Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obora beściołowa - wyposażenie

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ija-ija-jooo

ija-ija-jooo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 styczeń 2017 - 12:27

Obora beściołowa - wyposażenie

Witam, chciałbym założyć temat ogólny, aby skorzystać z doświadczenia z osób, które wybudowały w swoim życiu już co nie co. Nie chodzi mi o koszty, które każdy może sam się dowiedzieć, lecz o uzyskanie informacji, jak dane wyposażenie "wytrzymuję" podczas normalnego użytkowania. Mianowicie, chciałbym się Was dopytać, jakiego producenta i dlaczego polecacie:

- okna przesuwne

- świetlik kalenicowy

- mikser do gnojowicy

- ruszta betonowe

- wrota

- wszelkie wygrodzenia dla bydła, furtki przepędowe, drabiny skośne, rury karkowe

Ja już praktycznie wybrałem poszczególne wyposażenie, zastanawiam się jedynie na ostatniej prostej czy coś nie zmienić, nie porównać z inna firmą. Dlatego też proszę o Wasze sugestię, co do firm.

Temat ma na celu podpowiedzi przyszłym użytkownikom, jak wypada wyposażenie w warunkach nie pokazowych (targi), co do jakości, trwałości, obsługi itp. Proszę jedynie o poparcie chociaż zdaniem wyboru producenta, ponieważ jakby mnie interesowało samo jego wyszukanie, mamy od tego google. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obora beściołowa - wyposażenie Dzisiaj, 17:27
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obora beściołowa - wyposażenie Dzisiaj, 17:27
  •  

#2 Share bobcat2250

bobcat2250

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 554 postów

Napisany 05 styczeń 2017 - 13:45

Obora beściołowa - wyposażenie Byłem w kilku oborach w różnych miejscach. Stanowiska firmy Gea Farm Technologies na prawdę bardzo wytrzymałe, praktycznie nie widać śladów używania. Wszyscy zadowoleni.

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)