endrju00711

UWAGA OSZUST !

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiesiek63zmc    1049

Owszem ,instytucja komornika musi być ale niekoniecznie takiego który uważa się za Boga i korzystając z ochrony policji  nie idzie do dłużnika tylko tam gdzie stoi ładniejszy ciągnik sprzedaje go w godzinę za parę groszy tj faktura na pare groszy ,bo komornik głupi nie jest swój rozum ma Ta historia to  świat tej instytucji w pigułce.Ale czego się spodziewać , może wyrok o egzekucji wydał sędzia który wrócił z  JUMY po supermarketach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9201

A co tu dziwnego - maszyny w cenie netto, cena w euro. Przelicz na złotówki, dodaj VAT plus koszty transportu i wyjdzie niewiele taniej, niż znajdziesz w kraju. W dodatku za granicą są to aukcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Witam wszystkich. Historia zatacza kolo i znów trafiłem na oszusta tym razem z okolic Kołobrzegu (prawdopodobnie) - https://www.otomoto.pl/oferta/renault-90-34-ID6yJdgb.html takiego ciągnika w tej miejscowości nie było a dziś wyszło ogłoszenie z tym samym ciągnikiem - https://www.otomoto.pl/oferta/renault-90-34-ID6yMboT.html#xtor=SEC-8 i to pewne że znowu naciągnie kilku na wpłacenie zaliczek. Jest sku...el bezkarny bo policji nie chce się go namierzyć. Dodam że zdjęcia pobrał ze strony - http://www.oglasi.si/oglas_kmetijstvo/traktorji/renault/traktor-renault-90-34/1014095 . Jeśli jest ktoś na forum z okolic Kołobrzegu niech się do mnie odezwie na priva.

TU nie chodzi o oszustwo tylko taki handel czegoś czego się nie ma. czyli wpłacasz zaliczkę a facet kupuje ten ciągnik i od razu wiezie tobie. Trochę lepiej jak kupić ciągnik i by stał 10 lat czekając na klienta.

co do aukcji komorniczych.niewiem może dziadkowie,bądz rodzice wam opowiadali jak było kiedyś.jeśli ktoś kupił od komornika i bardzo sie chwalił że tak tanio to albo mu to spalili albo rozjebali.sytuacje życiowe są różne,nie wiesz kiedy cię może takie coś spotkać...przynajmniej wtedy była jakaś solidarność między rolnikami.

ps nie rób drugiemu co tobie nie miłe

Z zawiłości i zazdrości bo oni nie mają, nie z solidarności :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

co do aukcji komorniczych.niewiem może dziadkowie,bądz rodzice wam opowiadali jak było kiedyś.jeśli ktoś kupił od komornika i bardzo sie chwalił że tak tanio to albo mu to spalili albo rozjebali.sytuacje życiowe są różne,nie wiesz kiedy cię może takie coś spotkać...przynajmniej wtedy była jakaś solidarność między rolnikami.

ps nie rób drugiemu co tobie nie miłe

 

Faktycznie: nie rób drugiemu co tobie nie miłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1448

Nie rozumiem czegoś. Co ma Mlekpol do tego że zbankrutował? Za szybko chciał się dorobić, nabrał kredytów i taki jest smutny finał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik    35

mnie mlekpol też tak męczył , że musiałem zrezygnować  z produkcji w 2011. oddawałem  do 1200 l na dostawę , co w naszej okolicy było dużą ilością.a wcale nie miałem dużych obciążeń finansowych ,na szczęście , bo mogłoby się skończyć podobnie.nie szanują pracy uczciwego rolnika a na dużych przymykają oczy.minęło 5 lat a udziałów jeszcze nie chcą oddać. nie od dziś wiadomo czym rządzi się ta "spółdzielnia".brak słów.

Edytowano przez rocknrollnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

Dziwicie się potem, ze macie niskie ceny mleka, że małych mleczarzy usuwają z produkcji mleka. Pojawił się taki "skoczek", nabrał kredytu i myślał ze trzęsie okolicą... Nie przeszkadzają mi duzi producenci mleka, bo zaraz tu bedą mnie krytykować. No ale jak można tyle kredytu nabrać? 2 mln długu i jeszcze kolejna budowa?? 

Dziwny ten list, pisze ze nie spłacał kredytu do PKO BP a licytował go HEXA BANK?

Zjadła do zachłanność i odsetki od przeterminowanego kredytu...

https://www.otodom.pl/oferta/obwieszczenie-o-i-licytacji-nier-kw-12971-4-ID2LUTh.html#gallery[1]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

I nadal z tego co widzę 1.3mln. Dlugu.
Trzeba mierzyc progi na swoje nogi.
Ps. Kto by z gospodarzy tu na af. tak z impetem nie chciałby inwestować i rozwijać swoje gospodarstwa,byc postepowym ,zaradny ale nie za wszelką cene, licząc siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oglądam . Na miejscu tych rolników to chyba bym innych namówił do linczu tego chama ! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek63zmc    1049

A może pirwsze dwóch prokuratorów i sędziego To jest taka farsa że nawet Fredro  nic lepszego nie napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m11031993    3

teraz to powinni zbierać temu gościowi jak na to seicento żyjemy w państwie złodziei Ale piękna reklama dla farmera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19686

dokładnie

ze mnie jest niespotykanie spokojny człowiek puki się nie zdenerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    585

Bezczelność bezgraniczna tego złodzieja. Jeżeli wyprodukowano ciągniki z konkretnym VIN to gdzie one są,przebili numery i sprzedali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

ja oglądałem interwencje na polsat z pazdziernika ub. roku. Redaktor doszedł do wniosku, ze farmer wydawał dokumenty a ciągników nie robił. Dealer co sprzedawał ,to mu sprawdzili konta i okazało się, ze przelał kase do firmy farmer. Ogłosili upadłość, żona prezesa utworzyła firmę od nowa i w sumie na to w d*pie, bo ona wtedy nie rządziła. LINK: http://www.interwencja.polsatnews.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1526528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

dlatego mój dealer jak kupowałem  ciągnik najpierw wziął zaliczkę i ja co dopiero przelałem resztę jak ciągnik stał na placu a następnego dnia już miałem na podwórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wpłaca się zadatek to wtedy gdy firma się np rozmyśli wypłacają 2x taką kasę, lecz gdy wpłacający zadatek się rozmyśla to kasa przepada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ciekawi mnie strasznie taka okazja kupna sprzętu za 50 procent wartości. Chyba nie jest aż tak bardzo ciężko się domyślić źródła pochodzenia takich urządzeń( no chyba ze jest likwidacja sklepu albo jakiś używany sprzęt z zagranicy gdzie ludzie wystawiają niepotrzebne rzeczy przed posesję). Ja sam mam okazję kupić czy pilarki czy to agregat prądotwórczy za śmieszne pieniądze ale odmawiam bo wiem ze.źródło jest na pewno mało legalne. Ostatnio był koleś z zestawem kluczy i w zamian chciał akumulator zużyty

 

Żona swego czasu przez rok "prowadziła" sklep z częściami i porównując ceny sprzedaży a zakupu to niekiedy te 50% wartości ceny pokryło by koszty zakupu. Porównując ceny sprzedaży u "konkurencji" to na niektóre rzeczy marża była bliska 100% a niekiedy i więcej (np. trybów skrzyni biegów do MTZta).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj