Polecane posty

Pajej    231

drogo... i co robic brać czy czekac?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

Dolnyśląsk 4.60 i podobno ma rosnąć aż do 5 zł


RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w starym roku 28.12.2016 kupiłem po 4.38pln 1000 litrów z dostawą z lotosu.
Na stacjach u mnie w okolicy ceny od 4.59 do 4.70 Orlen. Nie wiem jak tam na BP, Lotos i na Bliskiej bo nie miałem okazji przejeżdżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moscich    5

Ja wczoraj zamówiłem dzisiaj przywieźli po 4,37 w hurcie 1000l wielkopolska na stacjach pobliskich ok 30gr drozsza

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a od kiedy mozna kupowac paliwo na rachunek na zwrot akcyzy rolniczej i do keidy mozna kupowac a keidy skladac wniosek o paliwa akcyze w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

kolego wszystko masz napisane do kiedy w internecie, wystarczy poszukac, sa tam daty kiedy mozna zbierac faktury i kiedy skladac wniosek. 

Co do paliwa to ma taniec delikatnie, bo dolar w dól.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shrek    1

Falko Oil Bialystok Ropa 4,45 brutto ilosc 1200 - 1500 l , ale po rozmowie telefonicznej wyszlo ze cena utrzymyje sie na tym poziomie jakis czas i jak nie pilne to sie watrzymac bo beda obniżki ale ile i kiedy to sami jeszcze nie wiedza trzeba monitorować sytuacje. Ja wiec czekam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki1122    43

Czy ktoś kupował teraz paliwo z Petrodomu Biała Pod czy nie zamarzło wam w te mrozy ?

Bo ja kupiłem z piotransu wisznice miało być zimowe a w zbiornikach kasza zresztą to nie pierwszy raz koniec handlu z tą firmą wożą taki syf że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel10987    5

Witam... u mnie jest to samo... pytalem kierowce czy to zimowe to powiedzial ze tak zimowe... a w baku bialo.. firma piotrans wisznice. dziekujemy za taka jakość oleju napedowego..... w tą sobotę wszyskie maszyny postawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4

U mnie jest kilku dostawców na okolicę, co do jakości to pozostawia to wiele do życzenia. Najlepsze paliwo jakie dotąd mi przywieźli było z chempest'u. Droższe o nawet 10gr niż u innych ale przy -24 paliwo nawet nie zmętniało i wyglądało jakby mrozu w ogóle nie widziało. 10gr na L to 100zł na 1000L a jeżeli ma mi robota stać i nie daj Boże wzywać serwis do zamarzniętego ciągnika to 100zł nie jest żadną różnicą. Cena adekwatna do jakości krótko mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Niestety chodzą słuchy, że w w drugiej połowie 2017 olej napędowy będzie na stacjach w cenie ok . 5,50pln /L


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850

teraz kilka groszy do dołu, wiec trzeba chyba na cały 2017 zamawiac, bo juz raczej nie stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

teraz przeczytalem w internecie ze ma byc faktury musza byc do konca stycznia a kiedys chyba bylo do konca lutego czy sie myle ? i teraz ma byc 1 zl do kazdego litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Do ciągników na pewno, tylko zależy jaki ciągnik masz na myśli, bo ciągnik a ciągnik to jest różnica ;)

med2_t-25_70669_112_1204243.jpg

 

fendt-936-vario-black-beauty-pronar-t743

 

Duża firma, więc teoretycznie paliwo nie powinno być lewe

 

Dużej różnicy w tych dwóch ciągnikach nie widzę :D to był żart

Mówię o zachodnich ciągnikach  planuje zakupić ON na cały rok i nie chciałbym   kupić jakiegoś syfu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Kontynuacja tematu: 
       
      Wczoraj tankowana w Siedlcach po 5,01. Na stacjach w pobliżu Warszawy 5,08 do 5,20
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj