Skocz do zawartości

Zdjęcie

Głębosz AKPIL

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 13:27

Głębosz AKPIL Witam. Dzisiaj odwiedziłem CHEMIROL Mogilno w poszukiwaniu głębosza i przy okazji dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Mianowicie jeden z przedstawicieli handlowych mówił mi, że GASPARDO dostarcza kompletne głębosze firmie AKPIL, ta daje swoje naklejki i sprzedaje głębosze pod swoim szyldem. Wiecie czy to prawda, bo jeżeli tak to warto zwrócić uwagę na taki głębosz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Głębosz AKPIL Dzisiaj, 19:38
  •  

#2 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 16:41

Głębosz AKPIL pytanie 1: jaka jest roznica w cenie,
pytanie 2: po co gaspardo mialoby to robic, po co dealer mialby sprzedawac akpila zamiast gaspardo, chyba ze sprzedaje oba to jedynie sens widze :)
jesli ten dealer sprzedaje tylko akpila to dla mnie podejrzane, choc przyznam, ze nie slyszalem jeszcze takiej proby podawania sie na czyjąś jakosc :)
sprawa do sprawdzenia
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#3 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 17:30

Głębosz AKPIL Tak samo się zdziwiłem jak i Ty dlatego pytam. Dziwne mi się to wydawało, ponieważ firma GASPARDO ma wystarczająco dużą renomę i nie potrzebuje sprzedawać swojego towaru pod inna nazwą. Rożnicy w cenie nie znam bo akurat ten dealer sprzedaje tylko AKPIL, wiec może rzeczywiście jest w tym jakiś haczyk. Nie wypytywałem się o to bo akurat bardziej zainteresowany byłem siewnikiem, ale jak wybiorę się tam ponownie to wybadam sprawę. Podał mi przykład tego AKPILA w zamian za kvernelanda, czyli niższa cena bez straty jakości :)

#4 Share BOKSKOZLOW

BOKSKOZLOW

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i pilka nożna

Napisany 11 marzec 2009 - 18:09

Głębosz AKPIL Prawda prawdą ale jak popatrzyć na głębosz akpilu, a gaspardo to są jak dwie krople wody.

#5 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 18:19

Głębosz AKPIL no właśnie... i to mnie zastanawia.

#6 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 18:22

Głębosz AKPIL byc moze warto, poczekajmy jeszcze chwile, moze ktos na AF mial z nim stycznosc
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 18:29

Głębosz AKPIL Na zdrowy rozum jak dla mnie, prawdopodobna jest inna wersja :). Po prostu te głębosze dla gaspardo robi akpil, i częśc produkcji zbywa pod swoją marką.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#8 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 18:38

Głębosz AKPIL A może robią to na licencji (pługi obrotowe akpila są robione na czyjejś licencji) albo dostają gotowe sekcje robocze.
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#9 Share CzarnyBrat1

CzarnyBrat1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 18:45

Głębosz AKPIL Koleś ewidentnie powiedział, że głębosz AKPIL to to samo co GASPARDO tylko naklejkami się różnią,.. W każdym bądź razie jeżeli to prawda to myślicie, że warto w ogóle zawracać sobie głowę taką maszyną??

#10 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 listopad 2010 - 15:20

Głębosz AKPIL Ma ktoś może głębosz z Akpilu? Konstrukcja ciekawa, ale jakoś na stronie nie mogę jej znaleźc. Dodany obrazek

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 listopad 2010 - 15:43

Głębosz AKPIL moj znajomy robi sam takie glebosze, ale nie wiem o ile taniej sprzedaje. w kazdym razie pol gminy na nich smiga i ja tez bede chcial zeby mi zrobil jakis 4m w przyszlosci :huh: