URSUS5314

Żużel

Polecane posty

Kolejorz    3

W końcu Unia się rozkręca, oby tak dalej


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
I Unia wygrywa sporo z Toruniem :D

 

Taki mecz i nie poszedłeś na stadion? WSTYD! :D

 

Ja przeżyłem szok... Cóż powiedzieć, trzeba zalizać rany, zasadzić porządnego kopa w du*ę i jedziemy dalej. Gratki dla Leszna

 

Pzdr


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
W końcu Unia się rozkręca, oby tak dalej

 

Oby nie, bo rewanż niedługo i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo za 3 Falubazu :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Taki mecz i nie poszedłeś na stadion? WSTYD! :D

 

Ja przeżyłem szok... Cóż powiedzieć, trzeba zalizać rany, zasadzić porządnego kopa w du*ę i jedziemy dalej. Gratki dla Leszna

 

Pzdr

Jechał bym ale nie było kierowcy bo tata sobie jednego z wujem przyjęli, a nikt inny nie chciał jechać ;(

 

Oby nie, bo rewanż niedługo i nie widzę innej opcji jak zwycięstwo za 3 Falubazu

Oczywiście Unia musi z "Zielonką" wygrać :D Niema innej opcji xD


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Kolejorz nie zapominaj, że Falubaz to 'mistrz podwórkowy'. Determinacja obu drużyn będzie ogromna, kibiców też. Z resztą jak zawsze :D

Mecz w Gdańśku - zapowiadał się obiecująco. Wydawało mi się, że gospodarze powalczą. Ale tor był odpowiedni dla naszych (oprócz Protasa) i tak właściwie nic ekscytującego w tym meczu nie było. Pierwsza wyjazdowa wygrana :D

Pierwszy raz byłam na gdańśkim stadionie, taki kameralny obiekt. Trenerzy obu drużyn oraz zawodnicy szczególnie upodobali sobie Sama Rollerka i Pronara - stawali, siadali byleby lepiej widzieć :D


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Sajfutdinov przechodzi już samego siebie. Hans wyleciał w powietrze jak z procy...

Trzeba Ruska troche utemperować, bo on nie jeździ na żużlu tylko taranuje na żużlu. Sodówka uderza.


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Poprostu śmiech mnie ogarnia jak czytam komentarze trenera i kapitana stali... Jeszcze tylko czekac na komentarz prezesa <_<

 

Mówiłem Ci krzychu, że dwa ostatnie na 5:1 :P


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Sam w to nie wierzyłem, a jednak <_< Ja też czekam na płomienną ripostę sołtysa Władka :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Jedzie ktoś w sobotę do Leszna na DPŚ ja chyba jadę


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

No i Polska po dwóch latach znowu zdobywa tytuł DPŚ w Lesznie <_<

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Nie byłam na meczu z Toruniem, ale jak brat pisał mi bierzące wyniki to przecierałam oczy. Po prostu szok. Oczywiście ciesze sie, że tak wyszło ale obawiam sie że jeśli później chłopaki zbiorą sie po porażkach to w PO możemy wypaść cienko. Nie to żebym nie wierzyła w Falubaz ale zdrowy rozsądek też warto mieć :D


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Hahaha no i gdzie ten cały Toruń ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ty lepiej się martw o swoje Leszno bo przegrać z Cze-wą bez Pedersena na własnym torze to też jest coś nie tak... I nie mów mi, że z Balonem by lepiej pojechali...

 

Ja myślę, że toruńscy chłopacy taktycznie rozgrywają końcówkę rundy zasadniczej i obym sie nie mylił...

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Również mam taka nadzieje bo to nie jest do końca normalne ze całą rundę jeżdżą świetnie a na koniec takie klopsy.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No i play-offs rozpoczęte :P Świetne widowisko w Bydzi, myślę, że remis jest wynikiem satysfakcjonującym obie drużyny :D Szacun dla KSF za wygraną ze zbowidem w Gorzowie - to się chwali! Natomiast porażka Leszna u siebie z Cze-wą jest dla mnie nie porozumieniem. Nie chcę być złym prorokiem, ale chyba Leszno żegna się z półfinałem... (chyba, że będzie lucky-loserem)

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Musze sie ogarnąc po ostatniej nieobecności na AF i posta strzelic :D

Nie spodziewałam sie takich wynikow meczy. Oczywiście jako kibic KSF wierzyłam, że Gorzów może być nasz i udało sie :D Mimo (wg mnie) nieuzasadnionych wykluczeń wszystko zwróciło sie przeciwko stali. I wraz z dniem dzisiejszym oświadczam, że na rozgrywkach szczebla (szczególnie) międzynarodowego nie będe kibicować Gollobowi w żaden sposób. Doceniam jego talent, ale dla mnie nie można być mistrzem będac gburem i ignorantem. A on tak sie zachowuje. I nie mówie już tylko o sytuacji z Dudkiem.

Przed meczem w Lesznie zastanawiałam sie, ile Cze-wa będzie w plecy. Po kilku biegach które mi umknęły, gdy zobaczyłam wynik zdębiałam. Atut własnego toru Leszno zawsze idealnie wykorzystywalo, tym razem sie pogubili. Wszystko sie może zdarzyć ale nie sądze by byli w stanie odrobić taką strate w Cze-wie.

Derby Pomorza oglądałam kątem oka, ale niektóre biegi były naprawde zacięte. W przypadku naszego meczu było podobnie - 'na żyletki' :D

 

PS : Pomysł z maseczkami jaki zastosowali kibice z Torunia był wyjątkowo błyskotliwy. Tobie Krzysiu jako znajomemu przedstawicielowi kibiców Torunia gratuluje tej idei :D


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Biała inwazja z maseczkami, żeby się tyfusem nie zarazić :) Dzięki :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

I jak wrażenia po półfinałach? Niezmiernie ciesze się ze unibax po raz 3 z rzędu w finale. Natomiast co do meczu to chyba lekko pedersen zawiódł. Jak na takiego "mistrza" 8pkt to nie rewelacja. a z kolei Tai Woffinden potwierdził że lubi Motoarenę(9pkt).

A co do 2 półfinału. No i tak byliśmy zdziwieni słaba postawa falubazu a ja mówiłem ze obudza w późniejszej fazie sezonu. No i się sprawdziło.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja po wyjściu ze stadionu nie mogłem mówić, tak żeśmy z kumplami ryja darli :) Mecz kapitalny, Ward przeszedł samego siebie kiedy to z 4 na pierwsze miejsce się ulokował :) Czas na finał, Falubaz nie jest słaby, po prostu, niech wygra lepszy :)

 

Pozdrawiam


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Nom meczyk fajny, ale minus dla bydgoszczy za to że próbują anulowac punkty protasa, bo rzekomo nie miał zaświadczenia lekarskiego, ale i tak to nic nie zmieni, nawet gdyby te punkty anulowali i tak byśmy weszli do finału. Stanowcze nie/no/nicht dla zielonostolikowców

 

Aż miesiąc musze czekac na mecze eh :/

 

Coś dziwnie gorzów cicho siedzi :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

My tu cicho siedzim a tu pierwszy mecz juz za nami.. Troche malo tych punkow, ale jakby nie patrzec tor byl zagadka dla torunia jak i zg. Ciekawie sie zapowiada, musimy zdobyc najwiecej punktow z wszystkich druzyn w tym roku na motoarenie a mianowicie 43.

 

Krolik, nie pada tam u was czasem? ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

I Zielonka wygrała...

 

heh wzięli prezesa w błocie wytarzali


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

CAŁY ŚWIAT JUŻ WIE, FALUBAZ MISTRZEM JEST, SŁYCHAC GŁOŚNY ŚPIEW, MY BAWIMY SIE!!

 

Do mnie to jeszcze nie dociera ;) 18 lat czekania, wkońcu! Nie wiem jak to możliwe, żeby grupka przyjezdnych mogła przekrzyczec caly stadion. Eh, szkoda, że nie miałem transportu. Sędzia się nie popisał.. Wielki minus w strone warda i holdera za to co zrobili z szalikiem...

 

Graty apator! Myślę, że finał był finałem z prawdziwego zdarzenia, pomimo walk z torem w zg. Finał dla dwóch najlepszych ekip tego sezonu :(


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ale komentatorzy byli nieźli jak odmieniali nazwisko Żyto ;)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj