Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kubota M7040N

111 odpowiedzi na ten temat

#41 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 04 kwiecień 2009 - 20:07

Kubota M7040N W USA moc podawana jest na WOMie tam jest to najwazniejszy prametr silnika moc traktora moze sie roznic od normy mocy w jakej jest podana .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kubota M7040N Dzisiaj, 21:25
  •  

#42 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 04 kwiecień 2009 - 20:08

Kubota M7040N W USA moc podawana jest na WOMie tam jest to najwazniejszy prametr silnika moc traktora moze sie roznic od normy mocy w jakej jest podana .

#43 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:-

Napisany 04 kwiecień 2009 - 20:52

Kubota M7040N nie złoszcsze sie tylko mnie wkuza jak ktos mowi o czyms o czym nie wie ja mam kubote i jestem z niej zadowolony i ja chyba znam lepiej od ciebie parametry mojego ciągnika
a pozatym nie zamienił bym go na zadnegoo fenda
jak bedziesz widział kubote ijakiegos włoskiego ogrodnika to popatrz do srodka i zobaczysz ruznice w wielkosci kabiny

#44 Share adamkubota9

adamkubota9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 12:49

Kubota M7040N No Helmex ma racje ta Kubota jak na ogrodnika ma naprawde dużą i wygodną kabine ;)

#45 Share adam77

adam77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 13:50

Kubota M7040N Helmex
Ja przecież nic nie zarzucałem Kubocie, wręcz uważam, że w swojej klasie, to jedne z ciekawszych ciągników (nawet sam zamierzam kupić). Wyraziłem tylko swoją wątpliwość co do rodzaju wtrysku w Twoim ciągniku i powiem szczerze, że bardziej byś mnie przekonał umieszczając linka gdzie jest napisane, że model m7040n ma CR, bo to by był jakiś konkret, a nie mam więc wiem lepiej.
Napisz też konkretnie, czemu nie zamieniłbyś na Fendta?

#46 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 16:23

Kubota M7040N nie zamienił bym na fenda bo fend to koszyczana marka tak jak np mercedes a naprawde to ... a dane technicze zaraz wrzycam na galerie dział kubota

#47 Share adamkubota9

adamkubota9

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 05 kwiecień 2009 - 17:54

Kubota M7040N

Napisz też konkretnie, czemu nie zamieniłbyś na Fendta?

Ja miałem doczynienia z Fendtem bo facet taki u mnie na wsi ma i musze powiedzieć, że chciałem go porównać do mojej Kuboty to w niczym jej nie dorównywał np.: jak nim jechałem to wydawało mi sie ze silnik jest tak jakby taki zamulony powoli nabierał obrotów i nie wiedziałem czy mu jest ciężko czy tak juz ma facet powiedział ze "czasami tak ma" no ja juz w to nie wnikałem następną próbe robiłem nim na polu gościu orał pod rzepak ziemia 4, 5 klasa a ciągnik ma ciężko z czwórkami no po prostu myślałem że ze śmiechu pękne ja na ciągnik 80 konny to poraszka i jeszcze jadna sprawa jak dojeżdzałem do końca to za mało miejsca przeznaczyłem na zakręcanie i sie nie wyrobiłem musiałem na 2 razy zakręcać bo skręt porównywalnie do Kuboty mały niestety nie wiem jaki to model tego Fendta bo facet kupił go po wypadku i ma maske jakiegoś innego i moze to po tym wypadku stracił na sile ale niewiem i od tamtego czasu jakoś przestałem patrzeć na Fendta jako na dobry ciągnik moze inne takie nie są ale nie moge sprawdzić bo to jedyna taka maszyna w wsi.

#48 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 00:05

Kubota M7040N To dlaczego Fentd wysoko ceni swoje traktory i jako pierwszy zastosowal przekladnie bezstopniowe ,amortyzacje osi we wszystkich modelach ciągników.I jako jeden z pierwszych razem z New Holland bedzie mial w ofercie traktory hybrydowe i na wodór.

#49 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 10:04

Kubota M7040N czekawe dlaczego nikt niema fenda u usa tylko JD. kubota Cat i ine a fenda nie a myslisz ze resorowana os jest dobra?/? to soe przejedz jakim s takim traktorem po dałach z ciezka maszyna i zobaczysz a wiesz jaka jest zywotnosc silnika fenda?? bo kuboty przecietnie 27 tys motogodzin ja mam 60 i mam na niej dopiero 4.5

#50 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 12:16

Kubota M7040N każdy chyba wie ze najlepsze ciągniki to valtra

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share deutzfahr92

deutzfahr92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 18:07

Kubota M7040N Witam!!!

Ostatnio jeździłem kubotą i jeszcze w żadnym ciągniku nie spotkałem się z taką zwrotnością To jest bardzo duża zaleta np. przy turze. Zbig, fendt ceni tak wysoko swoje traktory bo płacisz za markę, prestiż, wykonanie, za korbanka. Helmex, niewiem czy wiesz ale jd rocznie sprzedaje 12 razy więcej ciągników niż fendt. Po prostu jd to amerykańska maszyna i w USA tego najwięcej się sprzedaje. Taki patriotyzm. Helmex, w ciągnikach z resorowaną osią nie jest tak źle. Np. przy turze blokuje ośke i jest normalnie, a jak jadę z przyczepą to włańczam amortyzację osi i tak ciągnik nie skacza, nie pajacuje. Wszystko ma swoje wady i zalety. Niema takiej rzeczy która nie miałaby wad.

#52 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 kwiecień 2009 - 19:30

Kubota M7040N

czekawe dlaczego nikt niema fenda u usa tylko JD. kubota Cat i ine a fenda nie a myslisz ze resorowana os jest dobra?/? to soe przejedz jakim s takim traktorem po dałach z ciezka maszyna i zobaczysz a wiesz jaka jest zywotnosc silnika fenda?? bo kuboty przecietnie 27 tys motogodzin ja mam 60 i mam na niej dopiero 4.5

Bo to naród biedny jest....Za centa dadzą się na sucho ogolić,a by kupic Fendta trzeba mieć niestety cacyki....

#53 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 kwiecień 2009 - 20:50

Kubota M7040N Xemit masz racje traktory w Polsce są za drogie ,160tys zł za okolo 70KM to duza przesada ani Fendt, Kubota ,Valtra ,JD nie są warte tej ceny

#54 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 07:13

Kubota M7040N zbig no 160 tys to nie ale ja wiez pomyslałem wczesniej i kupiłem 40 tys taniej :PP i jeszcze na dofinasowanie

#55 Share adam77

adam77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 15:15

Kubota M7040N I jak Helmex, wzrzucasz te dane techniczne swojego ciągnika, bo interesuje mnie czy ma ten 7040 Common Rail, czy go nie ma. Interesuje się zwykłym modelem m40 i chciałbym wiedzieć jak jest naprawdę. A jeśli się pomyliłeś, to przyznaj się i już...

#56 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 20:18

Kubota M7040N pisze tam wtrysk besposredni a niechca mi dodac ;/ i dlatego niema

#57 Share Helmex

Helmex

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 20:25

Kubota M7040N http://www.fotosik.p...30440e626f.html tu sa dane

#58 Share adam77

adam77

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 20:30

Kubota M7040N No właśnie, tak jak mówiłem: jest wtrysk bezpośredni, ale nie ma słowa o tym że to Common Rail.
CR jest w 108 i 125 a tu nie ma. Trochę szkoda (bo liczyłem, że diler się myli), ale to chyba Ty nie do końca sprawdziłeś co masz....
Oczywiście wtrysk bezpośredni jest i cztery zawory na cylinder, co na pewno jest nowoczesnym rozwiązaniem!

#59 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 23:33

Kubota M7040N Wtrysk besposredni ma wiekszosc traktorów od 40 lat i jak mozna nazwac taki silnik w Kubocie nowoczesnym nawet common rail w 128x i 108 jest pierwszej generacji z linką gazu .Traktory CR trzeciej generacji z wtryskami pizzoelektrycznymi sterowanymi elektronicznie brak linki gazu mozna uznac nowoczesnymi mniejsze spalanie paliwa wyzszy moment obrotowy i moc przy małych obrotach silnika np nielubiany na tym forum Fentd 200Vario 70KM moc i moment znamionowy ma przy 1750 obr/min a Kubota przy 2600 obr/min? podobne parametry jak Fendt mają nowoczesne silniki JD,Valtry,DF,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Legat997

Legat997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Desperatos Hydraulikos