Skocz do zawartości

Zdjęcie

systemy rozładowywania zboża z przyczepy

85 odpowiedzi na ten temat

#81 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 07:32

systemy rozładowywania zboża z przyczepy A ja mam pytanie takie, kupiłem HL 8 i chcę zrobić wysyp w podłodze tylko nie wiem czy jeden czy dwa może ktoś ma dwa to niech się podzieli jak to się sprawdza

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
systemy rozładowywania zboża z przyczepy Dzisiaj, 21:33
  •  

#82 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 21 lipiec 2014 - 22:13

systemy rozładowywania zboża z przyczepy HL sa długie lepiej zrób 2 ja w swojej mam jeden na środku to po rogach duzo zostaje a natomiast kolega z czeskiej 7 robił 2 lub nawet 3 i tyle nie musi szuflować jest dużo lepiej ja jak bede remontował swoja to robie też 2 zsypy
ZETOR TEAM

#83 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1910 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 11:32

systemy rozładowywania zboża z przyczepy Stanowczo 2 zsypy, ja już nawet w mniejszych przyczepach robię 2 zsypy tyle że w burtach i duuzo mniej zgarniania jest. Jeśli to wywrotka to najlepiej jakby udało sie zrobić tak aby z obu naraz zlatywało do dmuchawy. Bo przy pełnej przyczepie może być problem z podnoszeniem bo z jedej strony będzie się przesypywac ale zawsze można trochę z jednej i trochę z drugiej zsypywać tyle, że trzeba podjeżdżać. A jesli bez wywrotu to nic nie musisz kombinować tylko zrobić przynajmniej 2 zsypy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#84 Share karolci13

karolci13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 22 lipiec 2014 - 11:53

systemy rozładowywania zboża z przyczepy Wywrotka ale chce w pdłodze zrobić bo w małej mam w burcie i tak nie specjalnie mi sie to podoba, a ma ktoś jakiś fajny patent na zasuwy bo zastanawiam się jak to rozwiązać?

#85 Share MarcinC360

MarcinC360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów

Napisany 04 sierpień 2014 - 12:07

systemy rozładowywania zboża z przyczepy Odnośnie zsypów w burcie, na jesieni będe kupował wywrotkę 1-osiową 5-6t ładowności i ciekaw jestem w jakim czasie zleci mi taka ilość zboża przez otwór 20x30cm lub 30x40cm. Wywracane będzie do tyłu więc otwór w tylnej burcie-inaczej nie da rady. Zboże będzie odbierane przez żmijkę 140 za pomocą kosza zasypowego, mogę zrobić nawet sporo wiekszy od standardowego tylko właśnie chciałbym się dowiedzieć w jakim czasie przez podobne otwory przeleci mi taki ładunek. Proszę o informacje.

Edytowany przez MarcinC360, 04 sierpień 2014 - 12:08.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#86 Share krzychunt

krzychunt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 31 styczeń 2016 - 12:05

systemy rozładowywania zboża z przyczepy

Ma ktoś może zdjęcia wykonanych zsypów do zboża w przyczepie hl 6011 wykonanych w podłodze .