Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz-fahr agrofarm 430

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 21:04

deutz-fahr agrofarm 430 co wiecie o tym ciągniku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz-fahr agrofarm 430 Dzisiaj, 19:10
  •  

#2 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 03 marzec 2009 - 21:21

deutz-fahr agrofarm 430 macie linka ze zdjęciem nowego agrofarma???

#3 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 21:34

deutz-fahr agrofarm 430 gość robi mi ofertę na nowy prow na ten ciągnik a ja nawet nie wiem jak on wygląda <_<

#4 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów
  • Zainteresowania:Kazda porażka jest nawozem sukcesu!

Napisany 03 marzec 2009 - 22:33

deutz-fahr agrofarm 430 Prosta i przede wszystkim tańsza wesja Argotrona serii K. ciganik z duza pula układów sterowanych mechanicznie od podnosnika poprzez hydraulike do skrzyni. Opinia jaka usłyszałem od kierownika serwisu DF na ich temat to taka ze On osobisicie jeszcze sie do Agrofarmów nie przekonał dla niego za duzo włoskich podzespołów w nich jest:) ale to jego zdanie. Wizualnie ciagnik prezentuje sie dobrze jak na ta klase. o ile dobrze pamietam na Allegro jakis model agrofarma jest wystawiony.
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)
szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

#5 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 23:18

deutz-fahr agrofarm 430 bardzo dziękujemy moderatorowi <_< że jednak temat został. Pozdrawiam przy okazji tego Pana! :)
No właśnie cikawe czy on taki "włoski" jest i jak z awaryjnością? Bo na nowy PROW bedę składał na 410.
A wiecie może czy te nowe agrofarmy mają silniki na CM czy Euro II na pompowtryskach?
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

#6 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 07:31

deutz-fahr agrofarm 430 @Sydney nic się nie dygaj o jakość że włoskie części bo włoskie to włoskie ale napewno lepsze niż chińskie czy polskie niestety <_< Ciągnik żyleta, ale z drugiej strony tak na zdrowy rozum to troche ciężki grosz jak za tylko 85km, a za ile wyszedł by najmniejszy agrotron i czy to musi być akurat 80km?
http://www.allegro.p...lambo_john.html to on ma rewers mechaniczny i tyle kosztuje? :) :) :) - ja bym nie brał :)

#7 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 08:31

deutz-fahr agrofarm 430 ja myślałem o tym agrofarmie 100 ale dealer doradził mi agrofarma 430 on ma 109KM w opcji rewers elektrohydrauliczny czekam na ofertę ma być dziś lub jutro

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 08:59

deutz-fahr agrofarm 430 zastanów sie nad agrotronem K420 albo 430 czy jest duza róznica cenowa:)bo jesli chcesz 100km to Agrotron ma wiele do zaoferowania
Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

#9 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 11:46

deutz-fahr agrofarm 430 pewnie masz rację, agrotron to bardzo fajny ciągniczek zawsze mi się podobał, ale cena też pewnie inna

#10 Share Grzenio

Grzenio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 18:28

deutz-fahr agrofarm 430 cena podana w linku z allegro jest brutto a netto wychodzi 145 zł, ale myślę że jeszcze 7-8 tys netto można utargować spokojnie więc dało by to kwotę 138 tys zł. no a za Agrotrona najmniejszego trzeba dać 180 - 190 tys netto. więc różnica jest i to nie ma mała a tu i tu po 100 KM.
Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

#11 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 04 marzec 2009 - 21:52

deutz-fahr agrofarm 430 ale na allegro jest agrofarm 410 o mocy 85 km a mi chodzi o 430

#12 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 04 marzec 2009 - 23:21

deutz-fahr agrofarm 430 Spoko temacik zostaje bo jeszcze takiego niema i dzięki za pozdrowienia <_<

Jakiś dziwny ten Agrofarm bo ma skrzynię 5 biegową? Czy może wersje z rewersem mechanicznym mają właśnie 5 biegów?
Co do różnic między Agrofarmem a Agrotronem jest kolosalna i za długo by tu opisywać ale wydatki pomp, udźwigi, komfort itp. itd. w Agrotronie będziesz miał co najmniej o 1/3 większe lub jakbyś wziął Agrotrona w wersji Profiline to wszystkie cechy wcześniej przeze mnie podane byłyby na jeszcze większym poziomie :)
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#13 Share luk2782

luk2782

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 664 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 19:43

deutz-fahr agrofarm 430 Agrotron jest ciagnikiem ze tak powiem z załozenia trwalszym bazuje na innych podzespołach bardziej sprawdzonych nawet w wyzszych modelach. nie jestem pewien ale tam sa chyba inne jednostki napedowe. poza tym skrzynia ZF t7200 jest bardzo dobra i solidna skrzynia dajaca duze mozliwosci jest w czym wybierac. przedni i tylni most takze ZF te same mosty sa w 120km Agrotronach serii K poza tym jak juz wspominał przedmówca jest silniejszy pod wzgedem wydajnosci poszczególnych układów. Osobiscie jesli miałbym wybrac miedzy tymi ciagnikami jak na głównego konia pociagowego wybrał bym K:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 19 grudzień 2009 - 20:41

deutz-fahr agrofarm 430 W agrotronie "K" są skrzynie ZF-a serji t-7100 , a nie t-7200 >>> 7200 są montowane w agrotronach "M" . Skrzynia 7100 ma 3 półbiegi zmieniane pod obciążeniem a w 7200 są 4 biegi zmieniane pod obciążeniem. A jeśli ktoś by sie zastanawiał który wziąść to ja bym radził 430 , ponieważ ma wtrysk CR (DCR-Deutz common reil) a 410 i 420 są na pompo wtryskach. Pozdrawiam i sorka za ortografie
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Dodaj odpowiedź