Skocz do zawartości

Zdjęcie

AGRITECHNICA 2009

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 10:20

AGRITECHNICA 2009 Jeszcze sporo czasu do listopada ale czy ktoś się wybiera?? Ja na pewno jadę i myślę, że lepiej odpuścić wszystkie wystawy w Polsce i wybrać się raz ale na największą wystawę maszyn rolniczych w europie. dodam, że 99% maszyn stoi na czternastu może piętnastu potężnych i ogrzewanych halach, nie na ziemi, trawie czy betonie.. tylko na wykładzinach.. bardzo polecam bo byłem już 3 razy a odbywa się to co 2 lata także następna okazja będzie w 2011r.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
AGRITECHNICA 2009 Dzisiaj, 13:49
  •  

#2 Share darek4x4

darek4x4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, fotografia.

Napisany 05 marzec 2009 - 11:48

AGRITECHNICA 2009 Do listopada to tyle czasu, że nie można tego zaplanować na 100% czy się pojedzie, co prawda chęci są.
Nie zgodzę się z tobą z twierdzeniem że lepiej odpuścić wszystkie imprezy w kraju, np. już niedługo 13-15 marca jest AGROTECH Kielce i ta impreza także jest pod dachem w ogrzewanych pawilonach i na wykładzinach. A może napiszesz co jest złego w imprezach pod chmurką, np wystawa w Końskowoli jest w czerwcu pogoda w tym roku poprostu przepiękna. Tak samo było w Siedlcah.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 15:15

AGRITECHNICA 2009 jak sie będą dalej pojawiać tematy o wystawach na pół roku i więcej na przód to bede je zamykał i otwierał miesiąc przed wystawą :P

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user