Polecane posty

corrado    401

4.05zł trzy dni temu. Normalna cena w dostawie tu w okolicy.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Panowie mi przywieźli ostatnio 4 tys i wypelnienie tego zgłoszenia zajeło mi dosłownie 5 min i masz po Problemie wpisujesz dwa kody z faktury i Enter i gotowe ,

Może i tak ale ostatnio w sianokosy mi przywieźli, na zgłoszenie jest krótki czas, próbuję zalogować się wieczorem przed spaniem a ta strona trup, po godzinie pilnowania i odświeżania strony w końcu się udało, jak chciałem coś sprawdzić za 5 minut to znowu nie działała, może miałem całą noc siedzieć i czas na to tracić? Co do tego że rolnik nie musi tego zgłaszać, mi w kilku firmach powiedzieli ze oni nie będą pytać i sprawdzać kto jest rolnik a kto nie i do wszystkich zgłoszenia będą robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

3,99zł brutto w sobotę żadnych pytań o zbiornik sami mają zgłosić i zamknąć więc jak dla mnie nic się nie zmieniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2167

3,93 jeśli mam zbiornik, jeśli nie wszystko ponad 4, oczywiście inne firmy.
Do 2500l nie trzeba zgłaszać dopiero po przekroczeniu tej ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piechu    43

Panowie co sie stanie jak kupiłem 1000l i nie mam zbiornika z atestem ?

Kolego ale jeżeli będziesz mieć kontrolę z agencji cc to sprawdzają czy masz zbiornik na paliwo dwuplaszczowy wiec radze go sprytnie schować. Teraz pozostaje jedno pytanie jaki będzie kolejny debilny przepis dolujacy prace rolnika. Strzelam ze niedługo wprowadza ze nie będzie można pracować ciagnikiem starszym jak 5 czy 10 lat he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Zbiorniki dwupłaszczowe na RSM

Edytowano przez ansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik34    246

Kolego ale jeżeli będziesz mieć kontrolę z agencji cc to sprawdzają czy masz zbiornik na paliwo dwuplaszczowy wiec radze go sprytnie schować. Teraz pozostaje jedno pytanie jaki będzie kolejny debilny przepis dolujacy prace rolnika. Strzelam ze niedługo wprowadza ze nie będzie można pracować ciagnikiem starszym jak 5 czy 10 lat he he.

koniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Zbiorniki dwupłaszczowe na RSM

Z tego co wiem to na ram firmy sprzedają zbiorniki identyczne jak te dwuplaszczowe z tym że tam jest jeden płaszcz i certyfikatu nie dostaniesz więc tak naprawdę to to samo co w mauzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi wczoraj przysłali smsa z firmy Młynek ze przy zakupie 1000 litrów to ropa po 3,9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil_NH    12

Dziś dzwoniłem do mojego dostawcy i cena 3,9zl już od 500l.

Edytowano przez Kamil_NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tymi SMS'ami z firmy Młynek to już mnie wkurwiaja, przesyłają po 4 dziennie, cena na dziś 3,8 przy 1 tys litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

Ja już zarobiłem na magazynowaniu paliwa. Zapłaciłem za pompę, zbiorniki, a teraz za regenerację pompowtrysków w aucie zapłacę. ;[  Mechanior uświadomił mnie, żeby nie tankować samochodów jak nie ma mieszadła w zbiorniku (oczywiście jak paliwo stoi dłuższy czas). ON się rozwarstwia.

Paliwo niby zakupiłem super bez biokomponentów , spalanie było zauważalnie niższe, a teraz zonk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Mi to powiedzieli że mam się tylko założyć konto  a oni już zgłaszają distawe a ja po dostawie w ciągu 24 godzin mam się zalogować na konto i potwierdzić  ze paliwo zostało dostarczone a jak zamówię 490 l to nikt nic nie musi robić
 

Edytowano przez icek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

to jakaś paranoja na olej napędowy wymagają zbiornik z atestem od rolnika a olej opałowy możesz lać gdzie i w byle jaki zbiornik tak mi powiedział dostawca więc na żniwa kombajn będzie pracować na opale po 2,4 zł za litr bo nie stać mnie na zakup zbiornika z atestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Wczoraj kupowałem paliwo po 3,87 zł. to kierowca cysterny mówił że zaczyna drożeć czyli podwyżki przed sezonem żniwnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj