Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika

191 odpowiedzi na ten temat

#121 Share warjarr23

warjarr23

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 27 marzec 2011 - 19:38

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Witam mam takie pytanie może mi pomrzecie A chodzi o c-360 podnośnik w ogóle nie reaguje nie podnosi a wyjście hydrauliczne działa np przyczepę wywraca a podnośnik nie podnosi pompa zmienieni ona rok temu na tą mocniejszą czy padł rozdzielacz czekam na jaką kol wiek odpowieć pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Dzisiaj, 16:59
  •  

#122 Share cycepa

cycepa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów
  • Zainteresowania:dużo tego ;)

Napisany 05 czerwiec 2011 - 14:26

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Jak ktoś może niech zrobi skan instrukcji napraw podnośnika hydraulicznego i możecie mi podesłać na cycepnik@o2.pl Aha mam jeszcze pytanie wiecie gdzie może jest regeneracja podnośnika w okolicach Gorzowa wlkp. Max 50 km. Za Gorzowem.
Proszę pilne pozdrawiam

#123 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,muzyka

Napisany 12 październik 2011 - 12:07

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Witam. Mam problem. W moim C360-3p słychać głośną prace pompy podnośnika. Wcześniej przy podniesionym tuzie nie opuszczał maszyny nawet przy wyłączonym womie. Od pewnego czasu zauważyłem, że opuszcza nawet przy niewielkim ciężarze. Dodam, że stan oleju jest prawidłowy. Podnośnik wolno podnosi. Prosze o porade i z góry dziękuje. Pozdrawiam.

#124 Share benio1967

benio1967

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 12 październik 2011 - 13:59

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Pompa prawdopodobnie wysiada-do wymiany.

#125 Share piotr119

piotr119

Użytkownik

• V.I.P.
  • rank
  • 84 postów

Napisany 12 październik 2011 - 17:41

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika też miałem podobny wypadek mi się w tej podporze w której jest wałeczek połączony z pompę i na drugim końcu ma zębatkę i tam było wyryte że już zazębiać nie chciało mi też głośno chodziło ale podnosiło normalnie aż przestało ;]

#126 Share Rado9990

Rado9990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja,muzyka

Napisany 12 październik 2011 - 18:48

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika U mnie raczej jest inna przyczyna bo u mnie ciagnik nie jest wytłuczony to watpie zeby to zużyte było...Moze jest zapchany tylko ten smok przy pompie..i oleju przeciagnac nie moze i stad ta głosna praca pompy

#127 Share prometeusz

prometeusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • Zainteresowania:szeroko rozumiana mechanika, sport, żużel( Apator czy jak kto woli unibax)

Napisany 12 październik 2011 - 21:19

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika piotr 119 może mieć rację, ja też tak miałem i winą było to łożysko, tylko podnosił normalnie tylko wtedy hałasował, a że opuszcza to wina rozdzielacza, a nie pompy
tak więc musisz odkręcić podstawę pompy, pod tylnym mostem i sprawdz, a opuszczanie jak masz tura podłączonego pod hydraulikę ciągnika i tylko ten rozdzielacz to podłącz pod jakąś wywrotkę załadowaną podnieś i zobacz czy opuszcza

#128 Share franek4477

franek4477

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów
  • Zainteresowania:mechanika pojazdowa

Napisany 07 luty 2012 - 14:50

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika

Witam mam takie pytanie może mi pomrzecie A chodzi o c-360 podnośnik w ogóle nie reaguje nie podnosi a wyjście hydrauliczne działa np przyczepę wywraca a podnośnik nie podnosi pompa zmienieni ona rok temu na tą mocniejszą czy padł rozdzielacz czekam na jaką kol wiek odpowieć pozdrawiam

mam problem z podnośnikiem wałek sie kręci a podnośnik nie podnosi , podnosi tylko przez przełączenie na skrzynie biegów
prosze o odpowieć?

#129 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2012 - 15:12

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Pompa hydrauliczna za pośrednictwem sprzęgiełka kłowego zazębia się z wałkiem na którym powinny być dwie zębatki.Sprawdź czy się nie odkręciła śruba zabezpieczająca i nie spadła zębatka.

#130 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6738 postów

Napisany 07 luty 2012 - 15:15

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Co może być przyczyną że dźwignia od podnośnika sama oddaje i powraca do poziomu opuszczonego podnośnika?
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share kubar

kubar

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 07 luty 2012 - 15:56

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika witam mam problem z podnośnikiem po remońcie skrzyni biegów zamontowałem go spowrotem i nie podnosi, podnosi tylko przez przelożenie przez skrzynie a wom normalnie chodzi bez przelanczania przez skrzynie co jest?

Edytowany przez kubar, 07 luty 2012 - 16:39.

#132 Share dominic

dominic

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów
  • Zainteresowania::-)

Napisany 23 luty 2012 - 22:09

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Czy ktoś z kolegów regenerował ( wymieniał ) mechanizm sterowania rozdzielaczem. Jeżeli używam dźwigni od kipra to od podnośnika tak samo się przesuwa, a jak używam dźwignię od podnośnika to wyczuwam luzy.
c 330
4011
mf 255

#133 Share davidsonn

davidsonn

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 50 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 15:03

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Witam panowie szykuję się do wymiany rozdzielacza i cylindra, tłoka. Sprawa wygląda tak jak powinny być założone te silikonowe oringi na tłoku tymi wcięciami w stronę wlotu oleju, tak żeby olej je rozpierał pod ciśnieniem i dopierał do ścianki? Na co uważać przy zakładaniu tych elementów. Rozdzielacz regenerowany tuchola, pompa wzmocniona i nowy cylinder.

#134 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7570 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 17:50

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika To uszczelniacze typu U. Dokładnie tak jak piszesz się je montuje. Wklęsłą stroną tak by działało na nią ciśnienie oleju, w strone denka tłoka.

Edytowany przez seweryn20, 21 marzec 2012 - 17:51.

KPK Kumurun Team

#135 Share kubuspl3333

kubuspl3333

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 17 październik 2012 - 18:15

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika witam mam pytanie jak wyciagnoc pompe podnosnika bo mam nowom czy walek musze wyciagac???czekam na odpowiec

#136 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 17 październik 2012 - 20:36

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Musisz spuścić olej ze skrzyni i zdjąć dolny zaczep i tam będzie taki okrągły dekielek pod spodem, przykręcony i go wykręcasz i do niego będzie przymocowana pompa.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#137 Share tropik250

tropik250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 25 październik 2012 - 19:24

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Witam. Ja również mam problem z podniśnikiem w c360 (355). Rozdzielacz był robiony i raz trzyma, a raz nie (głównie z cieżkim sprzętem). np sieję jeden pasek i podniose i trzyma elegancko, a potem przejadę następny pasek i puszcza jakby w ogóle nie trzymał. Słychać jakby się wałek cofał tak szybko opada jak tylko sprzęgło wcisnę. Czy to wina rozdzielacza?

#138 Share Marcin133

Marcin133

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,piękne kobiety

Napisany 04 listopad 2012 - 10:56

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika Witam.szukam firmy zajmującej się regeneracją podnośnika do 360 w okolicach łódzkiego.ma ktoś namiary???w necie znalazłem tomasza łape i jakąś firme z gniezna....warto u nich???

#139 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 listopad 2012 - 11:04

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika a co chcesz z nim robić? z taką regeneracją sam dał byś rade,dlaczego nie próbujesz?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share Marcin133

Marcin133

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 331 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,sport,piękne kobiety

Napisany 04 listopad 2012 - 11:23

Ursus C-360 3P regeneracja podnośnika mam pęknięta obudowe-korpus,wymieniłem pompe na wzmocnioną a i tak słabo podnosi,chyba wina rozdzielacza