Skocz do zawartości

Zdjęcie

UWAGA OSZUST !

113 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 28 luty 2009 - 19:18

UWAGA OSZUST ! Z tymi oponami to normalka według mnie. Ja sam kilka lat temu pojechałem pod Drezdenko(580 km w jedną stronę) oglądać samochód, miał być tylko lekko obdarty na drzwiach a jak zajechałem to się okazało że nie dość, że prawie cały do malowania to na dodatek tylna klapa była już malowana no i stan techniczny nie za specjalny bo silnik zalany olejem jak w C330 ;) W taki oto sposób zmarnowałem dzień i 1200 km przejechałem bez potrzeby. A jaki ładny nowy domek gość miał wystawiony nic tylko wziąć mu kilka okienek oszklić za takie coś :angry:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
UWAGA OSZUST ! Dzisiaj, 23:22
  •  

#22 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 28 luty 2009 - 19:27

UWAGA OSZUST ! Jak takie coś się czyta to człowiek miałby chęć przestać żyć w państwie prawa ;)-oczywiście jeżeli ktoś ma jeszcze złudzenia w jakim kraju żyje :D-zawsze w takich przypadkach jakoś przychodzi mi na myśl "Najazd z przeszłości" i forma dialogu z tymi którzy koniecznie chcą wybijać się "in minus" z owej powieści...

#23 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 07:35

UWAGA OSZUST ! Wczoraj tak o 17:00 zadzwonili z komendy że zapuszkowali gościa na trzy miesiące za oszukanie kogoś na 3 tyś zł na samochodzie. Zwineli go pod bankiem w Legnicy ( bodajrze ) szukają powiązania z tymi ciągnikami, wtedy gość posiedzi sobie dłużej <_< Wkońcu zabrali się za tą sprawe, sam się zdziwiłem, i zaczynam nawet wierzyć w policje :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share qqq

qqq

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 673 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 09:04

UWAGA OSZUST ! Witam. Bardzo dobrze kolego że założyłeś taki temat ku przestrodze innym.My tez kiedyś pojechaliśmy ogladać ciagnik 400km w jedną stronę, przez tele pytałem się czy stan jest rzeczywiście taki jak on mówi żeby darmo nie jechać tyle drogi,więc pojechaliśmy. Zachodzimy do goscia patrzymy a ten ciągnik wygląda jakby po wojnie był z każdej strony coś urwane,pękniete, coś cieknie i ogólny stan do niczego kompletnie zero. Pytam się goscia czy albo on jest ślepy i nie widzi co ma albo szuka głupków i jeszcze parę słów nie miłych i pojechalismy do domu, a co najlepsze cena za ten ciągnik to niebotyczna jakby był w idealnym stanie.
Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

#25 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 09:28

UWAGA OSZUST ! A po co Wy jezdzicie tyle kilometrów po te maszyny?... Wychodze z założenia, że jak najbliżej sie da, a jak juz to tylko zza granicy, ale panstwa...
A tak poza, to moim zdaniem na tych stronach ktore podał autor tematu i jeszcze jednej z aukcjami(wiadomo jaka) to mozna sprzedawać, nie kupować... Ja sie tak napaliłem na samochod... Dobrze, że jedynie 20 km zrobiłem...
DEZERTER

#26 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 05 marzec 2009 - 09:33

UWAGA OSZUST ! temat super ale do robienia problemów,
UWAZAJCIE CO piszecie bo może być ostry dym - o pomowienie jest bardzo łatwo - nawet jak masz racje i prawde, jak ktos jest cwany to moze na tobie zrobić niezła kasę.
Muszę znów podpytac pani adwokat na co mozemy pozwalac na forum a na co nie.
Nie chce znów do niej chodzic załatwiac, nie chce nie moc spac wieczorami przez jednego uzytkownika ktory napisał cos pod adresem pewnej firmy a ta firma osoba pozniej rzuca się do mnie.
Panowie - więcej uwagi i wiecej spokoju. Jesli juz cos piszecie przemyslcie to 20 razy albo nawet 25 i ubierajcie w dobre słowa aby pozniej nikt nie mogl sie dowalić bezposrednio

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#27 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 10:38

UWAGA OSZUST ! Czyli na dobrą sprawe jak napisze że JD dużo pali to moge zostać posądzony o pomówienie i narażenie dealerów na straty wynikające z mojej negatywnej opinii o produkcie (nawet jeśli w moim odczuciu jest prawdziwa, zakładając hipotetycznie że posiadam taki ciągnik), wtedy jakaś trochelepsza firma może zacząć domagać sie zmiany mojego zdania i jest spora szansa że ze swoim zapleczem prawników to się jej uda. Nie spotkałem się jeszcze z taką formą marketingu ale jak widać jest niesamowicie skuteczna bo po jednym incydencie chyba już nikt nie odważy sie powiedzieć czegoś negatywnego o ciągniku czy dealerze. W d*pach sie poprzewracało.

#28 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 10:52

UWAGA OSZUST ! nie jestem ekspertem ale mając kreatywnego prawnika chyba jest to możliwe, nie mniej uwazam ze jest to specyficzna forma reklamy dla mało inteligentnych czytelników, ci bardziej inteligentni chyba wyczują pismo nosem <_<

Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

#29 Share szczepek2

szczepek2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 11:12

UWAGA OSZUST !

Czyli na dobrą sprawe (...) W d*pach sie poprzewracało.

Też tak myślę. Zawsze na "czarne" mówię czarne (a nie "mocno szare"), a na "białe" - białe (a nie "bardzo jasne"). Ale też nikt nie ma ochoty podejmować walki jak Dawid z Goliatem, dlatego rozumiem Yacentego.
Zawsze można znaleźć jakiś sposób: pamiętacie reklamy piwa bezalkoholowego <_< z charakterystycznycm przymrużeniem oka?
Myślę, że jesteśmy w podobnej sytuacji: możemy pisać, że firma X, albo ciągnik Y są bez zarzutów :) , albo "dobre inaczej"
Nie jest to może zbyt mądre, ale czy mamy jakieś wyjście? Przecież nie będziemy tylko chwalić.
Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

#30 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9690 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 11:24

UWAGA OSZUST ! tak tak tak, tylko bierz pod uwage fakty - z faktów komuś będzie się trudno wykiwać, jesli jednak bedzie to plotka to moga być z tego problemy.
Ja w pełni rozumiem te firmy które mają objekcje co do negatywnych opinii wyssanych z palca - takie tez się pojawiaja, konkurencja tez sie stara komus zaszkodzić - nie rozumiem tylko podejscia do tematu - tu sie wypowiada opinie i nie ja piszę czyjąś opinię. Ma ktoś problem niech uderza do autora posta a nie do mnie, ja co najwyzej na wniosek mogę ukryc posty do pełnego wyjaśnienia sprawy.

Tutaj kolega twierdzi ze ma zaswiadczenie z policji to wyglada to w miarę rzetelnie.
A co do sprzedawców to nie raz zdarzyło mi się ze chciałem gościa pobić i kazałem oddać pieniądze za paliwo jakie spaliłem jadąc do sprzedawcy bo pisali ze stan bdb a tak na prawde sprzedawali KUPĘ złomu. Jednak nikomu nigy nie dałem chociaż 500zł bez spisania wstępnej umowy z dowodami osobistymi na stole czy tez papierami firmy.
Ostatnio jednemu człowiekowi dałem 200zl zaliczki na gębę ale człowiek sprawiał wrażenie OK, też rolnik i miał bardzo ładne gospodarstwo wiec mu zaufaliśmy z ojcem - chociaz z drugiej strony nie powinno sie tak robic, ale z drugiej strony to az głupio - facet wydaje sie powazny i prosic o umowe dla 200zl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 12:46

UWAGA OSZUST ! Mamy takie prawo a nie inne. Trzeba wszystko ubierać w przyjemniejsze słowa a nie że xxx to tacy a tacy. Można napisać " nie spełnili moich oczekiwań". I w razie czego Wy macie spokój, Jacek ma spokój a jak ktoś ma deko oleju w głowie to i tak wyciągnie z tego wnioski.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#32 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 19:06

UWAGA OSZUST ! sadzac po liczbie userow z kazdej gminy jest po kilku,wiec jak ktos ma jechac xxx kilometrow ,moze zapytac o kogos ,jest duza szansa , ze ktos mieszka blisko i wie jak sprawy stoja-odpowiedzi oczywiscie na pw

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#33 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 19:10

UWAGA OSZUST ! Nie każdy ma podane dane adresowe w profilu.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#34 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 20:37

UWAGA OSZUST !

A po co Wy jezdzicie tyle kilometrów po te maszyny?... Wychodze z założenia, że jak najbliżej sie da, a jak juz to tylko zza granicy, ale panstwa...
A tak poza, to moim zdaniem na tych stronach ktore podał autor tematu i jeszcze jednej z aukcjami(wiadomo jaka) to mozna sprzedawać, nie kupować... Ja sie tak napaliłem na samochod... Dobrze, że jedynie 20 km zrobiłem...

Odpowiedź jest bardzo prosta albo u mnie w podlaskim nie ma tego co chcę kupić albo jest dużo droższe. Ja ostatnimi czasy co chce kupić to strasznie daleko jak jest w możliwej cenie.Za ładowaczem byłem w Niemodlinie, za suszarnią do kukurydzy w Wykach k. Pleszewa silosy i siewnik do zboża okolice Płocka, samochód Gniezno plus jeszcze kilka innych tras po ponad 200km w jedną stronę.

#35 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 20:59

UWAGA OSZUST ! To ja może też się dopisze. Też jestem z Podlasia. Po agregat i siewnik latałem 2 razy do Kruszwicy (prawie 80 km) a po bliźniaki pod Poznań (520 km). Poprostu nigdzie bliżej nie bylo sprzętu który mi się podobał i spełniał moje wymagania głównie cenowe.

sprzedam

#36 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 21:13

UWAGA OSZUST ! musze przyznać, że wielkopolska i kujawy górują <_< no coż...
DEZERTER

#37 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 21:16

UWAGA OSZUST ! Jaki skromny <_<

sprzedam

#38 Share Bombay

Bombay

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów
  • Lokalizacja:woj.zachodniopomorskie, powiat Myślibórz, gmina Debno

Napisany 05 marzec 2009 - 21:46

UWAGA OSZUST !

sadzac po liczbie userow z kazdej gminy jest po kilku,wiec jak ktos ma jechac xxx kilometrow ,moze zapytac o kogos ,jest duza szansa , ze ktos mieszka blisko i wie jak sprawy stoja-odpowiedzi oczywiscie na pw

tak sie sklada ze ja mieszkam koło Dębna (8km) ale o tej sprawie nic nie słyszałem. 2 km ode mnie jest john deere do sprzedania chyba ze 150 KM za około 80 tys. ale nie jestem pewny. Z początku myslalem ze gosc zrobił cyfrówke zamiast 49 wpisał 94 ale chyba to odpada.

#39 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 22:30

UWAGA OSZUST ! Kolego bombay@ jak jesteś tym zainteresowany przejedź się do sklepu motoryzacyjnego na podanej ulicy, i sam się przekonaj co ci gośc opowie ilu rolników przychodzi do niego po inf. o istnieniu danego adresu. Po drugie oglądałem chyba ten ciągnik o którym piszesz, bo se myślimy jak już jesteśmy to chociaż jakiś sprzęt trzeba oglądnąć <_< To był chyba John Deere 7700 czy coś podobnego, ale fakt takiego dużego konia nie potrzebujemy :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share klejnus

klejnus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów

Napisany 05 marzec 2009 - 22:37

UWAGA OSZUST ! No właśnie najlepiej popytać na forum lub na upartego wyszukać książkę telefoniczną danej miejscowości pomęczyć się i znaleźć kogoś kto mieszka blisko może coś wie na ten temat. I tak ogólnie to Firma powinna mieć tel stacjonarny jeźeli nie ma to juz jest nie ciekawie. Ps tak sobie myślałem niewiem na jakim poziomie informatycznym jest admin itd ale może dało by rade zrobić mapę polski z podziałem na województwa itd i każdy który by sie rejestrował musiałby podać miejscowość lub chociaż województwo i zostałby oznaczony na mapie. Coś jak na stronie wmasg Pozdrawiam i sorka za ofa:)
Nie jestem rolnikiem i nigdy nie byłem dopiero sie uczę przepraszam za błędy:)

Dodaj odpowiedź