Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak często smarujecie tylną oś w sdf?

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LamboR3

LamboR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 15 marzec 2009 - 11:35

Jak często smarujecie tylną oś w sdf? Ja w LamborghiniR3100 i Lampo 70 przednio i tylno oś smaruje co 50mth.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak często smarujecie tylną oś w sdf? Dzisiaj, 08:18
  •  

#22 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 wrzesień 2009 - 15:42

Jak często smarujecie tylną oś w sdf? Smarujecie wszyscy łt43? Oststnio jak smarowałem lambo wypchneło troche jeszcze "fabrycznego" smaru no i ten fabryczny miał zupełnie inną konsystencję niż łt43 był żadszy i bardziej "miękki" prawie lejący się, nie wiem czy lepszy czy nie jest ten ł43 zauważyłem ze mniej potem cieknie i kurzy się w miejscach smarowania niż po tym orginalnym smarze, ale czy do tylnej osi na łożyska nie będzie lepiej wskazany ten żadszy orginalny smar, czy odpowiedniki z orlenu ep2 też są żadsze od łt43?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share przecinak82

przecinak82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 20 październik 2009 - 21:13

Jak często smarujecie tylną oś w sdf? Panowie a do DX 6.05 z 1987roku moge spokojnie też zalać AKROS TURBO 15/40??? Bo obecnie mam zalany TURDUS-czy jest on dużo gorszym olejem???Jaki olej mam zalać do hydrauliki,do tego baniaka z tyłu-czy ten wczesniej przez was wymieniony AKROS MULTI 10/30 NADAJE SIE??CZY JEST ON TYLKO OLEJEM PRZEKŁADNIOWYM wyłącznie do skrzyni biegów.Podobno w Polsce ciężko kupić orginalny AKROS gdyż jest on u nas gdzieś rozlewany.Z góry dziekuje za odpowiedzi!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 30 październik 2009 - 17:55

Jak często smarujecie tylną oś w sdf? Turdus może być nawet lepszym olejem od akrosa, sam się zastanawiam czy nie przejść na turdus, przynajmniej jest tańszy, a do skrzyni to chyba wszystko jedno aby był to olej UTTO orlen ma taki olej i też powinien wystarczyć, po co przepłacać za tego akrosa, a tak wogóle to ten akros jak jest rozlewany u nas to ja nie wiem, lupowałem w białych 5cio litrowych butelkach, to chyba był orginalny

Dodaj odpowiedź