URSUS5314

Żużel

Polecane posty

URSUS5314    0

Witam. Czy ktos z was interesuje sie żużlem ??;) jeśli tak to jakiej drużynie kibicujecie ??;) ja wręcz kocham żużel!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk    2

moja pasja to żużel, kibicuje polonii bydgoszcz, chociaz w tym sezonie może byc ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

oo nareszcie ktos ;) ja kibicuje UNI LESZNO:) dzisiaj wygrali sparing z gorzowem ;) a twoja bydgoszcz rozgromiła gniezno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0
moja pasja to żużel, kibicuje polonii bydgoszcz, chociaz w tym sezonie może byc ciężko

POLONIA BYDGOSZCZ rulers ;)

a na mecze jeździsz zonk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gufi    0

no nasi chłopaki sie nie popisali ale mysle że będzie lepiej może Hlip coś pokaże albo Rajkes StALECZKA GORZóW śalalala la staleczka gorzów śalalalaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

ja mam nadzieje ze UNIA LESZNO w lidze pojedzie tak samo jak wczoraj albo nawet lepiej ;) tylko ze my nie mamy zadnego punktującego juniora.;) dzisiaj chyba pojade na sparing uni z rybnikiem;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja równiez jestem za Kolejarzem Rawicz!!! Ostatnio nie ma czasu jezdzic na ich mecze ale kiedys troche czasu spedziłem paczącz na ich rozgrywki.

 

sosek xu li masz gg?? Jak tak to zagadaj na mój numer 2630615


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Ja kibicuje zespołowi Marma Polskie folie Rzeszów.A gdzie reszta kibiców marmy?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja tez lubie żużel :rolleyes: Kibicuje Uni Leszno!! a dla Marmy widze kiepski sezon i walke o utrzymanie w ekstralidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Dziku być może masz i rację ale w Marmie zmienił sie troche skład więc mam ciche nadzieje że jednak Marma dalej bedzie dzielić tor z drużynami z ekstraligi :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

Sławek Marmie skłąd sie zmienił ale wedgług mnie na gorsze ;/ oczywiscie nie obrazając nikogo:) Holta odszedł Chrzanowski odszedł. jedyna co dobrucki przyszedł od nas do was :rolleyes: no i pedersen oczywiscie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek82    0

Ale do Marmy doszedł jeszcze Scott Nicholls i Davey Watt.Mam nadzieje że utrzymają się w estralidze :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUS5314    0

no ja tez Ci życze żeby sie utrzymali :rolleyes: ale na pierwszym meczu z Częstochową nie jedzie Nichols. tylko jadą:

Pedersen

Miesiąc

Kuciapa

Szostek

Dobrucki

Messing

Pozdrawiam.:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ja się interesuję :rolleyes:. Zielona Góra. No to pierwszy mecz z Bydzią :blink:. I tak kiepsko, bo żadnego porządnego obcokrajowca nie mamy, a z krajowych to Protasa i Walasa. Dla nas ten sezon będzie walką o utrzymanie :( Pozdrawiam. Co do Holty to wiadomo jaki to jest zawodnik. Coś mu się nie podoba i odrazu skandal na cała Polskę. Już za 2 dni pierwsza kolejka :D. Leszno z Toruniem w pierwszej kolejce jedzie ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

tak leszno do torunia jedzie. będzie ciężko ale mam nadzieje ze pokonają toruń:rolleyes:

to skład uni na mecz:

Hampel

Miśkowiak

Kasprzak

Baliński

Adams

Kasprzak

Pavlic.

a w Zielonej z obcokrajowców to macie Lindgrena, Iversena, Hamila :blink:

a my mamy tyla adamsa ale on robi za 3 heh pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Lepiej mieć jednego ale porządnego. Bilety u nas strasznie drogie :/. 20 zł ulgowy i 30 normalny. Paranoja. Patrząc na skład Torunia to jest jeden z najlepszych. Głośno było że spadną a tu proszę jaki składzik. Głośno było też że Sullivan u nas no ale poszedł za kasą :rolleyes:. Prezes coś wspominał, że będzie się starał o N. Pedersena na przyszly rok. Teraz montowali oświetlenie, nowe kasy, siedzibe klubu remontowali oraz tor. No właśnie ten tor jest teraz równy dla wszystkich i będzie cieżko z Bydzią :blink:. Szkoda że okonia prezes oddał, bo to jest naprawde dobry zawodnik i jeszcze pokaże na co go stać. Pozdrawiam


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no torun ma wyrównany skład ale Leszno tez nie ma najgorszego :rolleyes: a zielona tez nie jest słaba. ma kilku dobrych zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No właśnie... a oni narazie nie zachwycają. Będzie bój o utrzymanie. Ponoć od sezonu 2008 ekstraliga ma liczyć 10 zespołów. Gratuluje zakotraktowania Hampela. Na moje oko na koniec sezonu będzie dla Was 2-3 miejsce :D Już niedługo i zobaczymy jak to będzie :rolleyes:. Rzeszów posiada tylko Pedersena i Dobruckiego, a bydzia okonia stacha i jonssona. Ja jednak myśle że 6 miejsce uda się zdobyć :blink:. Po ile u was bilety ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

normalne chyba po 25 albo 23 dokładnie nie wiem a ulgowe chyba 16zł. ja tez mam nadzieje ze będziemy mieli wysokie miejsce:) a cos mi sie zdaje ze marma moze spasc do 1 ligi. ale tak wszystkie drużyny mają podobne składy. niema takiej która sie wyróżnia skladem. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No to bilety macie tańsze. Składy są wyjątkowo równe ale są 3 ekipy o nieco gorszym (Zielonka, Rzeszów, Bydzia) a reszta jest równa. U was jest strasznie równy skład i jeżeli ktos zawiedzie to reszta drużyny wynik pokryje :rolleyes: A u nas wszystko na barkach Walaska, Protasa i Iversen/Hamill.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

tylko ze my nie mamy kogos kto by startował w razie kontuzji któregos zawodnika. a Wy macie troceh zawodników. :rolleyes: a cos mi sie wydaje ze Wrocław tez nie będzie za mocny w tym roku bo praktycznie tylko crump i andersen tak punktują. i troche gapisni cos dożuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj