URSUS5314

Żużel

Polecane posty

360P    4
Nawet Cieślak mówi, że ten to jest chore. No i ma racje.

Chory jest regulamin, bo jak można odgórnie ustalać datę zawodów?! Kawicki(rzeczniki ZKŻ) rozmawiał z prezesem Unii a ten od razu miał ustalony termin. Unia doskonale wiedziała, że tego 14.04 nasi zawodnicy będą jeździć w lidze angielskiej. Ponadto na rozegranie meczu jest 28 dni (są wolne niedziele w tym czasie). A Ekstraliga zamyka oczy i udaje ślepego. Jak Cieślak powiedział - w piłce Fryzjer, w żużlu Golibroda..


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Niestety Ekstraliga Żużlowa S.A. zaczyna przeradzać się w bagno... :D

 

Dziś druga kolejka Speedway Ekstraklasy więc typuje:

Rzeszów - Leszno: 35:55

Wrocław - Toruń: 38:52

Częstochowa - Tarnów: 60:30

Zielona Góra - Gorzów: 50:40

 

Pozdrawiam :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Mój typ :D

 

Rzeszów - Leszno 38:52

Wrocław - Toruń 40;50

Częstochowa - Tarnów 65:25 (żeby dostali jeszcze więcej kombinatory jedne :D )

Zielona Góra - Gorzów 52:38

 

Jeszcze 5,5h do najciekawszego (moim zdaniem) meczu tej kolejki ;]

 

Pozdrawiam.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

miałem na myśli ewentualne niewpuszczenie telewizji.

a coś mi się wydaje, że na tarnów wystarczą protas, walas i rafi :D

ale na pewno powinni to wyjaśnić jakie były kulisy odwołania meczu a już napewno powinni wcześniej ogłosić odwołanie meczu. rzeszów i tak jest na nich cięty (chorągiewka po 3cim okrążeniu i podobno jeszcze gollob oba koła na lini), zresztą wiadomo że to derby i jak każde wywołują emocje. rzeszów też pokombinował 2 lata temu z torem, że tarnów nie wyszedł z 20stki :D także każdy robi jak może pod siebie jeśli ma słabszy skład niż drużyna przeciwna.

 

Rzeszów - Leszno 42:48 (brak Nichollsa)

Wrocław - Toruń 39:54

Zielona Góra - Gorzów 46:44

Częstochowa - Tarnów 60:31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

Pięknie w skrócie :D Leszno pokonało Rzeszów 65-27 :D

Częstochowa - TArnów-63-23

Wrocław-Toruń-41-48

Zielona-Gorzów-53-39

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Na kolana na kolana raz dwa trzy :D. Fajnie było, brawo Cz-wa, Leszno i Toruń. Jutro jedziemy zdobyć tarnów :D. Szkoda ze Fredrik troszkę słabo. W gorzowie punktuje tylko trójka, karlson, holta, golop a reszta 0. Fajnie było na meczu poza tym, że po 30 min nie było miejsca :PP


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Obawiałem sie tego toru we Wrocławiu, to co znowu odp***dolił Cieślak czyli "narodowy polewaczkowy" to przekracza pojęcie ludzkie... Ale ważne, że Unibax górą mimo widocznych problemów (jak zawsze we Wrocławiu z resztą) :D

Brawa dla Falubazu za ciekawy mecz, Lesznie i Częstochowie nie ma w sumie czego gratulować bo wygrać z takimi przeciwnikami to nie sztuka... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
Na kolana na kolana raz dwa trzy :D. Fajnie było, brawo Cz-wa, Leszno i Toruń. Jutro jedziemy zdobyć tarnów :D. Szkoda ze Fredrik troszkę słabo. W gorzowie punktuje tylko trójka, karlson, holta, golop a reszta 0. Fajnie było na meczu poza tym, że po 30 min nie było miejsca :PP

Mecz był super!. Nie ma co narzekać na Fredke, później spasował przełożenia i zaskoczył. Wynik taki akuratny, super oprawa i pokaz sztucznych ogni! Jak dla mnie elegancko.

'Oto Co Znaczy Fanatyzm Po Tej Lubuskiej Ziemi Stronie.."


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Mecz był super!. Nie ma co nażekać na Fredke, później spasował przełożenia i zaskoczył. Wynik taki akuratny, super oprawa i pokaz sztucznych ogni! Jak dla mnie elegancko.

'Oto Co Znaczy Fanatyzm Po Tej Lubuskiej Ziemi Stronie.."

przypatrzcie się temu uważnie gorzowskie gamonie :D . Słyszałem, że Gorzów się bił między sobą :D ? Nie wiem bo nie widziałem hehe. Dobrucki strzał w 10. Mamy 5 równych seniorów do tego Zengota. A w Gorzowie ? Holta i Golop. (Golop +karlson+holta = 32 punkty) Z takim teamem to nie wiem gdzie na wyjeździe mogą wygrać poza Tarnowem i Rzeszowem. Ciekawe kiedy będzie powtórka w TV :/ Toruń jakoś strasznie równo pojechał, ale wygrali :D Brawa dla Jędrzejaka za 15 w takim meczu to nie lada wyczyn. Leszno potwierdza klase :D Kiedy mecz Leszno-Toruń ? To będzie dopiero mecz :D

Pozdro


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
przypatrzie się temu uważnie gorzowskie gamonie :D . Slyszałem, że gorzów się bił między sobą :D ? Nie wiem bo nie widziałem hehe. Dobrucki strzał w 10. Mamy 5 równych seniorów do tego Zengota. A w Gorzowie ? Holta i Golop. (Golop +karlson+holta = 32 punkty) Z takim teamem to nie wiem gdzie na wyjeździe mogą wygrać poza Tarnowem i Rzeszowem. Ciekawe kiedy bedzie powtórka w TV :/ Toruń jakoś strasznie równo pojechał, ale wygrali :D Brawa dla Jędrzejaka za 15 w takim meczu to nie lada wyczyn. Leszno potwierdza klase :D Kiedy mecz Leszno-Toruń ? To będzie dopiero mecz :D

Pozdro

Nie widziałam, być może sie potłukli :) Co do powtórki to chyba dziś w nocy o 1:25 na regionalnej TVP3, i na TVP Sport ale nie wiem o której. Jezeli Gorzów będzie tak jeździł to za wiele nie wyjeździ...


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Dali rade chłopcy :D Tarnów nie potrzebnie kombinował, bo i tak przegrali. Oby z Protasem wszystko ok było :D


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jak zwykle bezkarność.. Należało się spodziewać, że pan komisarz oleje temat :) Mogę sie założyć, że w przyszłości będzie więcej takich przykładów (Nie rozegranie I kolejki DMP) No trudno, sędzia też nic nie widział, nic nie słyszał, wszystko było ok.

 

Huhu w niedziele do Toruniaa :) Jak będzie 49:41 to uznam ten wynik za sukces ;).


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

No @Matey nasze kluby w niedziele walczą... :) Ale Unibax Falubaza lubi więc widowisko powinno byc zarąbiste, stawiam na wygraną Unibaxu 50:40, bedzie ciężko z wami wygrać... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

no to jutro Unia kontra Unia hehe kolejny pogrom sie zapowiada ;) Leszo - Tarnów mysle ze Tarnów z 30 nie wyjdzie.

Toruń chyba minimalnie wygra z Zieloną

Rzeszów - Wrocław -> tu bym na wrocław stawiał i to nawet wysoko mogą wygrac

CZęstochowa-Gorzów -> zdecydowanie Częstochowa.

 

pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Dobra, to ja spróbuje wyniki typować ;)

 

Toruń - Zielona 49;41

Leszno - Tarnów 61:23

Rzeszów - Wrocek 33:57

Gorzów - cz-wa 43:47

 

:)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Dzisiaj 3 kolejka Speedway Ekstraligi więc typuje:

 

Toruń - Z. Góra 50:40

Rzeszów - Wrocław 38:52

Gorzów - Częstochowa 46:44

Leszno - Tarnów 60:30

 

Pozdrawiam ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja na meczu nie będe mieszkam ok 18km od Torunia, ale pogoda niezła nie pada, ale pochmmurno. Na deszcz się nie zanosi ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Oj dostalim od Torunia ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Co sie dziwić, Tarnów leci na DMP. A u nas szkoda Fredki i Iversena. Po Iversenie spodziewałem się o wiele więcej, zresztą po Fredce też. No cuż po 14 biegach przewaga 20 punktów, porażka wysoka lub bardzo wysoka. Na bonus nie mamy szans w rewanżu. Gratki dla Torunian ;P Chyba zbyt wiele sobie obiecywałem ;)

 

56:34 prawie trafiłem wynik, nie ma co :) 22 punkty przewagi, miazga.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Wg mnie Fredka i Iversen dali ciała, i to ostro. Po Protasie lepszych pkt sie spodziewałam chociaż źle nie było. Walasek pojechał wg oczekiwań. I Dobruś... akurat musial miec 0 w momencie kiedy jechał jako Joker... No trzeba przeboleć, zwyciężyli lepsi i Torunianom gratuluje. Dobra jazda ;)

PS. 1.05 z Marma u nas - chyba pójde :)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

I koleny pogrom hehe 67-26 dla Leszna ... no ale to było wiadomo .... ale brawa dla Kołodzieja ->16 pkt ( 1,3,6,3,3,d)

a w lesznie wszyscy dobrze nikt nie zawiódł ;) wręcz przeciwnie bo Robert Kasprzak zdobył 9pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ładny mecz w Tornie był, Unibax górą, ale Falubaz nie poddał się tak jak Unia T. i chwała im za to. Gratulacje Dla Rzeszowa za wygraną z Wrockiem w zaciętym meczu, Złomrex też w zaciętym meczu górą, co ważne na wyjeździe, a Unii L. nie będę gratulował bo nie ma czego... ;)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
Ładny mecz w Tornie był, Unibax górą, ale Falubaz nie poddał się tak jak Unia T. i chwała im za to. Gratulacje Dla Rzeszowa za wygraną z Wrockiem w zaciętym meczu, Złomrex też w zaciętym meczu górą, co ważne na wyjeździe, a Unii L. nie będę gratulował bo nie ma czego... ;)

Nie sądziłem, że aż tak słabi jesteśmy :) Ale w ciry i tak dostaliśmy ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj