Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 10 maj 2011 - 13:06

Komputer

Pierwsze słyszę :blink: A gdzie niby ustawia się ten rozmiar rozpylaczy na komputerku, ponieważ nie mogę znaleźć ?

Instrukcja obsługi, strona 27. Jeśli masz widoczny manometr to nie ma problemu, wiesz jakim ciśnieniem pryskasz, ale w goliatach powyżej 3000 l manometr masz z tyłu i nie widać go, więc ciśnienie zczytujesz z komputera, wtedy wiesz, jaką kroplą pryskasz. W takim przypadku aby pomiar, a raczej symulacja ciśnienia była prawidłowa, trzeba ustawić rozmiar rozpylacza.
Ludzie często narzekają na 180tki że niby źle działają, bo nie potrafią ciśnienia dobrze zmierzyć (różnica komputer - manometr), a wina leży w tym, że ustawienia komputera nie są poprawne.
W komputerze masz możliwość wyboru dysz wg standardu ISO lub wprowadzasz do 5 swoich rodzajów. Wszystko w menu "Dane dyszy".
Instrukcje po polsku są na stronie araga (aragnet.it chyba) a jeśli nie znajdziesz to mogę podesłać pdf-a na maila.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer Dzisiaj, 05:05
  •  

#22 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 10 maj 2011 - 17:38

Komputer Ja w BRAVO 180 mam wyłączoną funkcję obliczania ciśnienia.
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share traktorzysta12

traktorzysta12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 234 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:59

Komputer

ja mam mescompu komputerek w pilmecie 2018 dwa lata temu dałem brutto 8,5 tyś. ale fajnie tym sie pracuje. Ustawiam dawke tryb auto i czy jade 5 czy 10km/h to dawka ta sama o nic sie nie martwie , ze za duzo czy mało wyjdzie Dodany obrazek polecam ten sprzecik

kolego jak do dzis sie sprawuje komputerek mam zamiar kupic ale myslałem nad s211

Dodaj odpowiedź