Dymek89

Oświetlenie

Polecane posty

Dymek89    1

Zakładam nowy temat bo nie moge znaalezc podobnego. Chcialbym abyscie podali mi firmy waszych lamp roboczych z tylu ktore sami montowaliscie. Chce kupic bo uzbieralem dosyc duzo kasy a badziewia nie chce. Wiec jesli macie firme godna polecenia piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Wesem są jakościowo bardzo dobre, a tu masz link http://wesem.pl/


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Dobre Lampy robocze robi Bosch sami mamy chyba kilka ich lamp <_<


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek89    1

Wybrałem firmy wesem a konkretnie ten: http://sklep.wesem.pl/5/6655/Halogenowe_la...rostokatne_LPR1 Ale przed zakupem przejade sie jeszcze do agromy. Toniekmf255 a powiedz mi czy Ty sam ich uzywasz??

 

Hahahaha:) w agromie kupilem dwa po 29.90 za sztuke. Nie oplaca sie zamawiac przez neta. Z zarowkami zaplacilem niecale 70zl. Teraz poczekam na odpowiedni moment jak nikogo nie bedzie w domu i szybko je zamontuje <_<

Edytowano przez andrzej2110
post pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Jeszcze dorzuce od siebie, ze jezeli chodzi o lampy to rzeczywiscie Wessem jest ok. Al ejezeli chodzi o zarowki wszelkiej masci to zdecydowanie polecam jedynie Osram. Czy to halogenowe do pojazdow, czy energooszczedne na 220VAC . Reszta pozostaje daleko z tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ja w zeszłym roku kupiłem 11szt kwadratowych z wesemu, nic lepszego w tych pieniądzach nie znalazłem, poza tym dośc ładne są <_<


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Mam jedną okrągłą nie wiem jakiej firmy, ma żarówkę małą- halogenik jakiś. Efektem tego jest poziome pasmo światła, nie świeci jak powinno, wieczorem widać tylko tylko ten pasek jak by skupiało światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

I raczej tylko taki będzie tam pasować, chyba że są również do lamp roboczych to tylko poszukać w sklepie trzeba by było.

Ale te lampy wesem są naprawde dobre, kumpel ma takie na ciągniku i nieźle dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1
Takie światło daje samochodowy halogen

Precyzyjniej piszac to swiatlo przecowmgielne( przeciwmglowe ). Najlepiej akie lampy sprawdzają sie bez szkiełka. Świecą wtedy cala moca oswietlajac wsystko rowno. Ale niestety zarowki tego dlugo nie wytrzymaja <_< .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











    • Przez wojciechowski89
      Cześć Panowie potrzebuje dojarkę pod traktor i znalazłem taką pompę u siebie. Ktoś może kojarzy bo ja nie mogę znaleźć nic na jej temat po wpisaniu nazwy wyskakuje land niemiecki. Z tego co się orientuje brakuje tutaj zbiornika od oleju który smaruje łopatki które są metalowe nie z tworzywa. I tutaj też mam pytanie ten czarny wężyk po zamontowaniu w zbiorniku z olejem nie będzie podawal oleju na łopatki tylko wylot powietrza ta jakby ,,satelita" a powinien być jak się nie mylę obieg powietrza, że powietrze jest wpychane do zbiornika z olejem i przy wyjściu z niego zabiera olej na łopatki i tak w kółko. A przy tej rurce którą jest wypychane zassne powietrze jest korek jakby do dolewania oleju z tyłu pompy jest rurka wychodząca i wziernik jak w kompresorze żeby widzieć poziom oleju. Dodam że sam ją postawilem na podstawkę wom więc proszę się nią nie sugerować.




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj