. ( Tak jak to było z Hampelem rok temu) Wrocek i Tarnów sie sypie. Jak nicki w czwie to dobrze, bo jeżeli prezes sciaga pedersena to chyba walasek zostanie w zielonej ;d


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
Golop niech sobie idzie do Rzeszowa, ale pamiętacjcie, że w pakiecie macie też jacusia :)

hahaha dobre, 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

No to dobrucki albo u nas albo w gorzowie ;p. Może wypożyczcie jacusia gorzowianom bo tak sie napalili na pedersena, a tu zonk, Komarnicki spieprzył sprawe i nicki w cz-wie. Tak czy siak Gollob ma jeździć w gorzowie, czyli chodzi o jacusia :D Ciekawe jak tam sprawa holty/walaska, ciekaw jestem co zrobi GreG. Jeszcze nie ma listy transferowej a nie ma już kogo kupić, Sullivan w Toruniu, Andersen Toruń. Co do składu Rzeszowa jestem spokojny, może nie powtórzą tego roku, ale napewno się utrzymają. Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Pare dni mineło i już Nicki w Częstochowie, Nicholls w Rzeszowie, Holta do Gorzowa. W poniedziałek dowiem się jaki skład ma falubaz :]. Czuje, że dojdzie Dobrucki no i dwóch zagraniczniaków. Narazie rysuje się szkielet tabeli, 4 zespoły walczące o DMP 2008 Toruń, Leszno, Częstochowa, ZG ( miejsca na podium nie rozdzielam, bo może być sytuacja z meczy o 3 miejsce w tym roku, gdzie Rzeszów był faworytem) no i dolna czwórka czyli Rzeszów, Tarnów Gorzów, Wrocek. Jeszcze kilku dobrych zawodników jest do kupienia, zobaczymy jak to będzie. Pozdrowienia :]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Dobrucki juz podpisał z Zieloną Górą.

Okoniewski i Davidson podpisali z Bydgoszczą.

Ciekawe składy będą na ten rok.

Częstochowa zeby czasem nie przecholowała tak jak Tarnów w tamtym roku.

Częstochowa ma juz

Pedersen

Hancock

Ułamek

Drabik

Richardson

Dryml

Hafenbrock

ciekawe jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Z wypowiedzi Pana Maślanki na SportowychFaktach.pl można wywnioskować, że Walas zostaje (chociaż nie wierzyłem, że Walas by odszedł :rolleyes:) Tarnowa przyszłość ciemno widzę, ale licencje dostali. W sumie Częstochowa ma bogatego sponsora, słyszałem, że mają gdzieś budować własną hutę (koszt około 700-800mln pln) Ja myślę, że do Częstochowy dołączy Kołodziej, bo Holta do Gorzowa, a Golloby chyba do Rzeszowa. Ojj ciekawie sie zapowiada ciekawie :) Już tęsknie za ligą. Co do Dobruckiego to idealnie pokryje lukę po Świderskim. Do tego ma dojść do Falubazu dwóch zawodników. Po cichu liczę na Kennetha Bjeree :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

Na Bierrego u nas tez liczą :rolleyes: a narazie kolejny nabytek to Matej Zagar.

 

ps. Złomrex m.in. wykupił część Huty Stalowa Wola i pewnie wiele innych firm zajmujących się wyrobem i obrotem stalą np. Centrostal Katowice. Ehhh a u nas jakby WSK dalej utrzymywała klub Stali Rzeszów to kasa sporo mogła by być, chociaż WSK to już nie jest to co dawniej bo niby jako całość nieźle funkcjonuje ale poszczególne wydziały przekształciły się w różne spółki które wchodzą w skład WSK. Teraz wszędzie tak jest, że duże przedsiebiorstwa podzieliły sie na mniejsze spółki które wchodzą w sklad grupy kapitałowej głównej firmy albo calkiem się uniezależniły a dawniej było 1 duże przedsiębiorstwo i było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Walas w domu :) Nie no Crump zostanie we Wrocku, Kołodziej czuje, że pójdzie do Częstochowy, no i Tomasz Gollob z kamieniem u nogi (czytaj jajacek) trafi do was :) No i będzie 5 drużyn walczących o medal, ale moim zdaniem Toruń i Leszno poza zasięgiem, ewnetualnie Częstochowa. No ale wiadomo, żużel to kontuzjogenny sport więc wszystko może się wydarzyć. Dla Falubazu brązowy medal to będzie sukces. Ajj ja już chcę lige! :rolleyes:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

też racja, troche się z Crumpem zapędziłem ale apatyt rośnie w miarę jedzenia, chociaż kto wie :rolleyes: ale chyba troszke za dużo obcokrajowcow się zrobiło to polak pewnie przyjdzie a na rezerwę ewentualnie ktoś z za granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Kołodziej twierdzi ze zostaje w Tarnowie.

moim zdaniem w przyszłym sezonie będą liczyc się ;

Leszno Toruń Zielona Góra Częstochowa

Adams Sullivan LIndgren Pedersen

Hampel Andersen Iversen Hancock

Kasprzak Jaguś Protasiewicz Richardson

Baliński Ząbik Walasek Ułamek

Batchelor Miedziński Dobrucki Drabik

Pavlic Holder

 

 

Ale wszyscto czas pokaże :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj