Skocz do zawartości

Zdjęcie

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share WALKER

WALKER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 18:03

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Nie wiem co jest grane. Jak ustawię wolne obroty to po chwili gaśnie.

Edytowany przez Nikita_Bennet, 22 marzec 2007 - 16:12.
nie pisz z dużej litery!!-> to wbrew netykiecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Dzisiaj, 09:05
  •  

#2 Share adaskupodkarpacie

adaskupodkarpacie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 18:26

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie spróbuj dać pompe od 330
\

#3 Share kserkses

kserkses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 652 postów

Napisany 21 marzec 2007 - 19:24

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Przejrzyj posty w temacie na PPR, albo spytaj się tu usera BOB32, on coś tam o tym pisał.
Niestety ten typ tak ma ;) choć zależy jak niskie te obroty.
<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

#4 Share sztafek#8482;

sztafek#8482;

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 216 postów

Napisany 22 marzec 2007 - 15:11

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie pompa,pompa,pompa ;) ja też tak miałem. Nie mogłem ustawić obrotów.Wyciągłem pompe dałem do regeneracji ii teraz działa jak należy...to jest właśnie ten feler T25..delikatne uszkodzenie pompy i już mu sie coś dzieje.

PS.sprawdź filtry paliwa. ode tego też mogą byc takie jajca ;)

#5 Share rafffffff

rafffffff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów

Napisany 22 marzec 2007 - 15:32

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie A ja wam powiem tak moj wladek ciagle mial problemy z obrotami tzn ciagle falowaly i mnie to wkurzalo(mialem juz pompe wymieniac) ale wczoraj ze znajomym mechanikiem odkrylismy tego przyczyne ...poprostu banalna. To nie pompa ,wtryskiwacze itd Tylko okazalo sie ze sruba od przewodu przelewowego tam powinna byc dziurka ale jest tak mala ze u mnie byla zapchana i paliwo nie wracalo i ciagnik sie dusil. Takze przewiercilismy otwor w tej srubce i nie uwierzycie pracuje regularnie jak pszcoleczka:))takze jesli ktos ma problem z falujacymi obrotami u T25 niech zacznie poszukiwania od tego sprawdzenia.

#6 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 22 marzec 2007 - 20:28

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Ja też z tym cudowałem to może być pompa wtryskowa, pomka zasilająca, pęknięty przewód, zapchane filtry, brudny bak, a w najgorszym przypadku ucieka ci kompresja. Niestety ja miałem z tym wszystkim problemy. Najprawdopodobniejsza przyczyna to pompka zasilająca. JAK bedziecie mieli podobny problem to zróbcie DOLNE ZASILANIE czyli podłączcie przewód do kraniku od doły baku ;)

#7 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 10:55

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie to może być kąt wtrysku pompy zle ustawiony spróbuj sie właśnie tym pobawić

#8 Share zts

zts

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 507 postów

Napisany 22 kwiecień 2007 - 21:27

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Według instrukcji wolne obroty są koło 800 obr/min. Kiedyś mi pracował nieregularnie i przyczyną tej pracy było zasysanie powietrza poprzez uszkodzoną podkładkę miedzianą przy połączeniu ze zbiornikiem paliwa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Mirek

Mirek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 maj 2007 - 22:55

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie a u mnie była inna banalna rzecz a była to sruba ze sprezyną od dzwigni recznego gazu, po czym mogłem ustawiać 800 obrotów i było dobrze nie spadały. A pózniej wywaliłem gąbki z filtru powietrza i obrotów obrotomirz nie łap[ie a silnik chodzi tak jakby miał zgasnać a nie gasnie.

#10 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 02 maj 2007 - 10:54

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie U mnie też tak chodzi ale te obroty są minimalnie mniejsze niż na obrotomierzu. Wujek ma dobrą pompę i jak usłyszelibyście ten traktor to dopiero powiedzielibyście co to są wolne obroty

#11 Share luki21

luki21

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 03 maj 2007 - 11:58

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie mój też tak chodzi że ledwo co sie kręci podobnie do 60 która pracuje na 4 garach

#12 Share Bartek7

Bartek7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 12 maj 2007 - 20:22

A ja wam powiem tak moj wladek ciagle mial problemy z obrotami tzn ciagle falowaly i mnie to wkurzalo(mialem juz pompe wymieniac) ale wczoraj ze znajomym mechanikiem odkrylismy tego przyczyne ...poprostu banalna. To nie pompa ,wtryskiwacze itd Tylko okazalo sie ze sruba od przewodu przelewowego tam powinna byc dziurka ale jest tak mala ze u mnie byla zapchana i paliwo nie wracalo i ciagnik sie dusil. Takze przewiercilismy otwor w tej srubce i nie uwierzycie pracuje regularnie jak pszcoleczka:))takze jesli ktos ma problem z falujacymi obrotami u T25 niech zacznie poszukiwania od tego sprawdzenia.

św. prawda u nas gdy odkręciłem tą śrubę było sporo syfu po wyczyszczeniu chodzi regularnie przy obrotach 750( wcześniej musiałem ustawia gdzieś na 1000)
to i tak bardzo dobrze bo pompa przechodziła gdzieś 3500 mth ( a już mieliśmy wymieniać pompę) WIELKIE DZIĘKI RAFFFFFFF za dobrą radę

#13 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 03:11

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Tak koledzy nie wysylajcie ludzi do regeneracji tej pompy, oczywiscie co niektorzy z was! Jest to jedna z wielce prawdopodobnych przyczyn, ale najpierw nalezy sprawdzic mozliwe inne i nie takie kosztowne. Najpierw sprawdza sie czy uklad paliwowy jest szczyeny lub czy nie jest zapchany, czy pompka nie przepuszcza. Potem filterki. Jak to nie zadziala, to dopiero nalezy zabrac sie za trudniejsze rzeczy, czyli za sprawdzenie pompy. Mysle ze ta kolejnosc i te zabiegi powinny pomoc.

#14 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 09:28

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Mój T25 na wiosnę też tak chodził a dymił jak by sie paliło wymiana filtrów i pompy pomogła B) ale na wiosnę czeka go remont silnika

#15 Share PiotrWaw

PiotrWaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 30 lipiec 2010 - 21:11

T25 na wolnych obrotach pracuje nieregularnie Mam problem ze swoim T-25. Wczoraj dałem mu trochę w kość i niestety stracił wolne obroty, które do tej pory miał idealne ok. 800 a nawet ciut niżej(równo pracował). Teraz gdy chcę ustawić to po zejściu z 2000 po prostu gaśnie. Czy przyczyną jest jakieś uszkodzenie pompy, czy to może być inny powód. Pompa na szybkich obrotach (pow. 2000) pracuje ok. Proszę o pomoc.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share PiotrWaw

PiotrWaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 sierpień 2010 - 21:07

Mam problem ze swoim T-25. Wczoraj dałem mu trochę w kość i niestety stracił wolne obroty, które do tej pory miał idealne ok. 800 a nawet ciut niżej(równo pracował). Teraz gdy chcę ustawić to po zejściu z 2000 po prostu gaśnie. Czy przyczyną jest jakieś uszkodzenie pompy, czy to może być inny powód. Pompa na szybkich obrotach (pow. 2000) pracuje ok. Proszę o pomoc.

Wczoraj przeczyściłem układ paliwowy - wymiana filtrów itp. Jest trochę poprawa, ale jeszcze na wolnych obrotach nie pracuje równo. Czy istnieje możliwość poprawy w pompie?