URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Ja sie troche interesuje i kibicuje Bydgoszczy a o wypadku słyszałem :D a z innej beczki to dzisiaj sie wystraszyłem na maxa jak zobaczyłem wypadek KUBICY myslałem ze juz po chłopaku tak groznie to wygladało ale na szczescie zyje i nie jest chyba tak zle ale wszystko sie okaze w przyszłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

złamał TYLKO nogę. Ale i tak będzie troche pauzował :/ Jakiś ten dzień dzisiaj felerny jest :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no wreszcie Hampel sie obudził :D ładnei unia jechała każdy punktował. a nie wiecie jak tam Ząbik i Miedziński ?? podobno mieli grożny wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ta, w Toruniu kontuzje mają: Dryml, Kostek, Zagar, Miedziński, Ząbik i Jaguś, ale Jaguś jeździ. Mimo tego mecz nie został przełożony, według mnie decyzja bezsensu, bo na tym piękność tego sportu traci..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Brawo Tarnów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) Teraz pokazujecie jacy jesteście Fair play :). Chcą mecz rozegrać1 lipca.. no żal haha :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A jak. Najlepiej jeszcze, żeby Holta i Gollob po wypadku wrócili do formy, i najlepiej jeszcze jak pojedzie Ljung. kombinatorstwo straszne.. Ale na przyszlość wiemy jak z Tarnowem trzeba postępować. Mogł Dowhan powiedzieć, że sie nie zgadza na przełożenie i walkower dla nas. Jak spadniemy z eligi to z honorem, czego w Bydgoszczy i w Tarnowie brakuje...


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
no wreszcie Hampel sie obudził :D ładnei unia jechała każdy punktował.

 

Ale baty marma dostała. :angry: To Dobrucki i Nicholls u nas całkiem zawalili mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

27 czerwca wyznaczyli termin nowy... Brawo Tarnów, pięknie pograli na zwłokę,.. :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Piękny mecz w Zielonce :( 47:43 ale bez bonusa :) Brawo Wrocek, brawo Cz-wa :]. Jednak Walasek to jest gość. Rekord toru hehe :). Mam nadzieję, że protas się odnajdzie jeszcze. Adams jak to adams, zawsze świetnie, kasprzak też. Bali u was zawalił i nieco hampelek. Na trybunach nie było tak źle, tylko po meczu robił się balagan :). No to czekamy na nastepna kolejke


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Słyszałem o tym. Nie na rękę to nam, że Rzeszów przegrał. Tarnów leci sobie w kulki, z nami też poleciał. Jutro elimacje do GP :( Czuje, że Freddie Lindgren będzie czarnym koniem tej imprezy ;d


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

jak ukradł ?? :( nic nie słyszałem?? wczoraj Baliński i Kasprzak awansowali do finału eliminacji do GP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

W siódmym czy ósmym biegu wymachał koniec wyścigu po trzech okrążeniach (a było 3:3 bo Pedersen prowadził ze sporą przewagą) i sędzia w myśl przepisów musiał powtórzyć bieg i w nim już Pedersen był trzeci i Marma przegrała 1:5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A pepe i walas nie awansowali :) Lipa, ale Freddie wygrał :( I iversen jeszcze sie zakfalifikowal ;]


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Ja od jakiegoś czasu obiecuje sobie ze przejade się za Żużel albo na Olimpie do Poznania albo do Gniezna - gdzie lepiej ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Żużel to do Poznania gnaj. Masz szanse obejrzeć najstarszego żużlowca w akcji :( Andrzej Huszcza :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No to najważniejszy dla nas mecz w tej części sezonu. Po 6 biegach przegrywamy 8 punktami :rolleyes: HEJ HEJ FALUBAZ


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

A Stal wygrała z Włókniarzem, pozostając niepokonana na własnym torze i 3 miejsce przed play-off'ami. Ale nie byłem na tym meczu bo byłem na siatkówce, kurde znowu polki przegrały ale warto było być bo taka impreza napewano długo się niepowtórzy w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bioły    0

Ja studiuje w Zielonej i wszyscy cały czas nadają o tym Falubazie :) ale jakoś nie mam czasu iść na mecz... i w ogóle chyba wole moto GP:P


"What the f*ck is going on? I Can't Go To Sleep... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Uff, sędzia ma farta, nie podbiłem go :) Z trybun widać, że okon podcina protasa a sedzia nie wiem co w tamtym momecie ogladal...( :) ) Na jakim kiedunku studiujesz?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj